Kiedy jest High League 6? Kto walczy na High League 6? [DATA, KARTA WALK]

i

Autor: High League / Facebook Kiedy jest High League 6? Kto walczy na High League 6? [DATA, KARTA WALK]

Kiedy jest High League 6? Kto walczy na High League 6? [DATA, KARTA WALK]

2023-03-18 16:26

Karta walk High League 6 wywołuje duże emocje internautów na kilka tygodni przed galą. Potwierdzono, że do klatki powróci Lexy Chaplin, a także Marcin Najman. W klatce zawalczy także Dariusz Kaźmierczuk, który ma najgorszy bilans pojedynków we freak-fightach.

Spis treści

 1. Kiedy jest High League 6? [DATA]
 2. Kto walczy na High League 6? [KARTA WALK]

Kiedy jest High League 6? Kto walczy na High League 6Data i karta walk szóstej odsłony gali, za którą odpowiada między innymi Malik Montana mocno elektryzuje internautów. Tym bardziej po tym, gdy organizatorzy poinformowali, że przed walką wieczoru zobaczymy starcie tytanów. Z jednej strony oktagonu Marcin Dubiel mający na koncie cztery zwycięstwa i jedną porażkę w MMA, a z drugiej Jarosław Jarząbkowski, czyli pashaBiceps, który wygrał w debiucie z Owcą WK na zasadach K-1. Druga walka popularnego streamera to swoiste sprawdzenie jego umiejętności w formule mieszanych sztuk walki i to z naprawdę trudnym przeciwnikiem. Karta walk High League 6 wzbudza duże emocje również z powodu pojedynku wieczoru. Jako ostatni do klatki wejdą osoby mające duży konlifkt. Marcin Najman zmierzy się z Jackiem Murańskim na zasadach MMA.

High League 6 - konferencja z 13 marca

Kiedy jest High League 6? [DATA]

To, kiedy jest High League 6, najbardziej interesuje wszystkich, którzy żyją jeszcze ogromnymi uniesieniami, jakie miały miejsce na konkurencyjnej gali tej federacji. Wiadomo, że High League 6 oficjalnie odbędzie się 18 marca 2023. Pierwsza gala w roku odbędzie się w katowickim Spodku. Bilety na High League 6 są jeszcze dostępne. 

Kto walczy na High League 6? [KARTA WALK]

Karta walk High League 6 zaskakuje i same walki wywołają duże emocje podczas gali. Zarówno u tych, którzy siedzą na trybunach, jak i tych, którzy wolą obejrzeć HL 6 na żywo z trybun. Walki, które są już potwierdzone to:

 • Jarosław pasha Jarząbkowski - Marcin Dubiel
 • Lexy Chaplin - Paulina Hornik
 • Denis Załęcki - Paweł Tybori Tyburski
 • Konrad Karwat - Denis Labryga
 • Mateusz Don Diego Kubiszyn - Dawid Załęcki
 • Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
 • Mateusz Haribo Gąsiewski - Roger Salla
 • Kacper Ludwiczek Bociański - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 • Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Michał Cichy
Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Boxdel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE