Autor: LUKASZ SZELAG/REPORTER Kiedy gra Iga Świątek dzisiaj na żywo? O której godzinie mecz Świątek 6.10.2022?

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz? O której godzinie mecz Świątek 7.10.2022?

2022-10-07 11:58

Liderka światowego rankingu Iga Świątek awansowała do 3. rundy, czyli ćwierćfinału turnieju tenisowego WTA 500 na twardych kortach w Ostrawie. W meczu z Australijką Ajlą Tomljanovic Polka wygrała pierwszego seta 7:5, a w drugim jej rywalka skreczowała przy stanie 2:2. Kiedy gra Iga Świątek w ćwierćfinale? Poznajcie datę meczu już teraz.

1. Mecz Igi Świątek - WTA 2022
  2. Kiedy gra Iga Świątek na żywo? [DATA, GODZINA]

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy meczO której godzinie mecz Świątek 7.10.2022? Kibice polskiej tenisistki nie mogą się doczekać kolejnego spotkania z jej udziałem. Świątek na inaugurację w Czechach miała wolny los, a w środowym pojedynku mogła liczyć na głośny doping rodaków, którzy mieli blisko do leżącej niedaleko granicy z Polską, Ostrawy.

Mecz Igi Świątek - WTA 2022

Mecz do momentu "kreczu" Australijki był długi i wyrównany. Wprawdzie Świątek w pierwszym secie prowadziła już 4:1, ale rywalka wyrównała na 4:4, a w kolejnym gemie miała dwie szanse na przełamanie Polki. Liderka rankingu WTA obroniła się i ostatecznie wygrała tego ważnego gema, a później, jak się okazało, całą partię. Druga rozpoczęła się od wygranego gema przez Tomljanovic przy serwisie Polki, lecz w następnym bardzo długim Świątek zdołała przełamać rywalkę. Później, przy stanie 2:1 dla faworytki z Raszyna, Australijka poprosiła o przerwę medyczną. Po niej Tomljanovic wróciła na kort i wyrównała nawet na 2:2, lecz za chwilę zdecydowała się poddać mecz, prawdopodobnie z powodu urazu kolana.

Iga Świątek - wiek, mama, zarobki, prywatnie, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest?

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53

Kiedy gra Iga Świątek na żywo? [DATA, GODZINA]

Świątek musi na razie poczekać na wyłonienie jej ćwierćfinałowej rywalki. Będzie nią zwyciężczyni zaplanowanego na czwartek pojedynku Amerykanki Catherine "Caty" McNally z Czeszką Karoliną Muchovą. Mecz ćwierćfinałowy Polki nie odbędzie się dzisiaj, a w piątek 7.10.2022. Godzina nie jest jeszcze ustalona.

Iga Świątek WTA Ostrawa 2022 - gdzie oglądać mecze Polki na żywo? Transmisja TV i ONLINE

Czy Iga Świątek wygra w przyszłości Wimbledon?