Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin: WYNIK WALKI na High League 5.02.2022. Kto wygrał?

i

Autor: Aleksandra Sędek / High League Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin: WYNIK WALKI na High League 5.02.2022. Kto wygrał?

Lexy Chaplin - Agata Fąk Fagata: WYNIK WALKI na High League 5.02.2022. Kto wygrał?

2022-02-05 22:59

Wynik walki Lexy Chaplin - Agata Fagata Fąk 2022 interesuje fanów tych influencerek. Kto wygrał na High League 2? Jaki jest wynik walki pomiędzy popularnymi osobistościami? Śledzimy dla Was rezultaty na drugiej edycji gali Malika Montany i przedstawiamy je na naszej stronie.

Spis treści

  1. Lexy Chaplin - Agata Fąk Fagata: walka High League 5.02.2022
  2. Lexy Chaplin - Agata Fąk Fagata: wynik walki

Lexy Chaplin - Agata Fąk Fagatawynik walki na High League 5.02.2022 to istotna kwestia dla wszystkich, którzy uwielbiają obie influencerki. Kto wygrał na High League 2? Z jednej strony Lexy Chaplin, która stres wywołany debiutem w okrągłej klatce ma już za sobą. Z drugiej strony debiutująca w klatce Fagata. Obie mają sobie coś do udowodnienia i obie uczciwie przepracowały okres przygotowawczy. Co ważne mamy tu do czynienia z drugą walką wieczoru na gali High League 2. Najważniejsze starcie wieczoru to również walka pashaBiceps Owca WK.

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Lexy Chaplin - Agata Fąk Fagata: walka High League 5.02.2022

Polka amerykańskiego pochodzenia powróci po swoim przegranym debiucie w MMA. 28 sierpnia na pierwszej gali HIGH League przegrała z Natalią Natsu Karczmarczyk przez decyzję. Udowodniła, że do pojedynku przygotowywała się z całych sił i pomimo porażki, pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w klatce. Wcześniej znana była przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowała swoją pozycję głównej kreatorki rzeczywistości internetowej. Wystąpiła między innymi w słynnym projekcie Team X, a filmy z jej udziałem biły rekordy oglądalności. Poczynania młodej celebrytki już teraz śledzą miliony fanów. Jej zasięgi potwierdzają tezę, że jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce.

High League 2022 PPV: CENA - TRANSMISJA LIVE. Ile kosztuje High League na żywo?

Jej konkurentka, Agata Fąk, to również była członkini słynnego Teamu X, który osiągał rekordowe wyniki oglądalności wśród widzów młodego pokolenia. Sama również stała się gwiazdą wielkiego formatu. Poczynania Fagaty śledzi prawie milion fanów na Instagramie i ponad półtora miliona widzów w serwisie TikTok. Każdy z jej wpisów podoba się setkom tysięcy osób. Ponadto Fąk publikuje filmy ze swojego życia codziennego na YouTubie.

Lexy Chaplin - Agata Fąk Fagata: wynik walki

Wynik walki Lexy Chaplin - Agata Fąk 5.02.2022 interesuje fanów śledzących poczynania tych Youtuberek w intenecie. Kto wygrał na High League 2? Wynik poznacie po godzinie 23:00.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

WYNIK: Lexy potrzebowała niespełna 3 minut, by pokonać rywalkę!