Lil Masti - wiek, wzrost, waga, kto to, Fame MMA, kosmetyki, chłopak, Instagram

2021-08-20 9:31
Lil masti
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Kim jest Lil Masti? To oczywiście internetowa celebrytka, youtuberka, influencerka, ale także dziewczyna która kocha sport. Nigdy się nie poddaje i dąży do tego, aby spełniać swoje marzenia. Stała się również ulubienicą i idolką wielu polskich nastolatek, a w dodatku wiele razy mogliśmy usłyszeć jej hity. Jak Lil Masti ma naprawdę na imię? Kto jest wybrankiem jej serca? Ile ma lat? Najważniejsze informacje na jej temat, znajdziecie poniżej.

Lil Masti - wiek, wzrost, waga, kto to, Fame MMA, kosmetyki, chłopak, Instagram. Takie kwestie najbardziej ciekawią internautów. Kto to Lil Masti? Pod pseudonimem celebrytki, kryje się oczywiście jej prawdziwe imię i nazwisko - Aniela Bogusz. Większość jej fanów wie, że to także dawna SexMastera, jednak zmiana wizerunku i nowy content sprawił, że po tamtej postaci nie zostało ani śladu. Teraz Lil Masti jest prawdziwą ulubienicą internautów, a w dodatku to inspiracja dla młodzieży. Powód? Oczywiście życiowe lekcje, a także wsparcie, które pojawia się nie tylko na jej kanale YouTube, ale także na jej Instagramie.

Oprócz kariery influencerki i youtuberki, Lil Masti tworzy również muzyczkę. Na swoim koncie ma wiele piosenek takie jak: Uległa, Feniks, Girls Gang czy też Bajka. Każda piosenka w dniu premiery śmiga w sieci na całego, a jej fani piszą z zachwytu! Jednak to jeszcze nie koniec umiejętności celebrytki. Okazuje się jeszcze, że jej wielką pasją jest sport. Przez 6 lat trenowała zapasy i osiągnęła nawet w tej dyscyplinie wicemistrzostwo Pucharu Polski. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Zerknijcie poniżej.

Szef FAME MMA odpowiada LIL MASTI! To jej KONIEC w organizacji?!

Lil Masti - wiek

Ile lat ma Lil Masti? Jak się okazuje, celebrytka urodziła się w 1990 roku w Warszawie, więc w 2021 roku wybije jej 31 lat.

Lil Masti - wzrost

Jakiego wzrostu jest Lil Masti? Celebrytka jest wysoka. Mierzy około 174 cm wzrostu.

Lil Masti - Waga

Ile waży Lil Masti? W social mediach celebrytki widać, że lubi o siebie dbać. Podczas Fame MMA 4 w 2019 roku ważyła 59,3 kg, jednak teraz nie znamy jej dokładnej wagi.

Lil Masti - Fame MMA

Lil Masti pojawiła się w 2019 roku w oktagonie Fame MMA 4. Jej przeciwniczką była wtedy Marta Linkiewicz. Walkę wygrała oczywiście Lil Masti, a w dodatku zdobyła pas mistrzowski. Teraz będziemy mogli oglądać ją podczas gali FEN 34: TOTALbet Fight Night, gdzie będzie gwiazdą wieczoru. Co ciekawe, sportowa gala będzie miała dla Lil Masti charakter charytatywny, ponieważ zawalczy, aby pomóc chorej dziewczynce - małej Lilianie. Gala Fen 34: TOTALbet Fight Night odbędzie się 28 maja 2021 roku.

Lil Masti - kosmetyki

Lil Masti w lutym 2021 roku została twarzą kosmetyków. Mowa o owej kolekcji Vollare Cosmetics która została stworzona we współpracy właśnie z nią.

Lil Masti - chłopak

Czy Lil Masti ma chłopaka? Serce celebrytki jest już zajęte! Okazuje się, że wybrankiem jej serca, a także narzeczonym jest przedsiębiorca Tomasz Woźniakowski, z którym celebrytka wystąpiła w teledysku Uległa.

Lil Masti - Instagram

Lil Masti jest aktywna na Instagramie. Często dodaje InstaStories, a także zdjęcia. Niedawno na jej profilu ukazała się magiczna liczba - milion followersów. Lil Masti znajdziecie w aplikacji pod nazwą @lilmasti.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze