Iga Świątek - kiedy 3. runda na Wimbledonie 2022? Z kim gra Świątek? [DATA, GODZINA]

2022-07-02 11:17
Iga Świątek
Autor: AKPA Iga Świątek jest faworytką Wimbledonu 2022.

Iga Świątek walczy w Wimbledonie 2022. Polacy liczą, że uda jej się sięgnąć po złoto. Już dawno nadzieje nie były tak duże, jak teraz. Iga ma za sobą już dwa pierwsze wygrane mecze. Czas na trzecią rundę. Kiedy odbędzie się kolejne starcie Polki? O której godzinie rozpocznie się mecz? Oto najważniejsze informacje.

Iga Świątek to główna faworytka tegorocznego Wimbledonu. Niedawno Polka triumfowała w turnieju French Open, a więc automatycznie stała się największą kandydatką do zdobycia trofeum na turnieju w Londynie. Aby zdobyć pierwszy w historii złoty medal dla Polski, najpierw musi wygrać serię spotkań. Pierwsze dwa pomyślne starcia ma już za sobą. We wtorek 28 czerwca wygrała swój pierwszy mecz z pochodzącą z Chorwacji Janą Fett. Dwa dni później wygrała z Brytyjką Lesley Pattinamą Kerkhove. Czas na kolejny mecz. Kibice już poszukują informacji na temat dnia oraz godziny tego spotkania. Najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie niżej w tym artykule.

ZOBACZ TAKŻE: Wimbledon 2022 - gdzie oglądać na żywo? Transmisja TV i ONLINE, godziny meczów

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Iga Świątek na Wimbledonie 2022 - 3. runda. [DATA, GODZINA]

Wiadomo już, że Iga Świątek zagra w trzeciej rundzie Wimbledonu 2022. Polka zmierzy się z pochodzącą z Francji Alizé Cornet. Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 lipca 2022 o 16:00.

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek - rekordy, sukcesy, życie prywatne

Alizé Cornet - kim jest?

Alizé Cornet 32-letnia gwiazda tenisa ziemnego. Pochodzi z Francji. Jej największym dotychczasowym osiągnięciem jest wygranie juniorskiego turnieju French Open. Dotarła także do 4. rundy Wimbledonu i US Open. Aktualnie zajmuje 44. miejsce w rankingu WTA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze