Euro 2024

i

Autor: AKPA Polacy odpadli z Euro 2024.

Porażka

Polska jako pierwsza odpadła z Euro 2024. Komentarze kibiców mówią wszystko

2024-06-23 11:48

Polska nie ma szans na wyjście z grupy na Euro 2024. Mało kto miał duże oczekiwania przed turniejem, ale chyba nikt nie myślał, że będzie aż tak źle. Po dwóch meczach Biało-czerwoni nie mają już możliwości awansu do fazy pucharowej. Tym samym są pierwszą drużyną, która oficjalnie odpadła z mistrzostw, Jak zareagowali polscy kibice? Trudno szukać pozytywnych komentarzy.

Euro 2024 to już teoretycznie przeszłość dla reprezentacji Polski. Choć przed nimi jeszcze mecz z Francją, nastroje nie będą wesołe. Nawet jeśli w Dortmundzie dojdzie do cudu i Biało-czerwoni pokonają aktualnych wicemistrzów świata, nic to nie da. Polska oficjalnie jest poza fazą pucharową. To ogromny zawód dla kibiców, którzy po spotkaniu z Holandią byli pełni nadziei. Choć tamtego meczu również naszym nie udało się wygrać, zaprezentowali się wyjątkowo dobrze i wydawało się, że zwycięstwo z Austrią jest w zasięgu. Tak się jednak nie stało. Polska przegrała wynikiem 1:3. Po ostatnim gwizdku był jeszcze cień szansy na awans, ale późniejszy remis Holandii z Francją sprawił, że Biało-czerwoni matematycznie nie mają już szans na wyjście z grupy. Jak zareagowali internauci? Jeśli ktoś chce znaleźć pozytywne komentarze, to nich sobie daruje. 

Kiedy gra Polska następny mecz Euro 2024? Data i godzina meczu z Francją

EURO 2024 WIDEO: Polscy kibice opanowali Berlin. Tłumy na ulicach przed meczem Polska - Austria

Polacy wściekli na porażkę Polski

Po informacji o eliminacji Polski z Euro 2024 w mediach społecznościowych posypały się negatywne komentarze. "Wstyd jak c**j na całą Europę", "Jako ostatni się zakwalifikowaliśmy, to jako pierwsi odpadamy", "Nie zasługiwaliśmy na to Euro" - czytamy na Twitterze. Nie zabrakło też żartobliwych komentarzy. Internauci drwili z faktu, że Polska odpadła z turnieju jako pierwsza. "Czyli jednak jesteśmy w czymś lepsi od innych", "Jest sukces. Są pierwsi", "Mamy przynajmniej czym się chwalić" - pisali. Oberwało się też Robertowi Lewandowskiemu! Niektórzy uważają, że przynosi naszej reprezentacji... pecha.