Jerzy Mielewski - dzieci, wiek, wzrost, żona, przeszczep włosów, kariera, Instagram

2021-04-12 16:49 ek
Jerzy Mielewski
Autor: WBF

Kim jest Jerzy Mielewski? To polski dziennikarz, który kojarzony jest głównie ze sportem i programem Ninja Warrior Polska. Ile Jerzy Mielewski ma lat? Czy ma dzieci i żonę? Jak zaczęła się jego przygoda w mediach? Najważniejsze informacje na temat dziennikarza, znajdziecie poniżej.

Jerzy Mielewski - dzieci, wiek, wzrost, żona, przeszczep włosów, kariera, Instagram. Takich informacji najczęściej internauci wyszukują w sieci na jego temat. Kim jest Jerzy Mielewski? To nie tylko polski dziennikarz sportowy, ale także komentator Polsatu, Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Oprócz tego, mężczyzna świetnie odnajduje się w roli prowadzącego programów telewizyjnych lub koncertów. Przypomnijmy, że Jerzy Mielewski w 2017 roku prowadził naukowe talent-show The Brain. Genialny umysł. Dwa lata później, rozpoczął swoją przygodę z Jurasem i w takim duecie wciąż komentują program Ninja Warrior Polska. Jerzy Mielewski był również prowadzącym koncert Siła Miłości, a u jego boku znalazła się młodziutka Wiktoria Gąsiewska. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Jerzy Mielewski - wiek

Ile lat ma Jerzy Mielewski? Dziennikarz urodził się dokładnie 7 października 1980 roku, więc w 2021 będzie świętować swoje 41 urodziny.

Jerzy Mielewski - wzrost

Jakiego wzrostu jest Jerzy Mielewski? Mężczyzna jest wysoki i mierzy około 183 cm wzrostu.

Jerzy Mielewski - żona

Czy Jerzy Mielewski ma żonę? Tak serce dziennikarza już od dawna jest zajęte przez Patrycję Mielewską. Para wiele razy pokazywała się razem na ściankach i większych imprezach, a na ich social mediach można znaleźć przepiękne zdjęcia, na których widać ich szczęście.

Jerzy Mielewski - dzieci

Czy Jerzy Mielewski ma dzieci? Tak, dziennikarz jest szczęśliwym ojcem Maksymiliana i Aleksa, których bardzo często pokazuje na swoich Instagramie.

Jerzy Mielewski - kariera

Jerzy Mielewski to syn Jerzego Bogdana Mielewskiego, czyli byłego sędziego piłkarskiego, a także byłego prezesa Huraganu Wołomin. Już w szkole podstawowej narodziła się u niego miłość do siatkówki, którą zaczął trenować, a w liceum grał nawet w klubie MDK Warszawa. Studiował zarządzanie i obrót nieruchomościami, jednak to właśnie miłość do sportu poprowadziła go dalej przez życie. Jerzy Mielewski od 2002 pracuje w redakcji sportowej Polsatu i co ciekawe, trzy lata z rzędu - w 2019, 2020 i 2021 roku, otrzymał Telekamerę w kategorii najlepszy komentator sportowy.

Jerzy Mielewski - Instagram

Jerzy Mielewski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w kolorową aplikację jego imię i nazwisko lub oficjalną nazwę @jerzy_mielewski.

Najnowsze