Oficjalna piłka MŚ 2022

i

Autor: FRANCK FIFE/AFP/East News

Kiedy mundial w Katarze 2022? Co wiadomo? [DATA]

2022-04-03 11:50

Awans Polski na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze ucieszył wszystkich kibiców i sprawił, że wielkim widowiskiem sportowym zainteresowało się jeszcze więcej osób. Jeśli szukacie dokładnych informacji dotyczących tegorocznego mundialu, dobrze trafiliście. Wszystkie szczegółowe informacje, takie jak data meczu otwarcia i finału znajdziecie w tym artykule.

Mundial 2022 w Katarze - kiedy jest i co wiadomo organizacji tego sportowego święta? Informacji na temat tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej poszukuje coraz więcej kibiców. Po doskonale rozegranym meczu 29 marca, w którym reprezentacja Polski pokonała reprezentację Szwecji 2:0, tym samym zapewniając sobie awans na mundial w Katarze, zainteresowanie imprezą sportową wzrosło kilkukrotnie. Przed nami losowanie grup, które zaplanowano na 1 kwietnia. Właśnie w najbliższy piątek dowiemy się, z kim na boisku zmierzą się biało-czerwoni. Z pewnością dla wielu fanów piłki nożnej zaskoczeniem będzie termin Mistrzostw Świata, które do tej pory kojarzyły nam się przede wszystkim z latem. Ze względu na panujące w Katarze upały mundial 2022 odbędzie się późną jesienią. Sprawdźcie dokładny termin meczu otwarcia oraz wielkiego finału.

Sonda
Czekasz na mundial 2022 w Katarze?

Kiedy jest Mundial 2022?

Kibice przyzwyczajeni do sportowych emocji latem mogą być zaskoczeni. Po raz pierwszy w historii Mistrzostwa Świata odbędą się nie latem, a jesienią i to bardzo późną. Jak już oficjalnie wiadomo, mecz otwarcia zaplanowano na 21 listopada. Wielki finał, w którym, miejmy nadzieję, zagra reprezentacja Polski, odbędzie się natomiast 18 grudnia. Zapowiada się zatem wielkie, sportowe, przedświąteczne szaleństwo!

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE