Lord Kruszwil vs Mini Majk na Fame MMA 5! To będzie walka wieczoru?

2019-06-23 19:20
Lord Kruszwil
Autor: screen Instagram/kruszwil

Za nami czwarta odsłona gali Fame MMA! Jak zawsze nie brakowało emocji. Odbyło się osiem walk, w których mogliśmy zobaczyć influencerów, youtuberów oraz celebrytów. Wśród nich warto wspomnieć o Adrianie Polaku, Filipku, Jongmenie oraz Lil Masti. Pomiędzy walkami, w oktagonie pojawił się Mini Majk, który chce wziąć udział w następnej - piątej już gali Fame MMA. Wyzwał on na pojedynek Lorda Kruszwila. Czy będzie to walka wieczoru?

Lord Kruszwil vs Mini Majk na Fame MMA 5! To będzie walka wieczoru? Fame MMA od początku cieszy się dużą popularnością. Wszystko za sprawą uczestników wydarzenia. W oktagonie nie walczą profesjonalni zawodnicy, tylko postaci ze świata medialnego. W czwartej odsłonie show udział wzięli między innymi Marta Linkiewicz, Patryk Kizo Woziński oraz Amadeusz Ferrari Roślik. Podczas piątej gali, będziemy świadkami walki Mini Majka z Lordem Kruszwilem. Czy będzie to walka wieczoru?

Lord Kruszwil vs Mini Majk

Za nami czwarta gala Fame MMA. Pomiędzy kolejnymi starciami w klatce, w oktagonie pojawił się Mini Majk. Wyzwał on na pojedynek Lorda Kruszwila. Organizator gali - Wojtek Gola, od razu sięgnął po telefon i na wizji zadzwonił do Kruszwila. Ten postanowił przyjąć wyzwanie pod warunkiem, że część jego gaży zostanie przekazana na cel charytatywny. Lord Kruszwil poprosił również, aby Federacja Fame MMA dorzuciła od siebie 50 tysięcy złotych, na ten sam cel. Wszyscy zgodzili się na takie warunki, a to oznacza, że podczas Fame MMA 5 zobaczymy walkę Lorda Kruszwila i Mini Majka. To może być walka wieczoru!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze