Jakub 'Ptyś' Henke - wiek, wzrost, dziewczyna, Warsaw Shore, boss, PunchDown, Instagram

2021-03-15 16:45
Ptyś
Autor: Screen z YouTube/Ptyś

Kim jest Jakub Henke? To uwielbiany przez widzów i internautów Ptyś, który dał się poznać większej publiczności poprzez rozrywkowy program Warsaw Shore. Ile lat ma Ptyś? Jak zaczęła się jego przygoda z show-biznesem? Czy ma dziewczynę? Najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie w artykule poniżej.

Jakub 'Ptyś' Henke - wiek, wzrost, dziewczyna, Warsaw Shore, boss, PunchDown, Instagram. Takich fraz internauci szukają o nim najczęściej. Kim jest Jakub Henke, czyli Ptyś? To nie tylko osobowość telewizyjna, ale także znany youtuber i działacz w nowej formule sportowej PunchDown. Mężczyzna dał się poznać widzom występując w reality-show MTV Warsaw Shore. Ptyś doszedł do ekipy w 2014 roku i od razu pokochali go nie tylko domownicy, ale także widzowie przed telewizorami. Uczestnik od razu zyskał miano prawdziwego imprezowicza, króla ciętej riposty i oczywiście dobrego kumpla. Po kilku sezonach Ptyś zrezygnował jednak z udziału w Warsaw Shore ze względu na miłość. Zakochał się bez opamiętania, a jego życie zmieniło się nie do poznania. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

FAME MMA 7: Stifler po przegranej z Popkiem.

Jakub 'Ptyś' Henke - wiek

Ile lat ma Jakub Henke? Kiedy w 2014 roku Ptyś wszedł do Warsaw Shore, przedstawiał się jako 29-latek. Z jego konta na Instagramie wiemy, że swoje urodziny obchodzi zawsze 8 sierpnia. W 2020 roku pochwalił się, że tego dnia obchodzi swoją drugą 18-nastkę, czyli dokładnie 36 lat.

Jakub 'Ptyś' Henke - wzrost

Jakiego wzrostu jest Ptyś? Spoglądając na jego zdjęcia, a także na odcinki Warsaw Shore, mężczyzna wydaje się być dosyć wysoki. Nie znamy jednak jego dokładnego wzrostu.

Jakub 'Ptyś' Henke - dziewczyna

Czy Jakub Henke ma dziewczynę? Serce Ptysia jest już od dawna zajęte, bowiem w 2020 roku świętował ze swoją dziewczyną czwartą rocznicę związku. Wybranką jego serca jest 24-letnia Oliwia Wojtala, córka piłkarza, byłego reprezentanta Polski - Pawła Wojtala.

Jakub 'Ptyś' Henke - Warsaw Shore

Jakub Henke w 2014 roku dołączył do Ekipy z Warszawy, czyli do Warsaw Shore. Mężczyzna od razu stał się ulubieńcem widzów przed telewizorami, ale także zaprzyjaźnił się z domownikami. Przeżywał imprezy, brał czynny udział w rozrywkach i chodził do pracy podczas programu. Po wielu sezonach zdecydował się jednak odejść z reality-show, ponieważ zakochał się na całego. Choć widzowie Warsaw Shore bardzo za nim tęsknili, Ptyś dołączył ponownie do ekipy, jednak tym razem nie jako uczestnik lecz boss 14. sezonu. Dla fanów show mamy dobrą wiadomość - 15. sezon Warsaw Shore zbliża się wielkimi krokami!

Jakub 'Ptyś' Henke - PunchDown

Jakub Henke od zawsze związany był ze sportami siłowymi i walkami. Jak się okazało, stał się idealnym partnerem biznesowym dla swojego przyjaciela Patryka, z którym wspólnie założył organizację PunchDown, które cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. PunchDown to największa na świecie organizacja imprez rozrywkowo-sportowych w policzkowaniu. W sobotę 20 marca 2021 roku odbędzie się trzecia gala na której pierwszy raz widzowie będą mogli zobaczyć walkę kobiet - Esmeraldy Godlewskiej i Anastasiya Yandaltsava. Wydarzenie PunchDown polega na tym, że uczestnicy rywalizują ze sobą uderzając się w policzek otwartą ręką, maksymalnie trzy ciosy na osobę. Zwycięzcą zostaje osoba wyłoniony przez nokaut lub decyzję sędziego.

Jakub 'Ptyś' Henke - Instagram

Jakub Ptyś Henke jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. Oficjalny profil celebryty znajduje się pod nazwą @jakubhenke.

Sonda
Oglądasz Warsaw Shore?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze