Kamil Szczurek Łaszczyk - waga, rekord, wzrost, Ferrari, zarobki. Kim jest Łaszczyk?

i

Autor: Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS Kamil Szczurek Łaszczyk - waga, rekord, wzrost, Ferrari, zarobki. Kim jest Łaszczyk?

Kamil Łaszczyk - waga, wiek, rekord, wzrost, Ferrari, zarobki. Kim jest Szczurek?

2023-02-03 17:10

Kim jest Kamil Łaszczyk? Sportowiec zszokował internautów swoją decyzją o dołączeniu do grona zawodników freak-fightowej federacji. Młody, perspektywiczny i ambitny pięściarz na samym starcie swojej drogi w MMA zdecydował się na ogromne wyzwanie. Zgodził się zawalczyć z samozwańczym władcą piekieł, Amadeuszem Ferrari Roślikiem.

Spis treści

  1. Kamil Szczurek Łaszczyk - kim jest?
  2. Kamil Łaszczyk - waga
  3. Kamil Łaszczyk - wiek
  4. Kamil Łaszczyk - rekord
  5. Kamil Łaszczyk - wzrost
  6. Kamil Łaszczyk - Ferrari
  7. Kamil Szczurek Łaszczyk - zarobki

Kamil Szczurek Łaszczyk - waga, wiekrekord, wzrost, Ferrari, zarobki, czyli podstawowe słowa, które wpisują internauci obok jego nazwiska. Niewątpliwie to, kim jest Kamil Łaszczyk zaskoczyło wiele osób. Stało się tak po tym, gdy zdecydował się on dołączyć do grona zawodników freak-fightowej federacji i zawalczyć z Amadeuszem Roślikiem, który uchodzi za króla Fame MMA. Pisząc o tym, kto to jest Kamil Łaszczyk należy zacząć od jego sukcesów. Pięściarz reprezentujący kategorię super piórkową w bardzo młodym wieku rozpoczął przygodę z tą dyscypliną sportu. Mając trzynaście lat stawiał pierwsze kroki w klubie sportowym Gwardia Wrocław. Jego pierwszym trenerem był Mariusz Cieślak i Grzegorz Strugała. W trakcie amatorskiej kariery sześciokrotnie został mistrzem Polski i wicemistrzem Europy. Na Mistrzostwach Polski w Boksie w 2010 roku w Strzegomiu zdobył brązowy medal w wadze koguciej.

Amadeusz Ferrari Roślik - zeznania, wiek, ojciec, wzrost, dziewczyna, zarobki, córka, walki

Kamil Szczurek Łaszczyk - kim jest?

Kamil Łaszczyk jest utalentowanym pięściarzem, który ma aspiracje, by powtórzyć a nawet przebić sportowe sukcesy chociażby Andrzeja Gołoty czy Artura Szpilki. Młody bokser zadebiutował w zawodowym ringu 4 marca 2021 roku. W drugiej rundzie pokonał przez TKO Amerykanina Emila Bronksa. Dwa tygodnie później powtórzył to osiągnięcie, ale tym razedm pokonując Luquana Lewisa. Jego bilans walk jest imponujący, bo w młodym wieku ma na koncie aż 32 zwycięstw i 0 porażek.

Ferrari dzwonił i płakał. To jest fujara - Kamil Łaszczyk przed FAME MMA 17

Kamil Łaszczyk - waga

Ile waży Kamil Łaszczyk? Szczurek, jak mówią na niego znajomi i jaki ma pseudonim występując w ringach na całym świecie wnosi na wagę około 55 kilogramów. Łaszczyk walczy w kategorii superpiórkowej.

Kamil Łaszczyk - wiek

Ile lat ma Kamil Łaszczyk? Wiek utalentowanego pięściarza nie jest tajemnicą. Urodził się 20 stycznia 1991 roku we Wrocławiu. W 2023 roku będzie świętować 32. urodziny.

Kamil Łaszczyk - rekord

Rekord Kamila Łaszczyka robi wrażenie. Zaczął zawodową karierę 4 marca 2011 roku, a ostatnią walkę dał 27 sierpnia 2022 roku. W ponad 11 lat kariery zawodowej wypracował sobie bilans 32-0-0. Natomiast, jeśli chodzi o MMA, to walka z Amadeuszem Ferrari będzie dla niego debiutem!

Kamil Łaszczyk - wzrost

Ile wzrostu ma Kamil Łaszczyk? Mierzy 168 centymetrów wzrostu.

Kamil Łaszczyk - Ferrari

Kamil Łaszczyk 3 lutego 2023 zadebiutuje w zupełnie nowej dla siebie formule. Zawalczy w MMA, w ramach gali Fame MMA 17. W starciu wieczoru jego rywalem będzie Amadeusz Ferrari Roślik, którego bilans walk w Fame MMA wynosi 4 wygrane 5 przegranych.

Kamil Szczurek Łaszczyk - zarobki

Zarobki Kamila Łaszczyka interesują internautów, jednak sam pięściarz nigdy ich nie ujawniał. Być może poznamy je podczas konferencji prasowych przed Fame MMA.

Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE