Iga Świątek: kiedy następny mecz w Australian Open 2022? O której godzinie gra Iga Świątek?

2022-01-24 15:00
Iga Świątek: kiedy następny mecz w Australian Open 2022?  O której godzinie gra Iga Świątek?
Autor: AP PHOTO/HAMISH BLAIR Iga Świątek: kiedy następny mecz w Australian Open 2022? O której godzinie gra Iga Świątek?

Iga Świątek wygrała 5:7, 6:3, 6:3 z Soraną Cirsteną i pierwszy raz w karierze awansowała do ćwierćfinału Australian Open. Rumunka przez pierwszą część meczu dzielnie się broniła, ale świetna gra Polki sprawiła, że 1/4 finału australijskich zawodów należy do Igi Świątek. Ten mecz kosztował naszą tenisistkę bardzo dużo nerwów, a tuż po ostatniej piłce Iga Świątek... popłakała się. Teraz czeka na swoją rywalkę w 1/4 finału. Z kim zagra Iga Świątek w ćwierćfinale Australian Open 2022? O której godzinie mecz?

Iga Świątek - o której mecz w ćwierćfinale Australian Open 2022? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszyscy fani tenisa. W poniedziałek, 24 stycznia 2022 roku Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału Australian Open po zwycięstwie 5:7, 6:3, 6:3 nad Soraną Cirsteą. Rywalka naszej zawodniczki zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko w pierwszym secie. To pierwsza partia, którą Iga straciła podczas tego turnieju. Kolejne dwa sety były wojną nerwów, ale Polka wyszła z nich zwycięsko. Z kim zagra kolejny mecz Iga Świątek? Kto będzie jej rywalką? Kiedy i gdzie oglądać mecz? O której godzinie?

Fame MMA 13 - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić? [CENY, SEKTORY, ROZPISKA]

Iga Świątek; Mój tata zaszczepił mi patriotyzm

Iga Świątek: kiedy następny mecz w Australian Open 2022?

Przeciwniczką Igi Świątek będzie zwyciężczyni z pary Kaia Kanepi - Aryna Sabalenka. Ćwierćfinał z udziałem Polki odbędzie się w nocy z wtorku na środę, z 25 na 26 stycznia 2022 roku.

Iga Świątek: o której godzinie gra Iga Świątek?

Jeżeli chodzi o godzinę meczu Igi Świątek w ćwierćfinale Australian Open 2022 to nie jest ona jeszcze znana. Wszystko wskazuje na to, że informacja zostanie podana we wtorek 25 stycznia 2022 roku. Jak tylko będzie wiadomo, o której godzinie gra Iga Świątek, artykuł zostanie zaktualizowany.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra Australian Open 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze