Kibice Lecha Poznań

i

Autor: ADAM JASTRZEBOWSKI/Polska Press/East News Lech Poznań - Bodo/Glimt: gdzie kupić bilety na mecz?

Lech Poznań - Bodo/Glimt 23.02.2023: BILETY. Gdzie i za ile kupić wejściówki na mecz?

2023-02-08 17:25

Lech Poznań walczy o puchar Ligi Konferencji Europy 2022/2023. Ekipie z Wielkopolski udało się już przejść fazę pucharową i zmierzą się w 1/16 finału. Ich rywalem będzie norweski klub Bodo/Glimt. Pierwszy mecz odbędzie się w Norwegii, a drugi w Polsce. Gdzie i kiedy rozegrany będzie rewanż? Gdzie i za ile można dostać bilety?

Lech Poznań - Bodo/Glimt to pierwszy mecz polskiego klubu w ramach play-offów fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy 2022/2023. Wszyscy kibice ekipy liczą, że uda im się awansować do 1/8 finału. Aby tak się stało, muszą zdobyć przychylną dla nich sumę bramek na dwóch meczach. Pierwszy z nich odbędzie się 16 lutego na stadionie Aspmyra Stadion w norweskim mieście Bodø. Decydujący mecz rewanżowy zostanie rozegrany w Polsce. Stadion Poznań będzie gościł ekipy 23 lutego. Kibice już teraz poszukują informacji o biletach na to wydarzenie. Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie oraz w jakiej cenie można zdobyć wejściówki na mecz.

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Lech Poznań - Bodo/Glimt 23.02.2023: BILETY

Gdzie szukać biletów na rewanżowy mecz Lecha Poznań z Bodo/Glimt? Wejściówki są już dostępne na oficjalnej stronie internetowej bilety.lechpoznan.pl. Bilety można kupić już za 40 złotych. Najdroższe wejściówki kosztują 300 złotych. Cena zależy od trybuny i sektora. Niektórych obowiązują bilety ulgowe oraz zniżki w ramach Karty Dużej Rodziny. Warto się spieszyć, ponieważ miejsc jest coraz mniej.

Mecz Polska - Czechy 2023: DATA, MIEJSCE, GODZINA, BILETY, STATYSTYKI, SKŁAD

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE