Kiedy jest Fame MMA 20? Gdzie będzie i kto walczy na Fame MMA 20?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Kiedy jest Fame MMA 20? Gdzie będzie i kto walczy na Fame MMA 20?

Kiedy jest Fame MMA 20? Gdzie będzie i kto walczy na Fame MMA 20?

2023-12-05 11:20

Data Fame MMA 20 wzbudza dużą ciekawość wśród osób, które chcą pojawić się na jubileuszowej gali i przeżywać ogromne emocje od pierwszej do ostatniej walki. Tym bardziej, że z okazji okrągłej edycji gali organizatorzy przygotują wiele niespodzianek oraz wyczekiwanych stać topowych influencerów, gwiazd muzyki czy nawet sportowców. Kto walczy na Fame MMA 20? Kiedy i gdzie jest Fame MMA 20? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

 1. Kiedy jest Fame MMA 20? DATA, TERMIN
 2. Gdzie będzie Fame MMA 20? MIEJSCE, MIASTO
 3. Fame MMA 20 - kto walczy?

Kiedy jest Fame MMA 20? Gdzie będzie i kto walczy na Fame MMA 20? Zdecydowanie podstawowe pytania zadają osoby, które chciałyby pojawić się na jubileuszowej gali, w czasie której nie zabraknie uniesień na najwyższym poziomie. Do okrągłej klatki wejdą zarówno doskonale znane osobistości, ale powinniśmy zobaczyć również debiutantów marzących o pokazaniu swojej sportowej duszy. Karta walk Fame MMA 20 z pewnością będzie mocna, a pojedynki zostaną w waszej pamięci na bardzo długo. Sporo mówi się o tym, że Arkadiusz Tańcula zawalczy z Adrianem Polańskim, a Jakub Japczan Piotrowicz zmierzy się z Tomaszem Gimperem Działowym.

Fame MMA 20 - kiedy jest i kto walczy na jubileuszu? DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY

Piotr Lisek szczerze o walce w FAME z Daro Lwem. Zwrócił się do hejterów

Kiedy jest Fame MMA 20? DATA, TERMIN

Data Fame MMA 20 jest już znana! Ma być to pierwsza gala z cyklu Fame w 2024 roku. Organizatorzy zaplanowali Fame MMA 20 na 10 lutego 2024.

Gdzie będzie Fame MMA 20? MIEJSCE, MIASTO

Miejsce Fame MMA 20 nie zostało jeszcze potwierdzone, ale dowiedzieliśmy się, że organizatorzy postawili kolejny raz na Gliwice. Tamtejsza arena widowiskowo-sportowa zapewnia 17 178 miejsc siedzących i stojących, dzięki czemu jest jedną z największych hal w kraju.

Fame MMA 20 - kto walczy?

Karta walk Fame MMA 20 raczej na pewno nie będzie ujawniona od razu. Organizatorzy zapewne będą dawkować nam emocję i co jakiś czas wrzucać do karty nowych zawodników. Oprócz walki Tańculi z Polańskim oraz starcia Gimpera z Japczanem, sporo mówi się o pojedynku Kubańczyka z Maksymilianem Wiewiórką. Jakub Flas zwakował swój mistrzowski pas, który zdobył później właśnie Wiewiór. Być może Kubańczyk będzie chciał odzyskać, to co sam oddał. Możliwe jest również zestawienie Fabijańskiego z Robertem Pasutem, a także wyczekiwana walka Sergiusza Nitrozyniaka Górskiego z Sylwestrem Wardęgą. Do klatki może wrócić również Amadeusz Roślik. Jego potencjalnym rywalem jest Alan Kwieciński.

 • Tomasz Adamek - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA