Hype MMA 1 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, ZAWODNICY [RELACJA ONLINE 17.04.2021]

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Hype MMA 1 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, ZAWODNICY [RELACJA ONLINE 17.04.2021]

Hype MMA TTV - WYNIKI NA ŻYWO, LIVE, WALKI, ZAWODNICY [RELACJA ONLINE 17.04.2021]

2021-04-17 22:08

Hype MMA 1 LIVE - wyniki na żywo emocjonują polskich internautów. Kto wygrał na Hype MMA 17 kwietnia 2021? Który zawodnik wciąż ma szansę na kontrakt z największą federacją freak-fightową w Europie? Jeśli nie możecie oglądać Hype MMA PPV na żywo, to mamy dla was idealne rozwiązanie. Śledźcie relację minuta po minucie Hype MMA online na ESKA.pl!

Hype MMA TV LIVE 17.04.2021 - WYNIKI WALK ONLINE przydadzą się wszystkim kibicom, którzy nie mogli śledzić transmisji wydarzenia. Zastanawiacie się, kto wygrał na Hype MMA TVWyniki w większości starć były jednogłośne, czy doszło do kontrowersji? Jeśli, ktoś nie mógł oglądać gali Hype MMA 1 live PPV, to mamy dobrą informację, ponieważ przygotowaliśmy dla was Hype MMA 2021 relację minuta po minucie. Za jej sprawą poznacie wyniki walk Hype MMA na żywo, a ponadto dowiecie się, co powiedzieli bohaterowie rozgrywek. W sumie dojdzie do sześciu starć osób, które dopiero co rozpoczęły działalność w mediach społecznościowych, a marzą o wielkiej karierze w mieszanych sztukach walki. Najlepszy zawodnik podpisze profesjonalny kontrakt na walki w Fame MMA. Oprócz walk debiutantów karta walk Hype MMA 17 kwietnia 2021 to również pojedynek w ramach superfight. W walce wieczoru Marcin Krasucki podejmie Mariusza Słońskiego. Pojedynek Rafonix vs Hejter dostarczy ogromnych emocji. Bądźcie razem z ESKA.pl i śledźcie Hype MMA TV live poniżej. 

Sonda
Fame MMA 11 - czy chciałbyś(chciałabyś) zobaczyć galę na żywo?