Kolejność walk High League 3 - o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy High League?

i

Autor: High League Kolejność walk High League 3 - o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy High League?

Kolejność walk High League 3 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

2022-06-04 22:28

Kolejność walk na High League 3 wzbudza ciekawość wśród internautów. Kiedy walka wieczoru? O której godzinie walczy Dubiel, Burneika, a kiedy do oktagonu wejdzie Lil Masti i Zusje? Rozpiska High League 4 czerwca ułatwi i sprawi, że wyczekiwanie na ulubiony pojedynek będzie przyjemniejszy. Sprawdźcie, kolejność walk High League 3 już teraz.

Spis treści

 1. Kolejność walk High League 3 - kto, kiedy?
 2. High League 3 - GODZINA

Kolejność walk High League 3 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? Nie mamy wątpliwości, że kolejność walk na High League 4 czerwca 2022 wzbudza ogromną ciekawość szczególnie wśród miłośników walk z udziałem znanych celebrytów, ale również wywołuje zainteresowanie wśród wszystkich, którzy pierwszy raz wykupiły PPV High League 3. Wiedza o tym, kto, kiedy walczy na High League 4.06.2022 pozwoli dobrze zaplanować czas, w oczekiwaniu najgorętszy pojedynek. Walka wieczoru to starcie Marcina Dubiela z debiutującym w oktagonie Alberto Simao. Z jednej strony ogromne doświadczenie, a z drugiej niebywałe warunki fizyczne. W pierwszej kolejności zobaczymy jednak pojedynek Przemysława Kolarczyka z Alanem Godzińskim. Później w klatce zamelduje się Mateusz Leśniak, który zrobi wszystko, by pokazać wyższość nad Pawłem Bombą. Trzecia walka na High League 4 czerwca 2022 dostarczy jeszcze więcej emocji! Jaka jest kolejność walk na High League 3

High League 3: KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy High League 4.06.2022?

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Kolejność walk High League 3 - kto, kiedy?

Kolejność walk High League 3 ciekawi internautów. Kto walczy w pierwszej kolejności? Kiedy walka wieczoru na High League 3? O której godzinie walka Marcina Dubiela, Roberta Burneiki, a kiedy do klatki wejdzie Lil Masti, Zusje i Alan Kwieciński?  Te i inne pytania zyskują na mocny z każdą kolejną chwilą. Im bliżej do gali, tym więcej pytań odnośnie walk High League 3. Oto oficjalna kolejność walk na High League 3 4 czerwca 2022:

 • Przemysław Kolar Kolarczyk - Alan Alan Człowieku Godziński
 • Mateusz Tarzan Leśniak - Paweł Scarface Bomba
 • Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski
 • Extrafight K-1: Alan Alanik Kwieciński - Dawid Crazy Załęcki
 • Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk
 • Boks birmański: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Astafiewa
 • Robert Robur WK Orzechowski - Robert Hardkorowy Koksu Burneika
 • Alberto Simao - Marcin Dubiel
 • Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn

High League 3 PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić High League 3 live? [4.06.2022]

Sonda
High League 3 - która walka jest najciekawsza?

High League 3 - GODZINA

Godzina High League 3 jest już znana. Warto ustawić sobie przypomnienie, by nie przegapić najważniejszych pojedynków. Pierwsze starcia rozpoczną się chwilę po godzinie 20:00. Ostatnia walka natomiast rozpocznie się w okolicach godziny 00:00. Będzie to oczywiście starcie Marcina Dubiela z Alberto Simao. PPV High League 3 umożliwi Wam oglądanie tego i innych starć.