Fame MMA 9 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 9?

Fame MMA 9 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 9?
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 9 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 9?

Fame MMA 9 - data, miejsce, walki i bilety, to cztery podstawowe kwestie. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 9? Najwięksi fani wydarzenia mają nadzieję, że kolejna gala odbędzie się z udziałem publiczności. Czy to możliwe? Więcej szczegółów przybliżamy na ESKA.pl.

Spis treści

 1. Fame MMA 9 - DATA
 2. Fame MMA 9 - MIEJSCE
 3. Fame MMA 9 - WALKI, KARTA WALK
 4. Fame MMA 9 - BILETY

Fame MMA 9 - data, miejsce, walki, bilety. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 9? Pojedynki w klatce z udziałem najpopularniejszych osobistości polskich mediów społecznościowych, sportowców, czy chociażby muzyków, z gali na galę cieszą się coraz większą popularnością. Widzowie chętnie oglądają wydarzenie ze względu na imponującą listę bohaterów. To absolutny TOP internetu, więc nie mamy wątpliwości, że walki na Fame MMA 9 nie zawiodą wiernych fanów. Wydarzenie staje się jeszcze bardziej elektryzujące po organizowanych przez włodarzy konferencjach prasowych. To właśnie podczas spotkań medialnych zawodnicy przekrzykują się, kto kogo pokona, kto jest od kogo lepszy.

Fame MMA 9 - DATA

Kiedy jest Fame MMA 9? Wiele wskazuje na to, że dziewiąta odsłona gali odbędzie się już w grudniu. Jeśli nie to nieoficjalnie mówi się o połowie marca. Wtedy możliwe będzie, że do hali wejdą kibice i zobaczą wydarzenie z trybun! Trzymamy kciuki za takie rozwiązanie.

Fame MMA 9 - MIEJSCE

Gdzie odbędzie się Fame MMA 9? Miejsce zależy od sytuacji epidemicznej w naszym kraju. Włodarze, w optymistycznym wariancie, zdecydują się na organizację wydarzenia w większym miejscu, do którego zaproszą widzów. Jeśli sytuacja epidemiczna będzie niekorzystna można się spodziewać, że Fame MMA 9 odbędzie się w telewizyjnym studio w Łodzi. 

Fame MMA 9 - WALKI, KARTA WALK

Walki na Fame MMA 9 nie zawiodą fanów. Tak było od trzeciej gali, kiedy to federacja nabrała tempa w organizowaniu wydarzenia. Karta walk Fame MMA 8, czyli ostatniej odsłony wydarzenia, wyglądała bardzo ciekawie. Na liście walczących zawodników znalazł się Marcin Najman i Don Kasjo, Sobota i Filipek, ale walką wieczoru został pojedynek pomiędzy Marcinem Dubielem a Kacprem Błońskim. Dla obydwu Youtuberów to debiut w okrągłej klatce. Debiutów nie zabraknie zapewne również podczas Fame MMA 9. Na razie nie znamy dokładnej karty, ale można przypuszczać, że w oktagonie pojawi się Popek, czy chociażby Marta Linkiewicz.

Fame MMA 9 - WALKI, KARTA WALK

 • Jakub KUBAŃCZYK Flas - Marcin Malczyński (walka o pas w kategorii 84 kg.)
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • Patryk Domke - TBA

Fame MMA 9 - BILETY

Bilety na Fame MMA 9 chcieliby kupić fani, którzy marzą o zobaczeniu swoich ulubionych Youtuberów, czy muzyków w okrągłej klatce. Wszystko jednak, podobnie jak miejsce i data, zależy od sytuacji epidemicznej w naszym kraju. 

ESKA XD EXTRA
Najnowsze