Maja Staśko - Maria Graczykowska: o której godzinie walka High League 5?

i

Autor: High League Maja Staśko - Maria Graczykowska: o której godzinie walka High League 5?

Maja Staśko - Maria Graczykowska: o której godzinie walka High League 5?

2022-12-10 10:08

Podczas HIGH League 5, która odbędzie się 10 grudnia w Łodzi, dojdzie do walki z udziałem kontrowersyjnych influencerek. Naprzeciw siebie staną Maja Staśko i Maria Masza Graczykowska. O której godzinie początek pojedynku? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Maja Staśko - Maria Graczykowska: o której godzinie?

Maja Staśko - Maria Graczykowska: o której godzinie walka High League 5? Na ten pojedynek czeka wiele osób. O debiucie Mai Staśko w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. Słynna aktywistka zdecydowała się na podpisanie kontraktu z HIGH League i zadebiutowała w klatce 17 września na gali HIGH League 4. Jej konkurentką była kontrowersyjna streamerka i influencerka, Ewa Mrs. Honey Wyszatycka. Staśko, po dobrej walce, wygrała przez decyzję sędziowską. Do swoich walk Staśko przygotowuje się pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników MMA, Piotra Strusa.

High League 5 LIVE PPV: CENA. Gdzie i ile kosztuje stream PPV High League 5 live?

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach

Maja Staśko - Maria Graczykowska: o której godzinie?

Maja Staśko zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu. Swoje poglądy wyraża w sposób kontrowersyjny i zdecydowany. Poza gronem fanów towarzyszy jej jeszcze większa grupa krytyków. Nie decyduje się na żadne kompromisy. Jest między innymi autorką książek 'Hejt polski', 'Gwałt polski' i 'Gwałt to przecież komplement'". Poza tym jest krytyczką literacką i absolwentką filologii polskiej. Jej konkurentka, Maria Masza Graczykowska, z HIGH League związała się również przed czwartą edycją, ale na swój debiut musiała zaczekać do gali w Łodzi. To jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich influencerek. W Internecie głośno jest przede wszystkim o jej konflikcie z inną zawodniczką HIGH League, Agatą Fagatą Fąk.

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Walka Maja Staśko - Maria Graczykowska na żywo rozpocznie się przed 22:00. Wszystko zależy też od przebiegu poprzednich starć.

Sonda
FAME MMA, High League, Prime Show MMA - którą federację najbardziej lubisz?