Iga Świątek WYNIK MECZU NA ŻYWO. Jaki jest wynik Świątek - Bucsa 20.01.2023?

Autor: Peter Dovgan/SIPA/SIPA/East News Iga Świątek WYNIK MECZU NA ŻYWO. Jaki jest wynik Świątek - Bucsa 20.01.2023?

2023-01-20 7:29

Wynik meczu Igi Świątek 20 stycznia 2023 interesuje jej wiernych kibiców i osoby, które nie zdecydowały się, by wstać wcześnie rano i kibicować liderce światowego rankingu. Mecz Igi Świątek na żywo to rywalizacja o czwartą rundę wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Polka trafiła na Cristinę Bucsę. Jaki jest wynik meczu Świątek - Bucsa? Przekonacie się sprawdzając na naszej stronie!

1. Iga Świątek - WYNIK MECZU NA ŻYWO
  2. Iga Świątek - mecze na Australian Open 2023

Iga Świątek - WYNIK MECZU NA ŻYWO poznacie w tym miejscu! Najbardziej emocjonował on kibiców, którzy zdecydowali się włączyć rano telewizor. Były jednak osoby, które wolały pospać i wczesna godzina, by się obudzić jest nie dla nich. Jaki jest wynik Świątek - Bucsa 20.01.2023? Polka w swojej drabince trafiła na Hiszpankę, zajmującą setną pozycję. Mimo to wygrała ona ostatnio ze sklasyfikowaną na 43. pozycji Biancą Andreescu. W związku z tym tenisistka z Raszyna wiedziała, że nie może pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji. Cały czas musi się skupić na punktowaniu swojej rywalki i bezproblemowym awansie do czwartej rundy.

Iga Świątek - WYNIK MECZU NA ŻYWO

Iga Świątek - Cristina Bucsa 20.01.2023 rozpoczął się po 6:00 rano. Wynik meczu poznaliśmy około godziny 7:30. Polka od początku nie dawała dojść do słowa swojej rywalce. Pełna dominacja, kontrola i zabawa, bo zagrała kilka odważnych i niekonwencjonalnych piłek. Pierwszy set zakończył się wynikiem 6:0. W drugim było 6:1 dla Polki.

Iga Świątek - Cristina Bucsa 6:0, 6:1

Hubert Hurkacz KIEDY gra w 3. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE mecz Hurkacza AO 2023?

LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48

Iga Świątek - mecze na Australian Open 2023

Iga Świątek dość nerwowo rozpoczęła swoją przygodę z Australian Open. Jej rywalką była nadzieja niemieckiego tenisa Jule Niemeier, która postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Pokazała świetną formę w połowie pierwszego i drugiego seta. O mały włos nie wyrwała Polce awansu do drugiej rundy. Świątek ostatecznie była lepsza i po dwóch godzinach morderczego pojedynku 6:4, 7:5 przeszła do drugiej rundy. W niej na swojej drodze spotkała kolumbijską gwiazdę, Camilę Osorio. Tu mieliśmy do czynienia z pełną dominacją 21-letniej Polki. Wygrała ona 6:2, 6:3, ale ostatecznie mówiła, że wcale nie było tak łatwo, jak to wyglądało w telewizji: Było trudniej niż pokazuje wynik. Camila biegała do każdej piłki i musiałam się napracować, żeby wygrać każdy punkt. Było ciężko i jestem zadowolona, że awansowałam do następnej rundy.

Czy Iga Świątek wygra Australian Open 2023?