KSW 59 - KIEDY jest i o której godzinie walki na KSW 2021? [DATA, GODZINA]

2021-03-20 12:16
KSW 59 - kiedy jest i o której godzinie walki na KSW 2021? [DATA, GODZINA]
Autor: Kadr z filmu Mariusz Pudzianowski kontra Bombardier! Face to face w magazynie Koloseum | KSW 59 z kanału Polsat Sport KSW 59 - kiedy jest i o której godzinie walki na KSW 2021? [DATA, GODZINA]

Nadchodzi wydarzenie, na które wyczekują fani mieszkanych sztuk walki. W trakcie KSW 59 będziemy świadkami kilku ważnych pojedynków. Jednak większość i tak czeka na walkę wieczoru, w której zmierzy się Mariusz Pudzianowski z Serignem Ousmane Dią. Kiedy i o której godzinie oglądać walki na KSW 2021?

Spis treści

  1. KSW 59: kiedy jest?
  2. KSW 59: o której godzinie walki?

KSW 59 to druga najważniejsza gala polskiej organizacji w 2021 roku. Łącznie w trakcie sportowego wieczoru, będziemy świadkami aż dziewięciu pojedynków. Zapowiada się emocjonująco, ponieważ po półtorarocznej przerwie, kibice zobaczą w klatce Mariusza Pudzianowskiego. Nasz zawodnik, zmierzy się z senegalskim gigantem znanym jako Bombardier. Kiedy jest KSW 59? O której godzinie oglądać walki? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was.

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

KSW było bliskie BANKRUCTWA? Andrzej Kostyra w rozmowie z Martinem Lewandowskim

KSW 59: kiedy jest?

KSW 59 będziecie mogli obejrzeć już w sobotę, 20 marca 2021 roku. Sportowe emocje będą dostępne tylko i wyłącznie za pomocą systemu PPV.

Warszawski Dresik - kto to? Wiek, wzrost, prawdziwe imię, Bonus BGC, Instagram

KSW 59: o której godzinie walki?

W trakcie gali KSW 59 zobaczymy starcie Antuna Racicia z Sebastianem Przybyszem. Stawką jest pas mistrza KSW w kategorii koguciej. Swoją walkę skoczy również Damian Janikowski, który skrzyżuje rękawice z Jasonem Radcliffem. Ciekawe starcie zapowiada się również pomiędzy Michałem Włodarkiem a Denisem Stosiciem. Pudzianowskiego i Bombardiera zobaczymy w walce wieczoru. Start gali KSW 59 zaplanowano na godzinę 20:00.

Sonda
Czy Pudzianowski pokona Bombardiera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze