Hubert Hurkacz KIEDY gra w 3. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE mecz Hurkacza AO 2023?

i

Autor: Asanka Brendon Ratnayake/Associated Press/East News Hubert Hurkacz KIEDY gra w 3. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE mecz Hurkacza AO 2023?

Hubert Hurkacz KIEDY gra w 3. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE mecz Hurkacza AO 2023?

2023-01-19 10:11

Rozstawiony z numerem 10. Hubert Hurkacz pokonał włoskiego tenisistę Lorenzo Sonego 3:6, 7:6 (7-3), 2:6, 6:3, 6:3 i awansował do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open w Melbourne. Jego kolejnym rywalem będzie Kanadyjczyk Denis Shapovalov (nr 20.). Kiedy gra Hurkacz w 3. rundzie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Hubert Hurkacz - kiedy gra w 3. rundzie? Zastanawiacie się, o której mecz Hurkacza AO 2023? Prawdziwy horror kibice przeżywali oglądając jego walkę w ramach drugiej rundy australijskiego turnieju. Na początku spotkania obaj tenisiści z trudem wygrywali gemy przy swoim serwisie. Pierwszy w tym elemencie poprawił się Sonego, który utrzymał przełamanie z drugiego gema i wygrał seta. W drugiej partii to znów Włoch pierwszy cieszył się z przełamania. Tym razem Hurkacz zdołał jednak wyrównać na 5:5, a w tie-breaku Polak był niemal bezbłędny i wyrównał stan meczu. Trzeci set również zaczął się od mocnego początku Sonego. Szybko objął prowadzenie 3:0 i do końca kontrolował wydarzenia na korcie.

Iga Świątek Australian Open 2023: DRABINKA. KIEDY I O KTÓREJ gra Świątek na żywo?

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

W dwóch pozostałych partiach Hurkacz wysoki poziom prezentował wreszcie od ich samego początku. Czwartą zaczął od przełamania, a w piątej, decydującej, szybko wygrał trzy pierwsze gemy. W ostatnim secie Polaka nie zawiódł serwis, który jest jego najmocniejszą bronią. Hurkacz nie dał rywalowi nawet jednej okazji na odrobienie przełamania i po blisko czterech godzinach po raz pierwszy w karierze awansował do 3. rundy Australian Open.

Hubert Hurkacz - kiedy gra w 3. rundzie?

Hubert Hurkacz w 3. rundzie zagra z Denisem Shapovalovem, który w środę pokonał Japończyka Taro Daniela 6:3, 7:6 (7-3), 7:5. Z 23-letnim Kanadyjczykiem, który ma na koncie jedno turniejowe zwycięstwo (w 2019 roku w Sztokholmie), Hurkacz zagra po raz piąty. Do tej pory zanotował trzy zwycięstwa, w tym w ostatniej konfrontacji dwa lata temu w Miami. 20 stycznia 2023 z dużą uwagą będziemy śledzić ten pojedynek!

Hubert Hurkacz - o której godzinie gra?

Denis Shapovalov w ubiegłorocznym Australian Open Shapovalov dotarł do ćwierćfinału. Jego najlepszy wynik w Wielkim Szlemie to półfinał Wimbledonu 2021 - tego samego, w którym w czwórce zameldował się również Hurkacz. Kto tym razem będzie lepszy? Godzina meczu Shapovalov - Hurkacz 2023 znana będzie, gdy organizatorzy udostępnią plan gry na piątek. Damy Wam znać w tym miejscu!

Iga Świątek KIEDY gra w 3. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek AO 2023?

Sonda
Czy Hurkacz zakończy Australian Open z życiowym osiągnięciem?