Hype MMA TTV - WYNIKI NA ŻYWO, LIVE, WALKI, ZAWODNICY [RELACJA ONLINE 17.04.2021]

2021-04-17 22:08
Hype MMA 1 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, ZAWODNICY [RELACJA ONLINE 17.04.2021]
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Hype MMA 1 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, ZAWODNICY [RELACJA ONLINE 17.04.2021]

Hype MMA 1 LIVE - wyniki na żywo emocjonują polskich internautów. Kto wygrał na Hype MMA 17 kwietnia 2021? Który zawodnik wciąż ma szansę na kontrakt z największą federacją freak-fightową w Europie? Jeśli nie możecie oglądać Hype MMA PPV na żywo, to mamy dla was idealne rozwiązanie. Śledźcie relację minuta po minucie Hype MMA online na ESKA.pl!

Hype MMA TV LIVE 17.04.2021 - WYNIKI WALK ONLINE przydadzą się wszystkim kibicom, którzy nie mogli śledzić transmisji wydarzenia. Zastanawiacie się, kto wygrał na Hype MMA TVWyniki w większości starć były jednogłośne, czy doszło do kontrowersji? Jeśli, ktoś nie mógł oglądać gali Hype MMA 1 live PPV, to mamy dobrą informację, ponieważ przygotowaliśmy dla was Hype MMA 2021 relację minuta po minucie. Za jej sprawą poznacie wyniki walk Hype MMA na żywo, a ponadto dowiecie się, co powiedzieli bohaterowie rozgrywek. W sumie dojdzie do sześciu starć osób, które dopiero co rozpoczęły działalność w mediach społecznościowych, a marzą o wielkiej karierze w mieszanych sztukach walki. Najlepszy zawodnik podpisze profesjonalny kontrakt na walki w Fame MMA. Oprócz walk debiutantów karta walk Hype MMA 17 kwietnia 2021 to również pojedynek w ramach superfight. W walce wieczoru Marcin Krasucki podejmie Mariusza Słońskiego. Pojedynek Rafonix vs Hejter dostarczy ogromnych emocji. Bądźcie razem z ESKA.pl i śledźcie Hype MMA TV live poniżej. 

HYPE MMA LIVE - WYNIKI NA ŻYWO [RELACJA ONLINE 17.04.2021]

18:45

Witajcie, serdecznie zapraszamy na obszerną relację z pierwszej gali Hype MMA!

18:55

Zanim zobaczymy pierwsze walki na Hype MMA warto zobaczyć, co to za gala pod którą podpisują się założyciele Fame MMA.

Co to jest Hype MMA?

Tak naprawdę to system rozgrywek, który jest stworzony z myślą o nowych, młodych twórcach. Autorzy pomysłu szukają talentów, które lada chwila staną się popularne i zawojują social media. Dla kogo jest ten projekt Hype MMA? Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej projektu dla youtuberów, tiktokerów lub osób, które rozwijają swój profil na Instagramie czy Facebooku, a przy tym wszystkim mają zajawkę na sztuki walki. Masz szansę wziąć udział w projekcie, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Prawdziwy fame i kontrakt na 5 walk czekają właśnie na Ciebie! Chęć wzięcia udziału wyrazić można za pośrednictwem strony hypemma.tv.

19:04

Hype MMA 17 kwietnia to w sumie sześć starć. Oto karta walk wydarzenia:

 • Mariusz 'Hejter' Słoński - Marcin 'Rafonix' Krasucki - SUPERFIGHT HYPE MMA
 • Adam Adix6 Woźniak - Paweł Pavllo Szwed
 • Patryk Taksi ZRT Malinowski - Władysław Władek Zijajew
 • Mateusz Zakrzew Zakrzewski - Albert Bercik2000 Ghambaryan
 • Jakub Bary Barczyk - Damian Kalbar Kalbarczyk
 • Jakub Kuba Trenuje Drożdziel - Krystian Krystianek Bartocha
 • Norbert One Norbi Krasnodębski - Oskar Blecki Lesiak

19:35

Rozpoczęło się studio Hype MMA. Michał Boxdel Baron powiedział o wydarzeniu: - Hype ma formułę sezonową (...) po pięciu galach eliminacyjnych jest 30 zawodników.

19:38

Wojtek Gola: - Dam 7 tysięcy złotych osobie, która najlepiej wykorzysta arenę

Nitro: - Następną nagrodą będzie najfajniejsze skończenie walki w stójce. Przyznam za to 7000 zł.

Boxdel: - Jako że jestem z tych najpotężniejszych, to postanowiłem dać nagrodę za najbardziej efektowne poddanie. Przebijam moich kolegów i daję 7 tysięcy złotych.

19:42

Sylwester Wardęga, który jest obecny w studio podsumował nagrody: - Wylosujemy dwóch zawodników, którzy otrzymają kontrakt do Fame MMA. Spośród loserów kibice wybiorą jednego zawodnika, który zawalczy tylko raz na Fame MMA.

19:44

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez HYPE MMA (@hypemmatv)

20:16

Oskar "Blecki" Lesiak wygrywa z Norbertem "One Norbim" Krasnodębskim. Walka zakończyła się przez techniczny nokaut w I rundzie.

20:22

Czas na drugą walkę na Hype MMA:

 • Jakub 'Kuba Trenuje' Drożdziel - Krystian 'Krystianek' Bartocha

20:25

Jakub Kuba Trenuje Drożdziel zwycięzcą walki na Hype MMA. Uczestnik rozgrywek mocno zapiął ręce na szyi i zakończył walkę przez duszenie.

20:28

Jakub 'Kuba Trenuje' Drożdziel: - spodziewałem się więcej po swoim przeciwniku, bo dużo mówił. Cieszę się, że jest grono odbiorców, którzy mnie obserwują.

20:30

20:34

Za chwilę trzecia walka na Hype MMA 17.04.2021:

 • Jakub Bary Barczyk - Damian Kalbar Kalbarczyk

20:38

Transmisja Hype MMA odbywa się już wyłącznie w PPV. Zostańcie z nami, bo na ESKA.pl poznacie wyniki walk

20:44

 • Jakub Bary Barczyk - Damian Kalbar Kalbarczyk

Pierwsza walka, która rozpoczęła się spokojniej dzisiejszego wieczoru. Kalbar kilka sekund próbował przenieść walkę do parteru. Chwilę później Bary zapiął trójkąt na szyi swojego rywala, ale dzielnie bronił się Damian Kalbarczyk. Przeczekał zagrożenie i przyjął pozycję boczną. Pozwoliło mu to mocno poobijać swojego rywala w parterze. Sędzia przerwał pojedynek po 2 minutach i 40 sekundach przez techniczny nokaut. 

20:45

Damian 'Kalbar' Kalbarczyk: - Szczerze, gdyby mocniej spiął nogę, to miałbym przerąbane. Wytrzymałem i pozycja boczna, a w niej widzicie, czuję się doskonale. To był super pojedynek.

20:51

Czas na czwartą walkę Hype MMA 17.04.2021:

 • Mateusz Zakrzew Zakrzewski - Albert Bercik2000 Ghambaryan

20:55

Bercik od pierwszych sekund ruszył do ataku, powalił swojego rywala, ale ten błyskawicznie zaczął przejmować kontrolę nad pojedynkiem. Zakrzew wykorzystał błąd swojego rywala i zaczął obijać twarz swojego rywala. Bercik chwile później wstał, ale nie miał już sił na atak. Zakrzew ponownie obalił rywala, obijał jego twarz i sędzia postanowił zakończyć starcie.

Zakrzew wygrał przez nokaut w I rundzie!

21:13

Po 47 sekundach rundy pierwszej przez TKO w parterze zwycięzcą zostaje:

 • Patryk Taksi ZRT Malinowski 

21:04

Czas na piątą walkę na Hype MMA:

 • Patryk Taksi ZRT Malinowski - Władysław Władek Zijajew

21:25

Czas na szóstą walkę na Hype MMA:

 • Adam Adix6 Woźniak - Paweł Pavllo Szwed

21:28

Adix rozpoczął walkę od latającego kolana. Chwilę później starał się zapiąć trójkąt na szyję Pavlo, jednak udało mu się z tego uciec. Pavlo będąc od góry próbował rozbijać swojego rywala. Pierwsza walka, która wyszła poza pierwszą rundę!

Runda bardzo wyrównana!

21:37

Druga runda rozpoczęła się spokojniej niż pierwsza. Panowie chwilę boksowali w stójce, a niedługo później Pavlo kopnął Adixa w krocze. Panowie po chwili wrócili do walki i każdy z nich chciał zdobyć punkty. Zmęczenie było widoczne na minutę przed końcem 2 rundy. Sporo kolan zadał Adix, ale nie zrobiły one wrażenia. Adix miał ogromne szczęście, bo został powalony i mocno poobijany pod koniec rundy. Atak Pavloo przerwał gong i zakończenie drugiej rundy.

21:38

Trzecia runda rozpoczęła się od ataku Adixa, ale nie robi to wrażenia na Pavloo. Szedł do przodu i nie przejmował się atakami. Zawodnicy potężnie zmęczeni. Pavloo obalił swojego rywala i uderzał z góry swojego rywala. Sędzia zdecydował się przerwać pojedynek z powodu zmęczenia zawodników.

Zwycięzcą jest Paweł Pavllo Szwed

21:48

Czas na superfight Hype MMA:

 • Mariusz 'Hejter' Słoński - Marcin 'Rafonix' Krasucki - SUPERFIGHT HYPE MMA

21:55

 • Boxdel: 7000 zł dla Kuby Trenuje za najlepsze poddanie;
 • Nitro: 7000 zł dla Kalbara za ciekawą walkę;
 • Wojtek Gola: 7000 zł dla Pavllo na dalszy rozwój kariery.

21:58

Superfight na Hype MMA - czas start!

 • Mariusz 'Hejter' Słoński - Marcin 'Rafonix' Krasucki - SUPERFIGHT HYPE MMA

21:59

Hejter potężnie zaczął i w 6 sekund zakończył pojedynek!

22:00

Hejter błyskawicznie ruszył do swojego rywala i trafił prawym ciosem. Co tam się wydarzyło!

22:04

Hejter w rozmowie z Sylwestrem Wardęgą: - Najkrótsza walka spośród dwóch federacji. 90 procent mojego trenera. Przykładałem się do treningów przez cały okres przygotowawczy. Chciałbym walczyć z Wojtkiem Golą.

Rafonix w rozmowie z Sylwestrem Wardęgą: - Nie chce mi się na ten temat rozmawiać. Każdy widział, że siadł typowy lucky punch. Chwila i było po ptakach. Wydaje mi się, że odpuszczam waleczki, nie czuję się z tym dobrze. Psychicznie było dobrze, ale gdzieś ta walka zaczęła się tak szybko, a nie miałem szansy zareagować.

22:08

Hype MMA 2 odbędzie się za 2 miesiące, czyli w połowie czerwca.

22:15

Sonda
Fame MMA 11 - czy chciałbyś(chciałabyś) zobaczyć galę na żywo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze