IZRAEL - POLSKA: listopad 2019. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

2019-11-13 16:34
IZRAEL - POLSKA: listopad 2019. Kiedy, gdzie i o której godzinie?
Autor: Konrad Paprocki/REPORTER / EAST NEWS IZRAEL - POLSKA: listopad 2019. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

Izrael - Polska jest dziewiątym meczem w grupie G w ramach eliminacji do Euro 2020. Do tej pory reprezentacja prowadzona przez Jerzego Brzęczka zgromadziła 16 punktów i jest jedną z drużyn, która zagra w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy. Awansu nie mają jeszcze izraelscy piłkarze, więc można się spodziewać, że od pierwszych minut rzucą się do ataku. Nie możecie przegapić tego spotkania, dlatego sprawdźcie jego szczegóły na ESKA.pl

Izrael - Polska: listopad 2019. Kiedy, gdzie i o której godzinie? Dziewiąty mecz reprezentacji prowadzonej przez Jerzego Brzęczka w trwających eliminacjach do Euro 2020. Tak naprawdę kadra Polski z Robertem Lewandowskim na czele ma zapewniony udział w fazie grupowej Mistrzostw Europy i o nic nie musi się starać. Zupełnie inaczej jest w przypadku naszych rywali, ponieważ wciąż walczą oni o drugie, premiujące awansem miejsce w tabeli. Mecz Izrael - Polska dla Brzęczka to jedna z okazji, by przetestować nowych zawodników i nowe formacje taktyczne. 

Zobacz: MECZE POLSKI 2020/2021 - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Izrael - Polska: listopad 2019. KIEDY, GDZIE, GODZINA

Kiedy i gdzie mecz Izrael - Polska 2019? Dziewiąty pojedynek w ramach eliminacji do Euro 2020 odbędzie się 16 listopada o godzinie 20:45. Spotkanie zaplanowano na stadionie w Jerozolimie, jednak ze względu na ostrzał rakietowy w Tel-Awiwie, miejsce może się zmienić. Wiadomo, że Polski Związek Piłki Nożnej czeka na dalsze informacje. 

Najnowsze