Jakie mecze 21 czerwca? Kto gra na Euro 2020 w poniedziałek? [TERMINARZ]

2021-06-21 17:34 Adrian Rybak
Euro 2021. Grupa C - tabela, drużyny, terminarz, mecze, wyniki, punkty
Autor: Wikicommons Euro 2021. Grupa C - tabela, drużyny, terminarz, mecze, wyniki, punkty

Jakie mecze 21 czerwca na Euro 2020? To pytanie, na które odpowiedzi szukają wszyscy fani footballu, którzy z wypiekami na twarzy oglądają zmagania zawodników podczas Mistrzostw Europy. Przed nami kolejny tydzień rozgrywek najlepszych reprezentacji ze Starego Kontynentu. Kto pojawi się na murawie w poniedziałek?

Jakie mecze 21 czerwca 2021? Niektórzy fani piłki nożnej zastanawiają się, jakie drużyny zagrają na turnieju w przedostatni poniedziałek czerwca. Tego dnia zacznie się trzecia kolejka fazy grupowej w grupach B i C. To będzie wyjątkowy dzień, ponieważ po raz pierwszy od rozpoczęcia Mistrzostw Europy odbędą się aż cztery mecze. Nie będzie jednak możliwe obejrzenie wszystkich, ponieważ niektóre będą rozgrywane o tej samej godzinie. Wynika to z zasady mówiącej, że ostatnie mecze mecze w każdej grupie muszą odbyć się o tej samej godzinie. Ma to zapewnić brak jakichkolwiek strategii dotyczących ostatecznej klasyfikacji. Jakie drużyny zobaczymy na murawie? O której odbędą się mecze? Gdzie zostaną rozegrane? Gdzie szukać transmisji? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz niżej.

Piosenki na Euro - Endless Summer, Can You Hear Me i wiele innych. Pamiętacie je wszystkie?

Euro 2020 - mecze poniedziałek 21.06.2021

  • Macedonia Północna - Holandia, 18:00, Johan Cruyff Arena w Amsterdamie (Holandia)
  • Ukraina - Austria, 18:00, Arena Nationala w Bukareszcie (Rumunia)
  • Rosja - Dania, 21:00, Parken Stadium w Kopenhadze (Dania)
  • Finlandia - Belgia, 21:00, Stadion w Sankt Petersburgu (Rosja)

Euro 2020 - transmisja w TV i online

W Polsce prawa do transmisji Euro 2020 uzyskała Telewizja Polska. Wszystkie spotkania zostaną pokazane w telewizji naziemnej w jakości 4K. Mecze będzie można oglądać w TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Transmisje udostępniane będą także w internecie. Będzie można je znaleźć na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Najnowsze