Lil Masti

i

Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/EastNews

Lil Masti pokazała swoje siostry, które wyglądają jak bliźniaczki! One też robią karierę w sieci

2021-04-28 19:05

Jedną z popularniejszych gwiazd internetu jest Lil Masti, która ma swoich wiernych i oddanych fanów. Teraz celebrytka pokazała swoje siostry na Instagramie, które wyglądają jak jej siostry bliźniaczki! Okazuje się, że dziewczyny też robią karierę w sieci i idzie im to całkiem nieźle. Poznajcie je bliżej w naszym artykule.

Lil Masti dała się poznać w sieci jako gwiazda YouTuba. Najpierw figurowała tam pod nazwą Sexmasterką, lecz jakiś czas temu przeszła przemianę i nie tylko tworzy kawałki, ale także inspiruje i podnosi na duchu dzisiejszą młodzież. To ona za pośrednictwem swoich social mediów stara się być oddana swoim fanom w 100% i wiele razy pokazała, że chce być tutaj dla nich. Lil Masti tworzy piosenki, pojawiła się w oktagonie Fame MMA, nagrywa vlogi i relacje na Instagram, a także tworzy swój biznes. Oprócz bycia influencerką i piosenkarką jest też prawdziwą inspiracją i motywacją dla swoich odbiorców. Pokazuje jak być sobą i nie martwić się zdaniem innych, co w dzisiejszym świecie jest bardzo ważne.

Teraz celebrytka pokazała swoje siostry i zachwyciła internautów. Dziewczyny wyglądają jak bliźniaczki i okazuje się, że nie tylko Lil Masti jest znana w sieci, ale również i one. Mowa oczywiście o Słodkiej Adzie i Oli Williams Szadyn, które na Instagramie Lil Masti nie pojawiły się pierwszy raz. Co o nich wiemy?

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Kim są siostry Lil Masti?

Lil Masti bardzo kocha swoje siostry, co można to odczuć z jej zdjęć, relacji i postów w sieci. Jedną z nich jest Słodka Ada, czyli youtuberka, ale także influencerka, która jest maniaczką zdrowego odżywiania i naturalnej pielęgnacji. Prowadzi swój kanał na YouTube od lat, a w dodatku cukierkowego Instagrama. Teraz przygotowuje się do ślubu, dlatego na jej koncie możemy znaleźć wiele inspiracji związanych z tą piękną uroczystością. Drugą siostrą jest Ola Williams Szadyn, czyli również youtuberka i influencerka w jednym. Dziewczyna ma 21 lat i prężnie działa nie tylko na Instagramie i YouTubie, ale także na TikToku. Ola interesuje się makijażem, a także lubi eksperymentować z fryzurami. Poniżej możecie zobaczyć rodzinne zdjęcie dziewczyn. Ola i Ada wyglądają jak siostry bliźniaczki, lecz dodając do nich Lil Masti wyglądają nawet jak trojaczki!

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?