Iga Świątek - KIEDY gra na Wimbledonie 2022? Z KIM GRA Iga Świątek w II rundzie? O KTÓREJ GODZINIE?

2022-06-30 8:04
Iga Świątek - KIEDY gra na Wimbledonie 2022? Z KIM GRA Iga Świątek w II rundzie? O KTÓREJ GODZINIE?
Autor: AP/Associated Press/East News/Alberto Pezzali Iga Świątek - KIEDY gra na Wimbledonie 2022? Z KIM GRA Iga Świątek w II rundzie? O KTÓREJ GODZINIE?

Kiedy gra Iga Świątek na Wimbledonie 2022? Z kim gra w 2. rundzie? Polka nie zostawiła pola do popisu swojej rywalce na początku zmagań podczas wielkoszlemowego turnieju w Wielkiej Brytanii. Pokonała Chorwatkę, Jan Fett 2:0. Teraz czas na kolejne wyzwanie!

Spis treści

  1. Iga Świątek - KIEDY gra na Wimbledonie 2022?
  2. Z KIM GRA Iga Świątek w II rundzie?
  3. O KTÓREJ GODZINIE mecz Igi Świątek?

Iga Świątek - KIEDY gra na Wimbledonie 2022? Z kim gra Iga Świątek w II rundzie? Zastanawiacie się, o której godzinie gra Iga Świątek 2022? ogromne emocje wzbudzają mecze Igi Świątek 2022, więc pytanie odnośnie kolejnego pojedynku jest jak najbardziej zasadne. Polka, która jest liderką światowego tenisa, wygrała turniej French Open i chce powtórzyć te same osiągnięcie na Wimbledonie. Zaczęła od mocnego uderzenia, czyli zwycięstwa nad nisko notowaną Chorwatką, Janą Fett. Pokonała ją choć w drugim secie nie obyło się bez problemów. Gra była bardzo wyrównana. Kiedy gra Świątek na Wimbledonie 2022? Kiedy następny mecz?

Iga Świątek - mama, zarobki, prywatnie, wiek, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest?

Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą

Iga Świątek - KIEDY gra na Wimbledonie 2022?

Kiedy gra Iga Świątek 2022? Kiedy mecz na Wimbledonie? Druga runda turnieju zaplanowana jest na 29 i 30 czerwca. Polka rozegra swój mecz w 1/32 finału, 30.06.2022.

Z KIM GRA Iga Świątek w II rundzie?

Iga Świątek w II rundzie Wimbledonu stanie przed kolejnym zadaniem. Presja będzie równie duża, bo znów stanie do walki z nisko notowaną tenisistką. Ewentualna porażka Polki będzie ogromnym zaskoczeniem. Tym razem jej rywalką będzie Holenderka, Lesley Pattinama Kerkhove. Zajmuje ona obecnie 138. miejsce w oficjalnym rankingu WTA. 

O KTÓREJ GODZINIE mecz Igi Świątek?

O której godzinie mecz Igi Świątek? Organizatorzy oficjalnie podali, że pojedynek rozpocznie się o godzinie 16:00. Choć wcześniej pojawiła się informacja, że pojedynek rozpocznie się o 12:00. 

Wimbledon 2022 DRABINKA - kiedy i z kim gra Iga Świątek? [MECZE, TERMINARZ]

Sonda
Czy Iga Świątek wygra Wimbledon w 2022 roku?
Listen to "Czy Iga Świątek wygra Wimbledon 2022?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze