Jacek Murański po śmierci Mateusza wraca do MMA. Kiedy i z kim zawalczy?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: HIGH League 5 VLOG: II część (ważenie) / HIGH League Jacek Murański po śmierci Mateusza wraca do MMA. Kiedy i z kim zawalczy?

Jacek Murański po śmierci Mateusza wraca do MMA. Kiedy i z kim zawalczy?

2023-04-24 12:07

Jacek Murański wraca do okrągłej klatki, co może być dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem. Mnóstwo fanów wątpiło, że po tragicznej i nagłej śmierci Mateusza Murańskiego będzie w stanie wrócić do freak-fightów, to właśnie to potwierdził. "Stary Muran" robi to z myślą o swoim dziecku, które zza światów ma popierać tę decyzję. Kiedy walka Jacka Murańskiego? Z kim zawalczy? Poznajcie najnowsze szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Jacek Murański powrót do MMA - kiedy?
  2. Jacek Murański - z kim walka 2023?

Jacek Murański wraca do MMA i ma w tym swój prywatny, wręcz duchowy cel. Aktor, tak jak jego cała rodzina, w lutym 2023 przeżył ogromny szok, a co więcej do dziś ciężko uwierzyć w to, co się wydarzyło. Zaniepokojony tym, że jego syn nie odbiera telefonu, postanowił pojechać do jego mieszkania. Na miejscu zastał Mateusza Murańskiego, który nie oddychał, a do zgonu doszło kilka godzin wcześniej. Jacek Murański przerwał milczenie zdradzając szczegóły tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego. Niedawno też ujawnił, że rozmawia ze zmarłym synem. To on miał namówić go do zmienienia lekarza, co okazało się słuszną decyzją. Według relacji "Starego Murana" jego ręka była przez dwa lata nieprawidłowo diagnozowana. Teraz natomiast tata Mateusza jest zmotywowany przekonaniem, iż wraca do freak-fightowów.

High League 7 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2023?

Marcin Najman ŻEGNA Mateusza Murańskiego. To WIELKA TRAGEDIA...

Jacek Murański powrót do MMA - kiedy?

Jacek Murański wspólnie Mateuszem Murańskim miał zawalczyć na gali High League 6. Walka 18 marca 2023 miała się odbyć na zasadach MMA dwóch na dwóch. Jacek Murański ze swoim synem kontra Marcin Najman i Scareface Bomba. Do pojedynku z oczywistych i smutnych przyczyn nie doszło. Aktor od początku przekonywał, że Mateusz chciałby, żeby jego tata pokazał się jeszcze w klatce. Mówił, że o tym wie, bo ma z nim kontakt. Teraz potwierdził, że wraca do oktagonu.

Najpierw udostępnił post federacji High League, która zapowiada siódmą odsłonę gali. Teraz napisał w mediach społecznościowych:

Synku‼️ Zgodnie z tym co nieustannie manifestuje Twoja wola i mając na względzie argumenty przedstawione w mi w rozmowie z Twoim przyjacielem Ferrarim @amadeusznolove - WRACAM DLA CIEBIE. ZAWSZE RAZEM NA ZAWSZE RAZEM

napisał Jacek Murański. Wiele wskazuje jednak na to, że wróci, ale nie na siódmą odsłonę High League. A dopiero na ósmą, która ma odbyć się jesienią. Niedawno zoperowana ręka potrzebuje czasu na pełne wyleczenie.

Jacek Murański - z kim walka 2023?

To, z kim zawalczy Jacek Murański, rozgrzewa internautów. Choć nie brakuje typowań, z których jasno może wynikać, że "Stary Muran" ma zawalczyć z Marcinem Najmanem. Byłoby to swego rodzaju dokończenie spraw z przeszłości. 

Listen on Spreaker.