Mecz na stadionie

i

Autor: Pixabay.com/Pexels (Pixabay License)

Mistrzostwa Europy

Jakie MECZE DZISIAJ 24.06.2024? Kto gra dziś poniedziałek 24 czerwca na Euro 2024?

2024-06-24 11:19

Zaczęła się trzecia kolejka fazy grupowej Euro 2024. Przed drużynami ostatnie mecze, które zadecydują o tym, czy uda im się awansować do fazy pucharowej. Niektórzy będą musieli zakończyć swoją przygodę z mistrzostwami. W poniedziałek 24.06.2024 zobaczymy ostatnie mecze w Grupie B. Kto zagra z kim? O której godzinie?

Euro 2024 już niedługo wejdzie w najważniejszą fazę. Przed nami najważniejsza i najtrudniejsza ścieżka, której zwieńczeniem będzie finał, podczas którego dowiemy się, kto jest najlepszą drużyną na Starym Kontynencie. Mowa o fazie pucharowej. Wcześniej musimy się jednak dowiedzieć, komu uda się do niej awansować. Zadecydują o tym ostatnie spotkania w fazie grupowej. Wiemy już, że Polacy są bez szans. Biało-czerwoni są pierwszą reprezentacją, która oficjalnie nie ma możliwości wyjścia z grupy. Inne drużyny dalej są w grze. Ostatnia kolejka fazy grupowej zaczęła się 23 czerwca. Tego dnia zobaczyliśmy mecze Niemcy - Szwajcaria oraz Szkocja - Węgry. Czas na kolejny dzień zmagań. Jakie mecze odbędą się w poniedziałek, 24 czerwca 2024?

EURO 2024 WIDEO: Polscy kibice opanowali Berlin. Tłumy na ulicach przed meczem Polska - Austria

Euro 2024 - mecze 24.06.2024. Harmonogram

Podobnie jak w niedzielę, w poniedziałek 24 czerwca odbędą się tylko dwa mecze. Będą to ostatnie starcia w Grupie B. Jak zawsze, ostatnie mecze grupowe odbywają się w tym samym czasie. Pomaga to uniknąć ustawek, które pozwoliłyby reprezentacjom zdobyć liczbę punktów potrzebną do awansu. Oba starcia odbędą się o 21:00. Będą to mecze Albania - Hiszpania oraz Chorwacja - Włochy.

Euro 2024 - mecze 24.06.2024. Gdzie oglądać?

Oba spotkania zostaną pokazane w TVP. Na Dwójce kibice zobaczą transmisję meczu Chorwacja - Włochy. Starcie Szkocja - Węgry nie będzie emitowane na żadnym z głównych kanałów Telewizji Polskiej. Mecz obejrzą widzowie TVP Sport. Relacje na żywo będą dostępne też dla internautów na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP VOD.

Listen on Spreaker.