Lexy Chaplin - Natalia Natsu Karczmarczyk: WYNIK walki High League 28.08.2021 [NA ŻYWO]

2021-08-28 23:49
Lexy Chaplin - Natalia Natsu Karczmarczyk: WYNIK walki na High League 1 [RELACJA]
Autor: High League Lexy Chaplin - Natalia Natsu Karczmarczyk: WYNIK walki na High League 1 [RELACJA]

Lexy Chaplin - Natalia Natsu Karczmarczyk: wynik walki 28 sierpnia 2021 interesuje wiele osób. Odwieczny konflikt dziewczyn został rozwiązany w okrągłej klatce. Kto wygrał na High League 2021? W jakim stylu doszło do poddania? A może była decyzja sędziowska? Przekonajcie się sami i poznajcie wynik walki Lexy - Natsu 28.08.2021 już teraz.

Spis treści

  1. Lexy Chaplin - Natalia Natsu Karczmarczyk: WYNIK walki High League
  2. Lexy Chaplin - Natsu: WYNIK i PRZEBIEG WALKI

Lexy Chaplin - Natalia Natsu Karczmarczyk: WYNIK walki na High League 1 to najważniejsza kwestia, ponieważ mówimy tu o starciu wieczoru. Jaki jest wynik walki Lexy Chaplin Natsu 2021? Zastanawiacie się, kto wygrał na High League 28 sierpnia 2021? Jeżeli z różnych powodów nie mogliście oglądać gali, a chcecie poznać rezultat najważniejszego pojedynku, to dobrze trafiliście, bo wynik Lexy Natsu 28.08.2021 poznacie w tym miejscu. Z jednej strony oktagonu była członkini Teamu X, a po przeciwnej stronie obecna współtwórczyni szalonej ekipy. Udział w programie zaczął Lexy i Natsu nie tylko łączyć, ale jeszcze bardziej dzielić. Między wojowniczkami pojawiły się problemy i niewyjaśnione tajemnice. Obie gwiazdy rozstrzygną wszystko pięśćmi w klatce wysokiej ligi. Tą walką żyje prawie cała Polska!

HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty 2021

Sonda
High League: Kto wygra walkę Natsu - Lexy Chaplin?

Lexy Chaplin - Natalia Natsu Karczmarczyk: WYNIK walki High League

Wynik walki Lexy Chaplin - Natsu 28 sierpnia 2021 na żywo poznacie w tym miejscu. Kto wygrał walkę? Przekonacie się tuż po północy chwilę po zakończeniu pojedynku. Dla osób, które nie mogą oglądać High League na żywo przygotowaliśmy niespodziankę w postaci relacji minuta po minucie. 

Lexy Chaplin - Natsu: WYNIK i PRZEBIEG WALKI

Jak wyglądała walka Lexy - Natsu 28.08.2021? Która z dziewczyn zadała więcej ciosów? 

RUNDA I: Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk

Walka wieczoru rozpoczęła się od kopnięć ze strony Lexy. Frontalne uderzenia nogą trafiały w rywalkę. Natsu natomiast śmiało do przodu, kilka razy znalazła drogę do twarzy rywalki. Mocne prawe ciosy ma Karczmarczyk, chociaż po półtorej minucie bardziej czerwona była twarz obecnej członkini Teamu X. Minutę przed końcem pierwszej rundy walka przeniosła się do parteru. Natsu z góry uderzała swoją rywalkę, a Lexy biodrem próbowała ją wypchnąć.

Lexy cały czas coś mówiła do swojej rywalki. Wyrównany pojedynek w pierwszej rundzie!

RUNDA II: Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk

Druga runda rozpoczęła się od ciosów lewej ręką ze strony Lexy Chaplin. Dostała w twarz Natsu, ale cały czas pewna swoich umiejętności szła do przodu. W pewnym momencie świetnie zapaśniczo poszła w nogi rywalki i ponownie obserwowaliśmy Youtuberki w parterze. Lexy nie radzi sobie w parterze z ciężarem przeciwniczki. Mimo prób męczyła się próbując zrzucić ją ze swoich nóg. Minutę przed końcem Natsu pojawiła się w dosiadzie i zaczynała obijanie twarzy przeciwniczki. Dużo ciosów młotkowych na twarzy Lexy Chaplin, ale koniec drugiej rundy! 

Lexy Chaplin uratował gong sędziego. 

RUNDA III: Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk

Ostatnia runda ostatniej walki na High League rozpoczęła się od uderzeń ze strony obu zawodniczek. Imponuje szybkością Natsu, co również zaskoczyło Lexy Chaplin. 1 minutę 50 sekund kilka celnych ciosów zadała Karczmarczyk, które zraniły byłą członkinię Teamu X. Mocną siłę ma Natsu w prawej ręce, uciekała cały czas jej rywalka.

30 sekund do końca, wypompowana już Natsu, a zamroczona Lexy Chaplin. Obie chcą cały czas atakować. Piękna walka ze strony zawodniczek. BRAWO!!!

Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężczynią walki jest Natalia Natsu Karczmarczyk!

WYWIAD BRODNICKIEJ PRZERWAŁA BÓJKA! Wcześniej DAŁA LIL MASTI SEKSZABAWKĘ
Najnowsze