Igrzyska Olimpijskie 2021: TOKIO - TERMINARZ i PROGRAM. Kiedy i o której godzinie Polska?

2021-07-22 10:20
Igrzyska Olimpijskie 2021: TOKIO - TERMINARZ i PROGRAM. Kiedy i o której godzinie Polska?
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Igrzyska Olimpijskie 2021: TOKIO - TERMINARZ i PROGRAM. Kiedy i o której godzinie Polska?

Lato 2021 trwa w najlepsze, a wraz z nim sportowe emocje na najwyższym poziomie. Najpierw ekscytujące mistrzostwa Europy, a teraz królewskie zawody, czy Igrzyska Olimpijskie. Terminarz i program zawodów na każdy dzień podrzucamy w jednym miejscu. Przekonajcie się i sprawdźcie, o której godzinie Olimpiada w poszczególne dni.

Spis treści

  1. Igrzyska Olimpijskie 2021 - TERMINARZ, GODZINY
  2. Igrzyska Olimpijskie 2021 - dyscypliny, program

Igrzyska Olimpijskie 2021 - TERMINARZ przyda się wszystkim, którzy nie chcą przegapić najważniejszych zmagań, podczas nadchodzących zawodów w Japonii. Jak wygląda program Igrzysk Olimpijskich 2021? O której godzinie, jaka dyscyplina? Serwujemy kompletną rozpiskę, która odpowiada na te pytania. Najważniejsze dla kibiców pytanie dotyczy tego, kiedy są starty Polaków na Igrzyskach Olimpijskich. W sumie aż Polska wysyła na igrzyska w Tokio 428 osób, z czego 215 zawodników biorących udział w rywalizacji, 103 kobiety i 115 mężczyzn. 

Igrzyska Olimpijskie 2021 siatkówka - TERMINARZ. Kiedy i o której mecze Polski?

Materiał Partnera

W duchu trwających XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 warto przypomnieć, że marka LOTTO – należąca do Totalizatora Sportowego – od 1994 roku jest Sponsorem Generalnym Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. W tym roku obchodzi Jubileusz 65-lecia, którego Ambasadorem jest najlepszy piłkarz świata, Robert Lewandowski. Od 65 lat trzon misji Totalizatora Sportowego – wsparcie polskiego sportu – pozostaje niezmieniony. Rok 2021 jest rokiem 65-lecia Totalizatora Sportowego oraz rokiem największych wydarzeń sportowych, dlatego jubileuszowe działania spółki są bogate w różnego rodzaju niestandardowe działania, które angażują zarówno klientów Totalizatora Sportowego, jak i polskich kibiców. Wśród tegorocznej Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej znajdują się zawodnicy, których Totalizator Sportowy wspiera indywidualnie, a należą do nich: Karolina Koszewska-Łukasik – złota medalistka mistrzostw świata i Europy w kick-boxingu oraz srebrna medalistka mistrzostw Europy w boksie; Piotr Lisek – wicemistrz  świata w skoku o tyczce, Konrad Bukowiecki (pchnięcie kulą), a także wioślarska czwórka podwójna: Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann i Maria Sajdak (z d. Springwald). Wszystkim im życzymy zdobycia złotych medali!

65-lecie Totalizatora Sportowego - Sponsora Generalnego Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej

Igrzyska Olimpijskie 2021 - TERMINARZ, GODZINY

Igrzyska Olimpijskie 2021 - 21 lipca (środa)

  • 8:30-14:30 - piłka nożna kobiet

Wielka Brytania - Chile

Japonia - Kanada

Chiny - Brazylia

Zambia - Holandia

Szwecja - USA

Australia - Nowa Zelandia

  • 1:00-9:00 - softball

Igrzyska Olimpijskie 2021 - 22 lipca (czwartek)

  • 8:30-14:00 - piłka nożna mężczyzn

Meksyk - Francja

Japonia - RPA

Nowa Zelandia - Korea Południowa

Honduras - Rumunia

Egipt - Hiszpania

Argentyna - Australia

Brazylia - Niemcy

Wybrzeże Kości Słoniowej - Arabia Saudyjska

  • 1:00-9:00 softball

Stany Zjednoczone - Kanada

Meksyk - Japonia

Włochy - Australia

Igrzyska Olimpijskie 2021 - 23 lipca (piątek)

  • 1:00-3:00 - łucznictwo (K)
  • 5:00-7:00 - łucznictwo (M)
  • 0:30-4:10 - wioślarstwo (K i M - eliminacje W1x, M1x, W2x, M2x, W4x, M4x)
  • 12:00-15:00 - ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Tokio

Igrzyska Olimpijskie 2021 - 24 lipca (sobota)

  • 1:00-14:00 - badminton (K i M kobiety - faza grupowa, pojedyncze i podwójne, mikst)
  • 3:00-13:30 - boks
  • 2:00-6:00 gimnastyka (M - eliminacje)
  • 1:30-1:45 - hokej na trawie [kobiety - pierwsza runda]

Holandia - Indie

Irlandia - RPA

[mężczyźni - pierwsza runda]

Japonia - Australia

Holandia - Belgia

Nowa Zelandia - Indie

Argentyna - Hiszpania

Wielka Brytania - RPA

Kanada - Niemcy

  • 9:00-14:15 - jeździectwo (ujeżdżenie - grand prix drużynowe i indywidualne - 1. dzień)
  • 3:00-11:40 - judo (finały) - kobiety - kat. do 48 kg i mężczyźni - kat. do 60 kg
  • 3:00-10:15 - kolarstwo szosowe (finał) [mężczyźni - wyścig szosowy]
  • 2:15-14:50 - koszykówka 3x3 (kobiety i mężczyźni - pierwsza runda)
  • 1:30-4:05 - łucznictwo (mieszane - eliminacje)
  • 6:15-11:15 - łucznictwo (finały) [mieszane - ćwierćfinały, półfinały, o trzecie miejsce i finał]
  • 8:30-14:30 - piłka nożna kobiet

Chile - Kanada

Japonia - Wielka Brytania

Chiny - Zambia

Holandia - Brazylia

Szwecja - Australia

Nowa Zelandia - USA

  • 1:00-15:00 - piłka ręczna mężczyźni - eliminacje (6 meczów)
  • 6:00-15:10 - piłka wodna kobiety - runda wstępna (4 mecze)
  • 11:00-13:30 - pływanie kobiety - eliminacje [100 m styl motylkowy, 400 m styl zmienny, 4x100 m styl dowolny, mężczyźni - eliminacja 400 m styl zmienny, 400 m styl dowolny, 100 m styl klasyczny]
  • 1:50-8:00 - podnoszenie ciężarów (finały) [kobiety - kat. do 49 kg]
  • 1.00-15.30 - siatkówka mężczyzn (runda wstępna)

Włochy - Kanada

Brazylia - Tunezja

Olimpijczycy z Rosji - Argentyna

Japonia - Wenezuela

Polska - Iran

Stany Zjednoczone - Francja

  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [eliminacje kobiet i mężczyzn]
  • 2:00-14:00 - softball

Australia - Kanada

Stany Zjednoczone - Meksyk

Japonia - Włochy

  • 0:30-8:30 - strzelectwo - finał [kobiety - karabin pneumatyczny 10 m i mężczyźni - pistolet 10 m]
  • 1:00-14:25 - szermierka - finał [kobiety - szpada indywidualne i mężczyźni - szabla indywidualne]
  • 2:00-14:40 - taekwondo - finał [kobiety kat. do 49 kg i mężczyźni kat. do 58 kg]
  • 3:00-12:00 - tenis [kobiety i mężczyźni - I runda]
  • 1:00-14:30 - tenis stołowy [kobiety, mężczyźni, mikst - runda wstępna, pierwsza runda]
  • 0:30-4:30 wioślarstwo [kobiety + mężczyźni - W1x, M1x, M2x, W2x, LW2x, M4x, W4x - eliminacje i repesaże]

Igrzyska Olimpijskie 2021 - 25 lipca (niedziela)

  • 2:00-13:30 - badminton [kobiety, mężczyźni, mikst - singiel i debel - faza grupowa]
  • 3:00-12:45 - boks

kobiety - 48-51 kg I runda

kobiety - 64-69 kg I runda

mężczyźni - 69-75 kg I runda

mężczyźni - +91 kg II runda

kobiety - 48-51 kg I runda

kobiety - 64-69 kg I runda

mężczyźni - 69-75 kg I runda

mężczyźni - +91 kg II runda

  • 2:00-14:00 - gimnastyka [kobiety - eliminacje]
  • 1:30-14:45 - hokej na trawie

kobiety:

Wielka Brytania - Niemcy

Japonia - Chiny

Australia - Hiszpania

Nowa Zelandia - Argentyna

mężczyźni:

Indie - Australia

Hiszpania - Nowa Zelandia

Japonia - Argentyna

RPA - Holandia

  • 9:00-14:15 - jeździectwo [ujeżdżenie Grand Prix drużynowo i indywidualnie dzień 2]
  • 3:00-11:40 - judo (finały) [kobiety - kat. do 52 kg i mężczyźni - kat. do 66 kg]
  • 5:00-8:45 - kajakarstwo górskie [mężczyźni - C1 - eliminacje i kobiety - K1 - eliminacje]
  • 5:00-9:35 - kolarstwo szosowe (finały) [kobiety - wyścig szosowy]
  • 2:00-15:00 - koszykówka [mężczyźni - runda wstępna - 4 mecze]
  • 2:15-14:50 - koszykówka 3x3 [kobiety i mężczyźni - I runda (po 8 meczów)]
  • 1:30-11:25 - łucznictwo (finały) [kobiety - drużynowo]
  • 8:30-14:30 - piłka nożna mężczyzn

Francja - RPA

Japonia - Meksyk

Nowa Zelandia - Honduras

Rumunia - Korea Południowa

Egipt - Argentyna

Australia - Hiszpania

Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej

Arabia Saudyjska - Niemcy

  • 1:00-15:00 - piłka ręczna [kobiety - eliminacje (6 meczów)]
  • 2:00-23:10 - piłka wodna [mężczyźni - pierwsza runda (6 meczów)]
  • 2:30-13:30 - pływanie FINAŁ
  • 3:50-16:00 - podnoszenie ciężarów FINAŁ [mężczyźni - 61 kg - grupa B, grupa A i mężczyźni - 67 kg - grupa A]
  • 1:00-15:30 - siatkówka kobiet

Olimpijczycy z Rosji - Włochy

Stany Zjednoczone - Argentyna

Serbia - Dominikana,

Chiny - Turcja

Japonia - Kenia

Brazylia - Korea Południowa

  • 1:00-14:50- siatkówka plażowa [mężczyźni i kobiety - eliminacje]
  • 1:00-5:55 - skateboarding (finały) [mężczyźni - Street - eliminacje i finały]
  • 7:00-8:00 - skoki do wody (finały) [kobiety - trampolina 3 m synchronicznie - finał]
  • 2:00-14:00 - softball

Australia - Stany Zjednoczone

Kanada - Japonia

Włochy - Meksyk

  • 1:00-8:00 - strzelectwo i surfing
  • 1:00-14:25 - szermierka - finał [kobiety - floret indywidualnie i mężczyźni - szpada indywidualnie]
  • 2:00-14:40 - taekwondo - finał [kobiety - kat. do 57 kg i mężczyźni - kat. do 68 kg]
  • 3:00-12:00 - tenis [kobiety i mężczyźni - singiel, debel - pierwsza runda]
  • 2:00-14:00 - tenis stołowy [mikst - ćwierćfinały, mężczyźni - singiel - druga runda, kobiety - singiel - druga runda, mikst - półfinały]
  • 1:00-3:40 - wioślarstwo [kobiety - W1x półfinały, W2- repasaże, LW2x - repasaże, W4x repasaże, W8+ eliminacje, mężczyźni - M1x półfinały, M2- repasaże, LM2x repasaże, M4x repasaże, M8+ eliminacje]
  • 4.00-10.00 - żeglarstwo [mężczyźni - RS:X, Laser, kobiety - RS:X, Laser Radial]

Igrzyska Olimpijskie 2021 - 26 lipca (poniedziałek)

  • 2:00-13:30 - badminton [kobiety + mężczyźni + mikst - faza grupowa]
  • 3:00-6:45, 9:00-12:45 - boks [kobiety - kat. 54-57 kg - 1/8 finału, mężczyźni - kat. 52-57 kg - 1/16 finału, kat. 63-69 kg - 1/8 finału]
  • 11:00-14:00 - gimnastyka - finał [mężczyźni - drużynowo[
  • 1:30-5:15 - hokej na trawie mężczyźni

Niemcy - Belgia

Wielka Brytania - Kanada

  • 2.00-14.45 - hokej na trawie kobiety

Holandia - Irlandia

Australia - Chiny

RPA - Wielka Brytania

Japonia - Nowa Zelandia

Argentyna - Hiszpania

Niemcy - Indie

  • 3:00-6:30, 9:00-19:40 - judo - finał [kobiety - kat. do 57 kg, mężczyźni - kat. do 73 kg]
  • 6:00-8:45 - kajakarstwo górskie - finał [mężczyźni - C1 - półfinał i finał]
  • 7:00-9:00 - kolarstwo górskie - finał [mężczyźni - Cross-country]
  • 2:00-15.00 - koszykówka - kobiety

Korea Południowa - Hiszpania

Serbia - Kanada

  • 2:00-15.00 - koszykówka - mężczyźni

Argentyna

Japonia - Hiszpania

  • 2:15-14:50 - koszykówka 3x3 [kobiety i mężczyźni - runda wstępna]
  • 1:30-9:25 - łucznictwo - finał [mężczyźni - drużynowo]
  • 1:00-9:45 - piłka ręczna [mężczyźni - faza grupowa]
  • 6.00-13.10 - piłka wodna [kobiety - runda wstępna]
  • 2:30-4:40 - pływanie - finał [kobiety - 100 m styl motylkowy finał, 100 m styl klasyczny półfinały, 400 m styl dowolny finał, 100 m styl grzbietowy półfinały, mężczyźni - 200 m styl dowolny półfinały, 100 m styl klasyczny finał, 100 m styl grzbietowy półfinały, 4 x 100 m styl dowolny finał]
  • 11:00-13:30 - pływanie - finał [kobiety - 200 m styl dowolny, 200 m indywidualnie styl zmienny, 1500 m styl dowolny - eliminacje, mężczyźni - 200 m styl motylkowy - eliminacje]
  • 5:50-14:00 - podnoszenie ciężarów - finał [kobiety - kat. do 55 kg - grupa B, grupa A]
  • 1:00-11:30 - rugby [mężczyźni - faza grupowa]
  • 1:00-15:30 - siatkówka mężczyzn

Iran - Wenezuela

Stany Zjednoczone - Olimpijczycy z Rosji

Polska - Włochy

Francja - Tunezja

Japonia - Kanada

Brazylia - Argentyna

  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [kobiety i mężczyźni - eliminacje]
  • 1:00-5:55 - skateboarding - finał [kobiety - Street - eliminacje i finał]
  • 7:00-8:00 - skoki do wody - finał [mężczyźni - wieża 10 m synchronicznie]
  • 2:00-8:30 - softball

Japonia - Stany Zjednoczone

Kanada - Włochy

Meksyk - Australia

  • 1:00-9:15 - strzelectwo - finał [kobiety - Skeet - eliminacje dzień 2, finały, mężczyźni - Skeet - eliminacje dzień 2, finały]
  • 7:00-8:40 - surfing [kobiety - runda 3, mężczyźni - runda 3]
  • 1:00-14.25 - szermierka - finał [kobiety - szabla indywidualnie, mężczyźni - floret indywidualnie]
  • 2:00-14:40 - taekwondo - finał [kobiety - kat. do 67 kg - od 1/8 finału do finału, mężczyźni - kat. do 80 kg - od 1/8 finału do finału]
  • 3:00-12:00 - tenis [kobiety i mężczyźni - singiel i debel - druga runda]
  • 2:00-14:10 - tenis stołowy - finał [kobiety i mężczyźni - druga, trzecia runda, mikst - o trzecie miejsce, finał]
  • 6:30-9:00 - triathlon - finał [mężczyźni - finał (Odaiba Marine Park)]
  • 1:00-3:20 - wioślarstwo [kobiety - W1x ćwierćfinały, W2x półfinały, W4x repasaże, mężczyźni - M1x ćwierćfinały, M2x półfinały, M4x repasaże]
  • 4:00-10:00 - żeglarstwo [kobiety - RS:X, Laser Radial, mężczyźni - RS:X, Laser]

Igrzyska Olimpijskie 2021 - finał 27 lipca (wtorek)

  • 2:00-13:30 - badminton [kobiety + mężczyźni - singiel i debel - faza grupowa]
  • 3:00-12:45 - boks [kobiety - 64-69 kg - druga runda, mężczyźni - 57-63 kg - pierwsza runda, 75-81 kg druga runda]
  • 11:45-14:00 - gimnastyka - finał [kobiety - drużynowo - finał]
  • 1:30-5:15 - hokej na trawie mężczyzn

Argentyna - Australia

Japonia - Nowa Zelandia

Indie - Hiszpania

Niemcy - Wielka Brytania

Belgia - RPA

Holandia - Kanada

  • 9:00-14:40 - jeździectwo - finał [ujeżdżenie drużynowe - Grand Prix Special i ceremonia medalowa]
  • 3:00-19.40 - judo - finał [kobiety - kat. do 63 kg, mężczyźni - kat. do 81 kg]
  • 6:00-9:00 - kajakarstwo górskie [kobiety - K1 - półfinał i finał]
  • 7:00-9:00 - kolarstwo górskie - finał [kobiety - Cross-country]
  • 2:00-15:00 - koszykówka kobiet

Japonia - Francja

Nigeria - Stany Zjednoczone

Australia - Belgia

Portoryko - Chiny

  • 5:30-14:50 - koszykówka 3x3 [kobiety i mężczyźni - pierwsza runda (4 mecze), ćwierćfinały (2 mecze)]
  • 1:30-11:55 - łucznictwo [mężczyźni - indywidualnie - eliminacje, kobiety - indywidualnie - eliminacje]
  • 9:00-14:30 - piłka nożna kobiet

Chile - Japonia

Kanada - Wielka Brytania

Holandia - Chiny

Brazylia - Zambia

Nowa Zelandia - Szwecja

Stany Zjednoczone - Australia

  • 1:00-15:00 - piłka ręczna [kobiety - faza grupowa (6 meczów)]
  • 2:00-13:10 - piłka wodna [mężczyźni - runda wstępna (6 meczów)]
  • 2:30-13:30 - pływanie [kobiety - 200 m styl dowolny półfinały, 100 m styl grzbietowy finał, 100 m styl klasyczny finał, 200 m indywidualnie styl zmienny półfinały, 200 m styl motylkowy - eliminacje, mężczyźni - 200 m styl dowolny finał, 100 m styl grzbietowy finał, 200 m styl motylkowy półfinały, 100 m styl dowolny - eliminacje, 200 m styl klasyczny - eliminacje, 4 x 200 m styl dowolny eliminacje, 800 m styl dowolny - eliminacje]
  • 3:50-14:00 - podnoszenie ciężarów - finał [kobiety - kat. do 59 kg]
  • 1:00-11:30 - rugby [mężczyźni - runda grupowa, mecze o miejsca 9-12, ćwierćfinały]
  • 1:00-4:50 - siatkówka kobiet

Olimpijczycy z Rosji - Argentyna

Chiny - Stany Zjednoczone

Japonia - Serbia

Włochy - Turcja

Brazylia - Dominikana

Korea Południowa - Kenia

  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [kobiety i mężczyźni - eliminacje]
  • 7:00-8:00 - skoki do wody - finał [kobiety - wieża 10 m synchronicznie]
  • 5:00-14:30 - softball (finały)

softball - mecz o trzecie miejsce i finał

  • 1:00-8:30 - strzelectwo - finał [mieszane drużynowo - pistolet pneumatyczny 10 m - eliminacje i finał, mieszane drużynowo - karabin pneumatyczny 10 m - eliminacje i finał]
  • 23:00-7:20 - surfing

kobiety i mężczyźni - ćwierćfinały, półfinały

  • 2:00-12:40 - szermierka - finał [kobiety - szpada - od 1/8 finału do finału]
  • 2:00-14:40 - taekwondo - finał [kobiety - kat. do 67 kg - od 1/8 finału do finału, mężczyźni - kat. do 80 kg - od 1/8 finału do finału]
  • 3:00-12:00 - tenis [mężczyźni - singiel (druga runda), debel (ćwierćfinały), kobiety - singiel (trzecia runda), debel (druga runda, ćwierćfinały)]
  • 2:00-16:30 - tenis stołowy [mężczyźni - singiel - trzecia runda, 1/8 finału, kobiety - singiel - trzecia runda, 1/8 finału]
  • 22.30-1.05 - triathlon - finał kobiet
  • 0:30-4:00 - wioślarstwo - finał [kobiety - W1x półfinały, LW2x finał C, W2x finał B, W2x finał A, W2-półfinały A/B, LW2x półfinały A/B, mężczyźni - M1x półfinały, LM2x finał C, M2x finał B, M2x finał A, M2- półfinały A/B, LM2x półfinały A/B]
  • 4:00-10:00 - żeglarstwo [kobiety - Laser Radial, 49er FX, mężczyźni - Laser, Finn, 49er]

Igrzyska Olimpijskie 2021 - 28 lipca (środa)

  • 1:00-13:30 - badminton [kobiety - singiel - faza grupowa, mikst debel - ćwierćfinały, mężczyźni - singiel - faza grupowa]
  • 4:00-7:00 - baseball
  • 3:00-12:45 - boks [kobiety - kat. 54-57 kg ćwierćfinały, kat. 57-60 kg I runda, kat. 69-75 kg II runda, mężczyźni - kat. 48-52 kg I runda]
  • 11:15-14:00 - gimnastyka - finał [mężczyźni - wielobój]
  • 1:30-14:45 - hokej na trawie kobiet

Holandia - RPA (K)

Nowa Zelandia - Hiszpania (K)

Wielka Brytania - Indie (K)

Niemcy - Irlandia (K)

Japonia - Australia (K)

Japonia - Hiszpania (M)

Argentyna - Chiny (K)

Australia - Nowa Zelandia (M)

  • 9:30-13:25 - jeździectwo FINAŁ [ujeżdżenie indywidualnie Grand Prix Freestyle]
  • 5:00-8:45 - kajakarstwo górskie [kobiety - C1 - eliminacje, mężczyźni - K1 - eliminacje]
  • 3:00-11:40 - judo - finał [kobiety - kat. do 70 kg, kat. do 90 kg]
  • 3:30-9:40 - kolarstwo szosowe - finał [kobiety - indywidualna jazda na czas, mężczyźni - indywidualna jazda na czas]
  • 2.00-15.00 - koszykówka [mężczyźni - faza grupowa (4 mecze)]
  • 9.00-15.25 - koszykówka 3x3 - finał [kobiety i mężczyźni]
  • 1:30-10:40 - łucznictwo [kobiety i mężczyźni - indywidualnie - 1/32 i 1/16 finału]
  • 9:00-12:00 - piłka nożna mężczyzn

Francja - Japonia

RPA - Meksyk

Rumunia - Nowa Zelandia

Korea Południowa - Honduras

Australia - Egipt

Hiszpania - Argentyna

Arabia Saudyjska - Brazylia

Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej

  • 1:00-15:00 - piłka ręczna [mężczyźni - eliminacje (6 meczów)]
  • 6:00-13:10 - piłka wodna kobiet [runda wstępna (4 mecze)]
  • 2:30-16:30 - pływanie - finał [kobiety - 200 m styl dowolny finał, 200 m styl motylkowy półfinały, 200 m indywidualnie styl zmienny finał, 1500 m styl dowolny finał, 100 m styl dowolny - eliminacje, 200 m styl klasyczny - eliminacje, 4 x 200 m styl dowolny - eliminacje, mężczyźni - 100 m styl dowolny półfinały, 200 m styl motylkowy finał, 200 m styl klasyczny półfinały, 4 x 200 m styl dowolny finał, 200 m styl grzbietowy - eliminacje, 200 m indywidualnie styl zmienny - eliminacje]
  • 5:50-14:00 - podnoszenie ciężarów - finał [mężczyźni - kat. 73 kg - grupa B, grupa A]
  • 1:00-11:00 - rugby - finał [mężczyźni - o miejsca 5-11, półfinały, mecz o trzecie miejsce, finał]
  • 1:00-4:50 - siatkówka mężczyzn

Kanada - Iran

Stany Zjednoczone - Tunezja

Argentyna - Francja

Polska - Wenezuela

Japonia - Włoch

Brazylia - Olimpijczycy z Rosji

  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [mężczyźni i kobiety - eliminacje (9 meczów)]
  • 7:00-8:00 - skoki do wody - finał [mężczyźni - trampolina 3m synchronicznie]
  • 1:00-8:00 - strzelectwo [kobiety i mężczyźni - Trap - eliminacje - dzień 1]
  • 00:00-3:35 - surfing - finał [kobiety - o trzecie miejsce, finał, mężczyźni - o trzecie miejsce, finał]
  • 2:00-12:40 - szermierka - finał [mężczyźni - szabla drużynowo - od I rundy do finału]
  • 3:00-12:00 - tenis [kobiety - singiel - ćwierćfinały, debel ćwierćfinały, mężczyźni - singiel - trzecia runda, debel półfinały, mikst - pierwsza runda]
  • 2:00-14:00 - tenis stołowy [kobiety - singiel - ćwierćfinały, mężczyźni - singiel - ćwierćfinały]
  • 0:30-3:40 - wioślarstwo [kobiety - W2x finał B, W4- finał B, W2x finał A, W4- finał A, W8- repasaże, W1x półfinały A/B, mężczyźni - M2x finał B, M4- finał B, M2x finał A, M4- finał A, M8- repasaże, M1x półfinały A/B]
  •  4:00-10:00 - żeglarstwo [kobiety - RS:X, 470, 49er FX, mężczyźni - RS:X, Finn, 470, 49er, mikst - Foiling Nacra 17]

Igrzyska Olimpijskie 2021 - 29 lipca (czwartek)

  • 1:00-14:00 - badminton [mikst - półfinały, mężczyźni debel - ćwierćfinały, singiel - II runda, kobiety singiel - II runda, debel ćwierćfinały]
  • 11:00-14:00 - baseball
  • 3:00-12:10 - boks [kobiety - kat. 48-51 kg - druga runda, mężczyźni - kat. 52-57 kg - druga runda, 69-75 kg - II runda]
  • 11:50-14:00 - gimnastyka - finał [kobiety - wielobój]
  • 23.30-7.30 - golf [mężczyźni - pierwsza runda]
  • 1:30-5:45 - hokej na trawie [mężczyźni: Indie - Argentyna, RPA - Niemcy, Belgia - Kanada, Holandia - Wielka Brytania]
  • 10:30-14:45 [kobiety: Hiszpania - Chiny, Japonia - Argentyna, Nowa Zelandia - Australia, Wielka Brytania - Holandia
  • 3:00-11:40 - judo - finał [kobiety - kat. do 78 kg, mężczyźni - kat. do 100 kg]
  • 6:00-8:45 - kajakarstwo górskie - finał [kobiety - C1 - półfinały, finał]
  • 2:00-4:00 - kolarstwo wyścig BMX [mężczyźni - ćwierćfinały, kobiety - ćwierćfinały]
  • 2.00-15.00 koszykówka [kobiety: Kanada - Korea Południowa, Hiszpania - Serbia, mężczyźni: TBA - Japonia, Hiszpania - Argentyna]
  • 1:30-10:40 - łucznictwo [mężczyźni indywidualnie - eliminacje, kobiety - indywidualnie - eliminacje]
  • 1:00-15:00 - piłka ręczna [kobiety - eliminacje (6 meczów)]
  • 2:00-13:10 - piłka wodna [mężczyźni - runda wstępna (6 meczów)]
  • 2:30-13:30 - pływanie - finał [mężczyźni - 800 m styl dowolny finał, 200 m styl klasyczny finał, 200 m styl grzbietowy półfinały, 100 m styl dowolny finał, 200 m indywidualnie styl zmienny półfinały, 100 m styl motylkowy - eliminacje, kobiety - 100 m styl dowolny półfinały, 200 m styl motylkowy finał, 200 m styl klasyczny półfinały, 4 x 200 m styl dowolny finał, 800 m styl dowolny - eliminacje, 200 m styl grzbietowy - eliminacje]
  • 1:00-11:30 - rugby [kobiety - I runda (12 meczów)]
  • 1:00-15:30 - siatkówka kobiet

Włochy - Argentyna

Korea Południowa - Dominikana

Serbia - Kenia

Chiny - Olimpijczycy z Rosji

Japonia - Brazylia

Stany Zjednoczone - Turcja

  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [mężczyźni i kobiety - eliminacje]
  • 1:00-8:55 - strzelectwo - finał [kobiety - pistolet 25 m, kobiety - Trap - eliminacje - dzień 2, finał, mężczyźni Trap - eliminacje - dzień 2, finał, surfing]
  • 1:00-13:30 - szermierka [kobiety - floret drużynowo - od I rundy do finału]
  • 3:00-12:00 - tenis [kobiety - singiel - półfinały, debel półfinały, mężczyźni - singiel - ćwierćfinały, mikst - debel - ćwierćfinały]
  • 3:00-14:10 - tenis stołowy - finał [kobiety - singiel - półfinały, finały, mężczyźni - singiel - półfinały]
  • 0:30-3:50 - wioślarstwo - finał [kobiety - W1x finał F, W1x finał E, W2- finał A, LW2x finał A, W2- finał B, LW2x finał B, W1x finał D, mężczyźni - M1x finał F, M1x finał E, M2- finał A, LM2x finał A, M2- finał B, LM2x finał B, M1x finał D]
  • 4:00-10:00 - żeglarstwo [kobiety - RS:X, Laser Radial, 470, mężczyźni - RS:X, Laser, Finn, 470, mieszane - Foiling Nacra 17]

Tokio 2020: 30 lipca (piątek) 

  • 1:00-4:30 - badminton [kobiety - singiel - ćwierćfinały, mikst - o III miejsce, mikst - finał, kobiety - singiel - ćwierćfinały, mężczyźni - debel - półfinały]
  • 4:00-14:00 - baseball
  • 3:00-6:10 - boks [kobiety - kat. 57-60 kg - 1/8 finału, kat. 64-69 kg - ćwierćfinał, mężczyźni - kat. 63-69 kg - ćwierćfinały, kat. 75-81 kg - ćwierćfinały, kat. 81-91 kg - ćwierćfinały]
  • 5.00-7.25 - gimnastyka: skoki na trampolinie finał - [kobiety - eliminacje, finał]
  • 7:30-8:30 - golf [mężczyźni - indywidualnie Stroke Play - II runda]
  • 1:30-14.45 - hokej na trawie [kobiety]

RPA - Niemcy

Irlandia - Indie

1:30-14.45 - hokej na trawie [mężczyźni]

Australia - Hiszpania

Kanada - RPA

Japonia - Indie

Niemcy - Holandia

Argentyna - Nowa Zelandia

Belgia - Wielka Brytania

  • 0:30-12:10 - jeździectwo [ujeżdżenie drużynowo i indywidualnie - dzień 1]
  • 3:00-11:40 - judo finał [kobiety - kat. +78 kg - od eliminacji do finału, mężczyźni - kat. +100 kg - od eliminacji do finału]
  • 2:00-15:00 - koszykówka kobiet

Belgia - Portoryko

Stany Zjednoczone - Japonia

Francja - Nigeria

Chiny - Australia

  • 6:00-9:00 - kajakarstwo górskie - finał [mężczyźni K1 - półfinał, finał]
  • 2:00-4:20 - kolarstwo wyścig BMX FINAŁY [mężczyźni - półfinały, finał, kobiety - półfinały, finał]
  • 1:00-13:00 - lekkoatletyka FINAŁY:

mężczyźni - 3000 m bieg z przeszkodami I runda

mężczyźni - skok wzwyż - eliminacje

mężczyźni - rzut dyskiem - eliminacje

kobiety - 800 m - I runda

mężczyźni - 400 m przez płotki - I runda

kobiety - 100 m - I runda

kobiety - 5000 m - I runda

kobiety - trójskok - eliminacje

kobiety - pchnięcie kulą - eliminacje

  • 1:00-13:00 - 4 x 400 m sztafeta - I runda [mężczyźni - 10 000 m - finał]
  • 1:30-11:20 - łucznictwo - finał [kobiety - indywidualnie - od eliminacji do finału]
  • 9:00-15:00 - piłka nożna [kobiety - ćwierćfinały]
  • 1:00-15:00 - piłka ręczna [mężczyźni - eliminacje (6 meczów)]
  • 6:00-13:10 - piłka wodna [kobiety - runda wstępna (4 mecze)]
  • 2.30-13.30 - pływanie - finał

kobiety - 200 m styl klasyczny finał, 100 m styl dowolny finał, 200 m styl grzbietowy półfinały,

mężczyźni - 100 m styl motylkowy półfinały, 200 m styl grzbietowy finał, 200 m indywidualnie styl zmienny finał

kobiety - 50 m styl dowolny - eliminacje, 4 x 100 m styl zmienny sztafeta - eliminacje

mężczyźni - 50 m styl dowolny - eliminacje, 1500 m styl dowolny - eliminacje, mężczyźni - 4 x 100 m styl zmienny sztafeta - eliminacje

  • 1:00-11:30 - rugby [kobiety - eliminacje (8 meczów), o miejsca 9.-12. (2 mecze), ćwierćfinały (4 mecze)]
  • 1:00-4:50 - siatkówka mężczyzn

Kanada - Wenezuela

Brazylia - Stany Zjednoczone

Japonia - Polska

Argentyna - Tunezja

Włochy - Iran

Olimpijczycy z Rosji - Francja

  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [mężczyźni + kobiety - eliminacje]
  • 7:00-9:30 - skoki do wody [kobiety - 3 m trampolina - eliminacje]
  • 1:00-7:00 - strzelectwo (finały) [kobiety - pistolet 25 m - eliminacje i finał]
  • 2:00-12:40 - szermierka [mężczyźni - szpada drużynowo - od eliminacji do finału]
  • 4:00-12:00 - tenis [mężczyźni - singiel - półfinały, mężczyźni - debel - o III miejsce, finał, mikst - półfinały]
  • 12:00-14:10 - tenis stołowy (finały) [mężczyźni - singiel - o trzecie miejsce, finał]
  • 0:45-2:55 - wioślarstwo (finały)
  • 4:00-10:00 - żeglarstwo [mężczyźni - Laser, 470, 49er, kobiety - Laser Radial, 470 kobiety, 49er FX]

Tokio 2020: 31 lipca (sobota)1.00-15.00 - badminton

  • 4:00-14:00 - baseball
  • 3:00-11:55 - boks [kobiety - kat. 54-57 kg półfinały, kat. 69-75 kg - ćwierćfinały, mężczyźni - kat. 48-52 kg - II runda, kat. 57-63 kg - II runda]

5:00-7:25 - gimnastyka - skoki na trampolinie FINAŁY [mężczyźni - od eliminacji do finału]

  • 23:30-0:30 - golf [mężczyźni - indywidualnie - Stroke Play runda 3]
  • 1:30-14:15 - hokej na trawie kobiet

Chiny - Nowa Zelandia

Argentyna - Australia

Japonia - Hiszpania

Indie - RPA

Niemcy - Holandia

Irlandia - Wielka Brytania

  • 0:30-3:00 - jeździectwo ujeżdżenie drużynowo i indywidualnie - dzień 2 - sesja 3 
  • 2:00-15:00 - koszykówka

Iran - Francja

? - Nigeria

Australia - ?

Stany Zjednoczone - ?

  • 1:00-13:55 - lekkoatletyka FINAŁY

kobiety - 400 m przez płotki I runda, rzut dyskiem - eliminacje, 100 m przez płotki - eliminacje

mężczyźni - skok o tyczce - eliminacje, 800 m - I runda, 100 m - runda wstępna

mężczyźni - skok w dal - eliminacje, 100 m - I runda, rzut dyskiem - finał

kobiety - 100 m półfinały, kobiety - 800 m półfinały, 100 m finał

mieszane 4 x 400 m sztafeta - finał

  • 1:30-9:20 - łucznictwo FINAŁY [mężczyźni - indywidualnie - od 1/8 finału do finału]
  • 9:00-15:00 - piłka nożna [mężczyźni - ćwierćfinały]
  • 1:00-15:00 - piłka ręczna [kobiety - eliminacje (6 meczów)]
  • 2:00-23:10 - piłka wodna [mężczyźni - runda wstępna (6 meczów)]
  • 2:30-4:20 - pływanie FINAŁY [mężczyźni - 100 m styl motylkowy finał, 50m styl dowolny - półfinały, kobiety - 200 m styl grzbietowy - finał, 800 m styl dowolny - finał, 50 m styl dowolny - półfinały, mieszane - 4 x 100 m styl zmienny sztafeta - finał]
  • 3:50-14:00 - podnoszenie ciężarów (finały) [mężczyźni - kat. 81 kg - grupa B, kat. 96 kg - grupa B, mężczyźni - kat. 81 kg - grupa A, mężczyźni - kat. 96 kg - grupa A]
  • 1:00-11:00 - rugby FINAŁY [kobiety - o miejsca 11.-12., 9.-10., 5.-8. półfinały, o III miejsce, finał]
  • 1:00-15.30 - siatkówka kobiet

Dominikana - Kenia

Stany Zjednoczone - Olimpijczycy z Rosji

Argentyna - Turcja

Serbia - Brazylia

Japonia - Korea Południowa

Chiny - Włochy

  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [mężczyźni + kobiety - eliminacje, mężczyźni + kobiety - Lucky Loser]
  • 7:00-8:30 - skoki do wody [kobiety - trampolina 3 m - półfinały]
  • 1:00-11:10 - strzelectwo FINAŁY
  • 2:00-12:40 - szermierka (finały) [kobiety - szabla drużynowo - od 1/8 finału do finału]
  • 4:00-12:00 - tenis (finały) [mężczyźni - singiel - o III miejsce, kobiety - singiel - o III miejsce, finał, debel - o III miejsce, mikst - o III miejsce]
  • 23.30-1.25 - triathlon (finały) [mieszana sztafeta]
  • 4:00-10:00 - żeglarstwo (finały)

Tokio 2020: 1 sierpnia (niedziela)

  • 5.00-15.00 - badminton (finały) [mężczyźni - singiel - półfinały, kobiety - singiel - o III miejsce, finał]
  • 4:00-14:00 - baseball [runda pucharowa]
  • 3:00-11:40 - boks [kobiety - kat. 48-51 kg - ćwierćfinały, mężczyźni - kat. 52-57 kg - ćwierćfinały, kat. 63-69 kg - półfinały, kat. 69-75 kg - ćwierćfinały, kat. 75-81 kg - półfinały, kat. +91 kg - ćwierćfinały]
  • 9:00-12:00 - gimnastyka - finał [mężczyźni - ćwiczenia wolne - finał, ćwiczenia na koniu z łękami finał, kobiety - skok przez konia - finał, ćwiczenia na poręczach asymetrycznych - finał]
  • 1:30-14:45 - hokej na trawie [mężczyźni - ćwierćfinały]
  • 7:30-8:00 - golf [mężczyźni - indywidualnie - Stroke Play, runda 4]
  • 7:45 - 11:10 - jeździectwo
  • 2:10-4:45 - kolarstwo BMX Freestyle 
  • 2.00-15.00 - koszykówka

kobiety grupa A: Kanada - Hiszpania

mężczyźni - grupa C: Argentyna - Japonia

mężczyźni - grupa C: Hiszpania - x

kobiety - grupa A: Korea Południowa - Serbia

  • 1:10-13.50 - lekkoatletyka (finały)

kobiety - rzut młotem kwalifikacje, bieg 3000 m z przeszkodami - I runda, skok w dal - kwalifikacje, pchnięcie kulą - finał

mężczyźni - 400 m - I runda

mężczyźni - skok wzwyż - finał, 100 m - półfinały, 800 m - półfinały, 400 m przez płotki - półfinały, 100 m finał

kobiety - 100 m przez płotki - półfinały, trójskok - finał

  • 1:00-15:00 - piłka ręczna [mężczyźni - eliminacje]
  • 6:00-13:10 - piłka wodna [kobiety - runda wstępna]
  • 2:30-4:25 - pływanie finał
  • 1.00-15.30 - siatkówka mężczyzn

Polska - Kanada

Brazylia - Francja

Olimpijczycy z Rosji - Tunezja

Włochy - Wenezuela

Japonia - Iran

Stany Zjednoczone - Argentyna

  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [mężczyźni i kobiety - II runda]
  • 7:00-8:30 - skoki do wody [kobiety - 3 m trampolina finał]
  • 0:30-5:15 - strzelectwo 
  • 1:00-13:20 - szermierka finał [mężczyźni - floret drużynowo - od 1/8 finału do finału]
  • 4:00-12:00 - tenis finał [mężczyźni - singiel - finał, kobiety - debel - finał, mikst - finał]
  • 2:00-14:30 - tenis stołowy [mężczyźni - drużynowo - 1/8 finału, kobiety - drużynowo - 1/8 finału]
  • 3:00-11:15 - zapasy
  • 4:00-10:00 - żeglarstwo finał

Tokio 2020: 2 sierpnia (poniedziałek)

  • 5:00-15:00 - badminton [kobiety - debel - o III miejsce i finał, mężczyźni - singiel - o III miejsce i finał]
  • 4:00-14:00 - baseball 
  • 9:00-11:15 - gimnastyka FINAŁY
  • 1:30-14:45 - hokej na trawie [kobiety - ćwierćfinały]
  • 9.00-14.25 - jeździectwo (finały)
  • 1:30-5:00 - kajakarstwo
  • 7:30-10:30 - kolarstwo torowe FINAŁY [kobiety - drużynowo sprint - kwalifikacje, I runda, finał, kobiety - drużynowo wyścig na dochodzenie - kwalifikacje, mężczyźni - drużynowo wyścig na dochodzenie - kwalifikacje]
  • 2:00-15.00 - koszykówka kobiet

Nigeria - Japonia

Francja - Stany Zjednoczone

Chiny - Belgia

Australia - Portoryko

  • 1:00-14:00 - lekkoatletyka - finały

mężczyźni - rzut młotem - kwalifikacje, skok w dal - finał

kobiety - 1500 m - I runda, 200 m - I runda, 100 m przez płotki - finał

kobiety - skok o tyczce - kwalifikacje, 200 m - półfinały, rzut dyskiem - finał, 400 m przez płotki - półfinały, 5000 m - finał

mężczyźni - 400 m - półfinały, 3000 m bieg z przeszkodami - finał

  • 9:00-15:00 - piłka nożna kobiet półfinały
  • 1:00-15:00 - piłka ręczna [kobiety - eliminacje]
  • 2:00-13:10 - piłka wodna [mężczyźni - runda wstępna]
  • 11:30-13:30 - pływanie synchroniczne [kobiety - pary eliminacje]
  • 3:50-14:00 - podnoszenie ciężarów
  • 1:00-15.30 - siatkówka kobiet

Serbia - Korea Południowa

Stany Zjednoczone - Włochy

Olimpijczycy z Rosji - Turcja

Chiny - Argentyna

Japonia - Dominikana

Brazylia - Kenia

  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [mężczyźni i kobiety - druga runda]
  • 7:00-9:30 - skoki do wody [mężczyźni - 3m trampolina - eliminacje]
  • 0:30-10:00 - strzelectwo - finał [mężczyźni - pistolet szybkostrzelny - eliminacje i finały, mężczyźni - karabin 50m 3 pozycje - eliminacje i finały]
  • 2:00-14:30 - tenis stołowy [mężczyźni - drużynowo - 1/8 finału i ćwierćfinały, kobiety - drużynowo - 1/8 finału i ćwierćfinały]
  • 3:00-14.00 - zapasy
  • 4.00-10.00 - żeglarstwo

Tokio 2020: 3 sierpnia (wtorek)11:00-14:00 baseball

  • 3:00-11:40 - boks - finał

mężczyźni - kat. 48-52 kg - ćwierćfinały, kat. 52-57 kg - półfinały, kat. 57-63 kg - ćwierćfinały, kat. 81-91 kg - półfinał, kat. 63-69 kg - finał

kobiety - kat. 57-60 kg - ćwierćfinały, kat. 54-57 kg - finał

  • 9:00-11:15 - gimnastyka [mężczyźni - ćwiczenia na poręczach - finał, ćwiczenia na drążku - finał, kobiety - ćwiczenia na równoważni - finał]
  • 2:30-12:45 - hokej na trawie [mężczyźni - półfinały]
  • 3:00-14:45 - jeździectwo [skoki indywidualnie - kwalifikacje]
  • 1:30-5:15 - kajakarstwo - finał

kobiety - K1 200 m - półfinały i finał, K2 500 m - półfinały i finał

mężczyźni - C2 1000 m półfinały i finał, K1 1000 m półfinały i finały

  • 7:30-10:10 kolarstwo torowe - finał

kobiety - drużynowo wyścig na dochodzenie - I runda i finał

mężczyźni - drużynowo sprint - kwalifikacje, I runda i finał

mężczyźni - drużynowo wyścig na dochodzenie - I runda

  • 2:00-15:00 - koszykówka mężczyzn [ćwierćfinały]
  • 1:00-13.55 - lekkoatletyka - finał

mężczyźni - trójskok - kwalifikacje

mężczyźni - 1500 m - I runda

kobiety - rzut oszczepem - kwalifikacje

kobiety - 400 m - I runda

kobiety - skok w dal - finał

mężczyźni - 200 m - I runda

mężczyźni - 400 m przez płotki - finał

mężczyźni - 110 m przez płotki - I runda

mężczyźni - pchnięcie kulą - kwalifikacje

mężczyźni - skok o tyczce - finał

mężczyźni - 5000 m - I runda

kobiety - rzut młotem - finał

mężczyźni - 200 m - półfinały

kobiety - 800 m - finał

kobiety - 200 m - finał

  • 9:00-15:00 - piłka nożna mężczyzn [półfinały]
  • 1:30-14:45 - piłka ręczna mężczyzn [ćwierćfinały]
  • 6:00-13:10 - piłka wodna kobiet [ćwierćfinały]
  • 11:30-13:00 - pływanie synchroniczne [kobiety - pary]
  • 5:50-14:00 - podnoszenie ciężarów - finał [mężczyźni - 109 kg - grupa B, grupa A]
  • 1:00-15:30 - siatkówka mężczyzn [ćwierćfinały]
  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [ćwierćfinały]
  • 2:00-8.30 - skoki do wody - finał [mężczyźni - 3m trampolina - półfinał i finał]
  • 2:00-14:30 - tenis stołowy

mężczyźni - drużynowo - ćwierćfinały

kobiety - drużynowo - ćwierćfinały

kobiety - drużynowo półfinały

  • 9:00-14:40 - wspinaczka sportowa
  • 3:00-14:00 - zapasy

mężczyźni - styl klasyczny 77 kg - repasaże, o III miejsce, finał

mężczyźni - styl klasyczny 97 kg - repasaże, o III miejsce, finał

mężczyźni - styl klasyczny 67 kg - 1/8 finału, 1/4 finału, półfinały

mężczyźni - styl klasyczny 87 kg - 1/8 finału, 1/4 finału, półfinały

kobiety - styl wolny 68 kg - repasaże, o III miejsce, finał

kobiety - styl wolny 62 kg 1/8 finału, 1/4 finału, półfinały

  • 6:30-8:55 - żeglarstwo - finał

mężczyźni - Finn - wyścig medalowy

mieszane - Foiling Nacra 17

Tokio 2020: 4 sierpnia (środa)

  • 4:00-14:00 - baseball [mecze fazy pucharowej - półfinał]
  • 6:00-8:10 - boks - finał [kobiety - kat. 48-51 kg - półfinały, kat. 64-69 kg - półfinały, mężczyźni - kat. +91 kg - półfinały, kat. 75-81 kg - finał]
  • 23.30-7.30 - golf [kobiety - indywidualnie - Stroke Play I runda]
  • 2:30-12:45 - hokej na trawie [kobiety - półfinały]
  • 11:00-13:40 - jeździectwo - finał skoki indywidualnie
  • 1:30-4:40 - kajakarstwo

mężczyźni - K1 200 m eliminacje, K2 1000 m - eliminacje, K1 200 m - ćwierćfinały, K2 1000 m - ćwierćfinały

kobiety - C1 200 m - eliminacje, K1 500 m - eliminacje, C1 200 m - ćwierćfinały, K1 500 m - ćwierćfinały

  • 7:30-11:00 - kolarstwo torowe (finały)

mężczyźni - sprint - kwalifikacje, 1/32 finału, 1/16 finału kobiety - keirin - I runda, repesaże

mężczyźni - drużynowo wyścig na dochodzenie - finał

  • 2:00-15:00 - koszykówka [kobiety - ćwierćfinały]
  • 1.00-14.00 lekkoatletyka

mężczyźni - dziesięciobój - 100 m

mężczyźni - rzut oszczepem - kwalifikacje

kobiety - siedmiobój - 100 m przez płotki

mężczyźni - dziesięciobój - skok w dal

kobiety - siedmiobój - skok wzwyż

mężczyźni - 110 m przez płotki - półfinały

kobiety - 400 m przez płotki - finał

mężczyźni - dziesięciobój - pchnięcie kulą

mężczyźni - dziesięciobój - skok wzwyż

kobiety - 1500 m - półfinały

kobiety - siedmiobój - pchnięcie kulą

kobiety - 400 m - półfinały

kobiety - 3000 m - bieg z przeszkodami finał

mężczyźni - rzut młotem - finał

kobiety - siedmiobój - 200 m

mężczyźni - 800 m - finał

mężczyźni - dziesięciobój - 400 m

mężczyźni - 200 m - finał

  • 1:30-14:45 - piłka ręczna [kobiety - ćwierćfinały]
  • 6:00-13:10 - piłka wodna [mężczyźni - ćwierćfinały]
  • 22.30-13.00 - pływanie - maraton - finał [kobiety - 10km, pływanie synchroniczne finały, kobiety - pary finał]
  • 5:50-14:00 - podnoszenie ciężarów finały [mężczyźni - kat. +109 kg - grupa B, grupa A]
  • 1:00-15:30 - siatkówka [kobiety - ćwierćfinały]
  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [mężczyźni - ćwierćfinały]
  • 1:00-5:40 - skateboarding - finał [kobiety - Park - eliminacje, finał]
  • 7:00-9:30 - skoki do wody [kobiety - 10m wieża - eliminacje]
  • 2:00-14:30 - tenis stołowy [kobiety - drużynowo - półfinały]
  • 9:00-14:40 - wspinaczka sportowa [kobiety - wspinaczka na szybkość (Speed) - eliminacje, kobiety - bouldering - eliminacje, kobiety - prowadzenie (Lead) - eliminacje]
  • 3:00-14:00 - zapasy - finał

mężczyźni - styl klasyczny kat. 67 kg - repasaże

kobiety - styl wolny kat. 62 kg - repasaże

mężczyźni - styl klasyczny 87 kg - repasaże

mężczyźni - styl wolny kat. 57 kg - 1/8 finału, 1/4 finału

kobiety - styl wolny 57 kg - 1/8 finału, 1/4 finału

mężczyźni - styl wolny 86 kg - 1/8 finału, 1/4 finału

mężczyźni - styl wolny 57 kg - półfinały

mężczyźni - styl wolny 86 kg - półfinały

kobiety - styl wolny 57 kg - półfinały

mężczyźni - styl klasyczny 67 kg - o III miejsce, finał

mężczyźni - styl klasyczny 87 kg - o III miejsce, finał

kobiety - styl wolny 62 kg - o III miejsce, finał

  • 6:30-8:55 - żeglarstwo - finał [mężczyźni - 470 - wyścig medalowy, kobiety - 470 - wyścig medalowy]

Tokio 2020: 5 sierpnia (czwartek)

  • 11.00-14.00 - baseball [półfinał]
  • 6:00-8:10 - boks [kobiety - kat. 57-60 kg - półfinały, mężczyźni - kat. 48-52 kg - półfinały, kat. 69-75 kg - półfinały, kat. 52-57 kg - finał]
  • 23.30-8.30 - golf [kobiety - indywidualnie Stroke Play II runda]
  • 2:30-13:10 - hokej na trawie - finał [mężczyźni - o trzecie miejsce, finał]
  • 1:30-5:05 - kajakarstwo (finały)

mężczyźni - K1 200 m - półfinały, finał

kobiety - C1 200 m - półfinały, finał

kobiety - K1 500 m - półfinały, finał

mężczyźni - K2 1000 m - półfinały, finał

  • 2:00-13:40 - karate

kobiety - Kata - runda eliminacyjna, runda rankingowa

mężczyźni - Kumite kat. -67 kg - runda eliminacyjna

kobiety - Kumite kat. -55 kg runda eliminacyjna

kobiety - Kata - o trzecie miejsce, finał

mężczyźni - Kumite kat. -67 kg półfinały, finał

kobiety - Kumite kat. -55 kg półfinały, finał

  • 7:30-10:50 - kolarstwo torowe [mężczyźni - Omnium Scratch Race 1/4, Tempo Race 2/4, Elimination Race 3/4, Points Race 4/4, mężczyźni - sprint 1/8 finału, 1/8 finału repasaże, ćwierćfinały, o miejca 5-8, kobiety - keirin ćwierćfinały, półfinały, o miejsca 7-12, finał miejsca 1-6]
  • 5:15-14:00 - koszykówka mężczyzn [półfinały]
  • 1:00-13:45 - lekkoatletyka finały

mężczyźni - dziesięciobój - 110m przez płotki

kobiety - skok wzwyż - kwalifikacje

kobiety - siedmiobój - skok w dal

mężczyźni - dziesięciobój - rzut dyskiem

kobiety - 4 x 100 m sztafeta - I runda

mężczyźni - trójskok - finał

mężczyźni - pchnięcie kulą - finał

mężczyźni - 4 x 100 m sztafeta - I runda

mężczyźni - 110 m przez płotki - finał

mężczyźni - dziesięciobój - skok o tyczce

kobiety - siedmiobój - rzut oszczepem

mężczyźni - 20km chód sportowy - finał

mężczyźni - dziesięciobój - rzut oszczepem

kobiety - skok o tyczce - finał

kobiety - 4 x 400 m sztafeta - I runda

mężczyźni - 1500 m - półfinały

mężczyźni - 400 m - finał

kobiety - siedmiobój - 800 m

mężczyźni - dziesięciobój - 1500 m

  • 5:00-11:30 - pięciobój nowoczesny [kobiety - szermierka - runda rankingowa, mężczyźni - szermierka - runda rankingowa]
  • 9:00-12:00 - piłka nożna kobiet [mecz o 3. miejsce]
  • 9:00-15:00 - piłka ręczna mężczyzn [półfinały]
  • 6:00-13:10 - piłka wodna [kobiety - półfinały, o miejsca 5-8]
  • 23.30-1.10 - pływanie maraton [mężczyźni - 10 km]
  • 2:00-8:30 - skoki do wody [kobiety - 10 m wieża - półfinał, finał]
  • 1:00-14:50 - siatkówka plażowa [mężczyźni + kobiety - półfinały]
  • 1:00-5:40 - skateboarding [mężczyźni - Park - eliminacje, finał]
  • 9:30-14:20 - wspinaczka sportowa - finały [mężczyźni - wspinaczka na szybkość (Speed) - finał, mężczyźni - bouldering - finał, mężczyźni - finał - prowadzenie (Lead) - finał]
  • 3:00-14:40 - tenis stołowy finały [kobiety - drużynowo - o trzecie miejsce, finał]
  • 5:00-15:00 - siatkówka mężczyzn - półfinały
  • 3:00-14:00 - zapasy finały

mężczyźni - styl wolny 57 kg - repasaże

kobiety - styl wolny 57 kg - repasaże

mężczyźni - styl wolny 86 kg - repasaże

mężczyźni - styl wolny 74 kg - 1/8 finału, 1/4 finału

kobiety - styl wolny 53 kg - 1/8 finału, 1/4 finału

mężczyźni - styl wolny 125 kg - 1/8 finału, 1/4 finału

mężczyźni - styl wolny 74 kg półfinały

mężczyźni - styl wolny 125 kg półfinały

kobiety - styl wolny 53 kg półfinały

mężczyźni - styl wolny 57 kg o III miejsce, finał

mężczyźni - styl wolny 86 kg o III miejsce, finał

kobiety - styl wolny 57 kg o III miejsce, finał

Tokio 2020: 6 sierpnia (piątek)

  • 6:00-7:40 - boks [kobiety kat. 69-75 kg - półfinały, mężczyźni - kat. 57-63 kg - półfinały, mężczyźni - kat. 81-91 kg - finał]
  • 2:20-9:45 - gimnastyka artystyczna [indywidualnie wielobój - eliminacje]
  • 2:30-13:10 - hokej na trawie - finał [kobiety - mecz o 3. miejsce, kobiety - finał]
  • 11:00-14:05 - jeździectwo [skoki - drużynowo - kwalifikacje]
  • 1:30-3:40 - kajakarstwo

kobiety - C2 500 m eliminacje, ćwierćfinały

mężczyźni - C1 1000 m eliminacje, ćwierćfinały

kobiety - K4 500 m - eliminacje

mężczyźni - K4 500 m - eliminacje

  • 2:00-13:40 - karate

mężczyźni - Kata - runda eliminacyjna i rankingowa

kobiety - Kumite kat. -61 kg runda

mężczyźni - Kumite kat. -75 kg runda eliminacyjna

mężczyźni - Kata o III miejsce, finał

kobiety - Kumite -61 kg półfinały, finał

mężczyźni - Kumite -75 kg półfinały, finał

  • 7:30-11:15 - kolarstwo torowe

kobiety - sprint - kwalifikacje, 1/32 finału, 1/32 finału repasaże, 1/16 finału, sprint 1/16 finału repasaże

mężczyźni - sprint - półfinały

kobiety - madison - finał

mężczyźni - sprint - finał

  • 5:40-14:00 - koszykówka kobiet [półfinały]
  • 21.30-14.55 - lekkoatletyka - finał

mężczyźni - chód na 50 km finał

  • 8.30-14.55

kobiety - chód na 20 km finał

mężczyźni - 4 x 400 m sztafeta - I runda

kobiety - rzut oszczepem - finał

mężczyźni - 5000 m - finał

kobiety - 400 m - finał

kobiety - 1500 m - finał

kobiety - 4 x 100 m sztafeta - finał

mężczyźni - 4 x 100 m sztafeta - finał

  • 6:30-12:15 - pięciobój nowoczesny [kobiety - pływanie, bonusowa runda szermierka, jeździectwo skoki przez przeszkody, bieg przełajowy]
  • 3:00-15:00 - piłka nożna - finał [kobiety - finał, mężczyźni mecz o 3. miejsce]
  • 9:00-15:00 - piłka ręczna kobiet [półfinały]
  • 6:00-13:10 - piłka wodna [mężczyźni - o miejsca 5-8., półfinały]
  • 11:30-13:00 - pływanie synchroniczne [kobiety - drużynowo]
  • 5:00-15:00 - siatkówka [kobiety - półfinały]
  • 2:00-4:50 - siatkówka plażowa [kobiety mecz o 3. miejsce, finał]
  • 7:00-9:30 - skoki do wody [mężczyźni - 10 m wieża - eliminacje]
  • 3:00-14:40 - tenis stołowy [mężczyźni - drużynowo o trzecie miejsce, mężczyźni - drużynowo finał]
  • 9:30-14:20 - wspinaczka sportowa

kobiety - finał - wspinaczka na szybkość (Speed) - finał

kobiety - finał - bouldering - finał

kobiety - prowadzenie (Lead) - finał

  • 3:00-14:00 - zapasy (finały)

mężczyźni - styl wolny 74 kg - repasaże

kobiety - styl wolny 53 kg - repasaże

mężczyźni - styl wolny 125 kg - repasaże

mężczyźni - styl wolny 65 kg - 1/8 finału, 1/4 finału

kobiety - styl wolny 50 kg - 1/8 finału, 1/4 finału

mężczyźni - styl wolny 97 kg - 1/8 finału, 1/4 finału

mężczyźni - styl wolny 65 kg - półfinały

mężczyźni - styl wolny 97 kg - półfinały

kobiety - styl wolny 50 kg - półfinały

mężczyźni - styl wolny 74 kg - o III miejsce, finał

mężczyźni - styl wolny 125 kg - o III miejsce, finał

kobiety - styl wolny 53 kg - o III miejsce, finał

Tokio 2020: 7 sierpnia (sobota)

  • 4:00-14.30 - baseball [mecz o 3. miejsce i finał]
  • 6:00-7:55 - boks - finał [mężczyźni - kat. 48-52 kg - finał, kat. 69-75 kg - finał, kobiety - kat. 48-51 kg - finał, kat. 64-69 kg - finał]
  • 23:30-2:00 - golf - finał [kobiety - indywidualnie Stroke Play - runda 4]
  • 6:00-12:35 - karate [kobiety - Kumite kat. +61 kg - runda eliminacyjna, półfinały, finał, mężczyźni - Kumite kat. +75 kg - runda eliminacyjna, półfinały, finał]
  • 3:30-14:30 - koszykówka finał:

mężczyźni - mecz o trzecie miejsce

kobiety - mecz o trzecie miejsce

mężczyźni - finał

  • 23:00-2:15 - lekkoatletyka - finał

kobiety - maraton 

  • 11:00-14:20 - lekkoatletyka - finał

kobiety - skok wzwyż 

kobiety - 10,000 m 

mężczyźni - rzut oszczepem 

mężczyźni - 1500 m 

kobiety - 4 x 400 m sztafeta 

mężczyźni - 4 x 400 m sztafeta 

  • 11:00-13:30 - jeździectwo - finał

skoki drużynowo 

  • 1:30-4:50 - kajakarstwo - finał

kobiety - C2 500 m półfinały

mężczyźni - C1 1000 m półfinały

kobiety - K4 500 m półfinały

mężczyźni - K4 500 m półfinały

  • 7:30-10:25 - kolarstwo torowe - finały [kobiety - sprint 1/8 finału, 1/8 finału repasaże, ćwierćfinały, mężczyźni - keirin I runda, repasaże, mężczyźni - madison - finał]
  • 12:30-15:30 - piłka nożna [mężczyźni - finał]
  • 9:00-11:00 - piłka ręczna finał [mężczyźni - mecz o trzecie miejsce]
  • 13:00-15:30 - piłka ręczna [mężczyźni - finał]
  • 11:30-13:10 - pływanie synchroniczne [kobiety - drużynowo]
  • 2:00-4:50 - siatkówka plażowa [mężczyźni - mecz o trzecie miejsce, finał]
  • 2:00-8.30 - skoki do wody - finał [mężczyźni - 10 m wieża - półfinały, finał]
  • 6:30-20:15 - pięciobój nowoczesny [mężczyźni - pływanie, szermierka runda bonusowa, jeździectwo skoki przez przeszkody, bieg przełajowy]
  • 2:00-10:00 - gimnastyka artystyczna - finał [kobiety - drużynowy wielobój - eliminacje, kobiety - indywidualnie wielobój - finał]
  • 5:30-14:00 - siatkówka finał [mężczyźni - mecz o 3. miejsce, finał]
  • 1:30-10:20 - piłka wodna finały
  • 11:15-14:00 - zapasy finał [mężczyźni - styl wolny 65 kg - repasaże, o III miejsce, finał, kobiety - styl wolny 50 kg repasaże, o III miejsce, finał, mężczyźni - styl wolny 97 kg repasaże, o III miejsce, finał]

Tokio 2020: 8 sierpnia (niedziela)

  • 7:00-9:45 - lekkoatletyka [mężczyźni - maraton finał]
  • 3:30-6:00 - koszykówka [kobiety - finał]
  • 6:00-7:55 - boks [kobiety - kat. 57-60 kg finał, kat. 69-75 kg finał, mężczyźni - kat. 57-63 kg finał, kat. +91 kg finał]
  • 2:00-5:15 - kolarstwo torowe (finał) [kobiety - Omnium - Scratch Race 1/4, Tempo Race 2/4, Elimination Race 3/4, Points Race 4/4, kobiety - sprint półfinały, o miejsca 5-8, finał, mężczyźni - keirin ćwierćfinały, półfinały, o miejsca 7-12, finał]
  • 3:00-9:30 - piłka ręczna - finał [kobiety - mecz o 3. miejsce, kobiety - finał]
  • 3:00-4:55 - gimnastyka artystyczna [kobiety - wielobój drużynowy - finał]
  • 1:00-8:00 - siatkówka - finał [kobiety - mecz o trzecie miejsce, kobiety - finał]
  • 1:30-10.20 - piłka wodna - finał [mężczyźni - o miejsca 7-8, 5-6, mężczyźni - mecz o trzecie miejsce, mężczyźni - finał]
  • 12:00-15:00 - ceremonia zamknięcia igrzysk

Igrzyska Olimpijskie 2021 - dyscypliny, program

Igrzyska Olimpijskie w Tokio to w sumie 17 dni walki, z udziałem najlepszych sportowców świata. Zmierzą się oni w sumie w 37. dyscyplinach, co daje 337 konkurencji. Podjęto decyzję o przywróceniu baseballu i softballu, które po igrzyskach w Pekinie zostały usunięte z programu olimpijskiego. Zdecydowano się również dodać cztery nowe dyscypliny, takie jak: karate, skateboarding, surfing oraz wspinaczka sportowa.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze