Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo. O której gra Świątek na French Open w Paryżu 2024?

i

Autor: David Winter/Shutterstock / Rex Features/East News Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo. O której gra Świątek na French Open w Paryżu 2024?

TENIS

Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo. O której gra Świątek na French Open w Paryżu 2024?

2024-05-29 8:21

Mecze Igi Świątek na żywo w Paryżu wywołują ogromne emocje wśród kibiców. Polka jeszcze niedawno podnosiła trofeum za pierwsze zwycięstwo w turnieju Rolanda Garrosa. Później zwyciężyła po raz drugi, a rok temu tryumfowała po raz trzeci. Eksperci czują, że na tym się nie skończy, więc trzeba śledzić jej poczynania na kortach w stolicy Francji. Kiedy gra Iga Świątek dzisiaj 28.05.2024? O której godzinie? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Iga Świątek: MECZ DZISIAJ NA ŻYWO
  2. Iga Świątek: O KTÓREJ GODZINIE GRA?

Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo ciekawi kibiców trzymających kciuki za trzeci z rzędu sukces Polki, w czasie wielkoszlemowego turnieju. O której gra Świątek na French Open w Paryżu 2024? Godzina rozpoczęcia każdego spotkania, jakie rozgrywa w ramach turnieju Rolanda Garrosa nie powinna być problematyczna i nawet będąc w pracy można śledzić transmisję w telefonie. Drabinka French Open 2024 zwiastuje coraz większe emocje, z każdym kolejnym spotkaniem. W pierwszej rundzie najlepsza tenisistka świata rozprawiła się z zawodniczką z kwalifikacji. Nie dała jej żadnych szans. Mecz Świątek w 2. rundzie na żywo to spotkanie przeciwko Naomi Osace, z którą mierzyła się dwukrotnie. W 2019 roku, gdy miała zaledwie 18 lat, uległa jej w Toronto 6:7 (4-7), 4:6. Z kolei w 2022 roku w Miami Polka zwyciężyła 6:4, 6:0. Japonka natomiast najlepsze lata ma już za sobą. Cztery razy sięgała po wielkoszlemowe tytuły, po dwa w Australian Open w 2019, 2021 oraz US Open w 2018, 2020.

French Open 2024 - TRANSMISJA na żywo. GDZIE OGLĄDAĆ mecze Świątek online i w TV?

Iga Świątek gra z Naomi Osaką w Roland Garros

Iga Świątek: MECZ DZISIAJ NA ŻYWO

Mecze Igi Świątek na żywo w Paryżu wywołują ogromną ekscytację wśród kibiców i nie ma się co dziwić. Polka staje przed historycznym osiągnięciem, a co więcej niektórzy twierdzą, że ma ogromną szansę, by kolejny raz zapisać się w historii tenisa. 23-letnia raszynianka przyleciała do stolicy Francji po triumfach w Madrycie oraz Rzymie. Jedynie Amerykance Serenie Williams w 2013 udało się zwyciężyć w jednym sezonie w stolicy Hiszpanii, Włoch oraz Francji. Dzisiaj 28 maja 2024 Iga Świątek nie gra. Jej mecz w ramach drugiej rundy powinien odbyć się 29 maja i potwierdzenie otrzymamy we wtorkowe popołudnie.

Iga Świątek: O KTÓREJ GODZINIE GRA?

O której godzinie gra Iga Świątek na żywo? Wszystkie mecze, podczas turnieju w Paryżu rozgrywane są miedzy 11 a 16:00. Z racji, że Polka swój mecz grała 27 maja, to teraz wyjdzie na kort 29 maja. Zagra trzeci w kolejności mecz tego dnia. Dokładniej po spotkaniach Kenin - Garcia i Alcaraz - De Jong, czyli najwcześniej po 15:00.

Iga Świątek - tak mieszka i żyje królowa tenisa. Daleko jej do luksusu za miliony!