Kacper Blonsky - Sylwester Wardęga na Fame MMA 9? Walka marzeniem internautów!

Kacper Blonsky - Sylwester Wardęga na Fame MMA 9?
Autor: Natalia Zdziebczynska/East News (Sylwester Wardęga) // ZPR Media (Kacper Blonsky) Kacper Blonsky - Sylwester Wardęga na Fame MMA 9?

Kacper Blonsky ma za sobą debiut w Fame MMA. W pierwszej walce, podczas ósmej odsłony gali, po zaciętym boju pokonał Marcina Dubiela. Za sprawą wygranej stał się jeszcze bardziej pewny siebie i swoich umiejętności na tyle, że odpowiedział na rzekome wyzwanie Sylwestra Wardęgi. O co dokładnie chodzi? Wyjaśniamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Kacper Blonsky - Sylwester Wardęga: walka na Fame MMA

Kacper Blonsky - Sylwester Wardęga na Fame MMA 9? Takie zestawienie elektryzuje fanów dwóch popularnych Youtuberów, a eksperci mają problem z jednogłośnym ustaleniem faworyta starcia. Twórca hitu Eluwina, napędzony wygraną z Marcinem Dubielem, odpowiedział na wyzwanie Sylwestra Wardęgi, który twierdzi, że nie proponował Błońskiemu spotkania w okrągłej klatce. Co powiedział Wardęga? Komentarz w sprawie jego walki na Fame MMA podrzucamy poniżej. 

Fame MMA 9 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 9?

Czy walka Kacper Blonsky - Sylwester Wardęga na Fame MMA 9 powinna się odbyć? Już teraz możecie zagłosować w naszej sondzie.

Kacper Blonsky - Sylwester Wardęga: walka na Fame MMA

Ósma odsłona gali zostanie zapamiętana jako wyjątkowa, głównie za sprawą Marcina Najmana, który wywołał tak duże kontrowersje, że federacja postanowiła wydać mocne oświadczenie. Nie cichną jeszcze echa po Fame MMA 8 a już internauci wyczekują dziewiątej jej odsłony. Wiadomo, że jedną z walk wieczoru będzie pojedynek Jakuba Flasa, czyli Kubańczyka z Marcinem Malczyńskim. Zawodnicy zmierzą się o pas kategorii średniej do 84 kilogramów, o czym dowiedzieliśmy się tuż przed zakończeniem Fame MMA 8. Tuż po tym ogłoszeniu doszło do walki Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Zwyciężył 22-letni Youtuber z Sokołowa Podlaskiego, który w rozmowie po walce dał sygnał, że chciałby walczyć z Sylwestrem Wardęgą. Twórca hitu Eluwina w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim, powiedział:

Sylwester Wardęga chciałby ze mną walczyć, a ja podejmę to wyzwanie, więc zapraszam. On mnie wyzwał do pojedynku, ale ja go zapraszam. 

- zakomunikował Kacper Blonsky. Jak na wszystko zareagował sam zainteresowany? Sylwester Wardęga stworzył film zatytułowany: CO Z WYPŁATĄ NAJMANA? Kara od Fame MMA?, w którym odniósł się do wyzwania, jakie rzucił mu Błoński. Twórca viralowego filmiku Mutant Giant Spider Dog, odpowiedział:

Nie przypominam sobie bym wprost wyzwał Błońskiego do walki. Prędzej byłem typowany do walki z Dubielem. Ale wiadomo, że Błońskiemu wszystko się miesza i nie od dziś wiadomo, że gada głupoty. Wspomniałem jednak kiedyś, że chętnie bym się sprawdził z ciekawym przeciwnikiem. Przyznam szczerze, że rozmawiamy z Fame MMA jakiś czas i ta walka jest bardzo prawdopodobna.

Najnowsze