Iga Świątek: kiedy następny mecz w Australian Open 2022?  O której godzinie gra Iga Świątek?

Autor: AP PHOTO/HAMISH BLAIR Iga Świątek: kiedy następny mecz w Australian Open 2022? O której godzinie gra Iga Świątek?

2022-01-24 15:00

Iga Świątek wygrała 5:7, 6:3, 6:3 z Soraną Cirsteną i pierwszy raz w karierze awansowała do ćwierćfinału Australian Open. Rumunka przez pierwszą część meczu dzielnie się broniła, ale świetna gra Polki sprawiła, że 1/4 finału australijskich zawodów należy do Igi Świątek. Ten mecz kosztował naszą tenisistkę bardzo dużo nerwów, a tuż po ostatniej piłce Iga Świątek... popłakała się. Teraz czeka na swoją rywalkę w 1/4 finału. Z kim zagra Iga Świątek w ćwierćfinale Australian Open 2022? O której godzinie mecz?

Iga Świątek - o której mecz w ćwierćfinale Australian Open 2022? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszyscy fani tenisa. W poniedziałek, 24 stycznia 2022 roku Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału Australian Open po zwycięstwie 5:7, 6:3, 6:3 nad Soraną Cirsteą. Rywalka naszej zawodniczki zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko w pierwszym secie. To pierwsza partia, którą Iga straciła podczas tego turnieju. Kolejne dwa sety były wojną nerwów, ale Polka wyszła z nich zwycięsko. Z kim zagra kolejny mecz Iga Świątek? Kto będzie jej rywalką? Kiedy i gdzie oglądać mecz? O której godzinie?

Fame MMA 13 - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić? [CENY, SEKTORY, ROZPISKA]

Iga Świątek; Mój tata zaszczepił mi patriotyzm

Iga Świątek: kiedy następny mecz w Australian Open 2022?

Przeciwniczką Igi Świątek będzie zwyciężczyni z pary Kaia Kanepi - Aryna Sabalenka. Ćwierćfinał z udziałem Polki odbędzie się w nocy z wtorku na środę, z 25 na 26 stycznia 2022 roku.

Iga Świątek: o której godzinie gra Iga Świątek?

Jeżeli chodzi o godzinę meczu Igi Świątek w ćwierćfinale Australian Open 2022 to nie jest ona jeszcze znana. Wszystko wskazuje na to, że informacja zostanie podana we wtorek 25 stycznia 2022 roku. Jak tylko będzie wiadomo, o której godzinie gra Iga Świątek, artykuł zostanie zaktualizowany.

Czy Iga Świątek wygra Australian Open 2022?