Hype MMA 2021 - głosowanie na zawodników. Gdzie i jak głosować na Hype MMA? [ZASADY]

Hype MMA 2021 - konferencja online. Kiedy, gdzie, o której godzinie i kto się pojawi?
Autor: FAME MMA Hype MMA 2021 - konferencja online. Kiedy, gdzie, o której godzinie i kto się pojawi?

Hype MMA 2021 - głosowanie na zawodników to jeden z ekscytujących momentów, jeśli chodzi o nowe wydarzenie. Widzowie mają duży udział w ostatecznej decyzji odnośnie tego, kto podpisze profesjonalny kontrakt i zawalczy na Fame MMA! Jak głosować? Poznajcie zasady już teraz.

Spis treści

  1. Hype MMA 2021 - głosowanie: jak głosować?
  2. HYPE MMA 2021 GŁOSOWANIE - ZASADY

Hype MMA 2021 - głosowanie na zawodników emocjonuje internautów. Jak głosować na Hype MMA? Jakie są zasady głosowania Hype MMA 2021? Podpowiadamy i serwujemy garść szczegółów w tym miejscu. Niewątpliwie nowa federacja, twórców sukcesu Fame MMA, zrobiła zamieszanie od pierwszej edycji. Internauci poznali potencjalne gwiazdy mieszanych sztuk walk. Organizatorzy i goście w studio zdecydowali się przyznawać bonusy finansowe dla najlepszych zawodników wieczoru, pierwszej odsłony wydarzenia. Boxdel przyznał siedem tysięcy złotych za najlepsze poddanie, Nitro tyle samo za ciekawą walkę, a Wojtek Gola przekazał zawodnikowi taką samą kwotę na dalszy rozwój jego kariery.

Hype MMA 2 - DATA, KARTA WALK, ZAWODNICY, ZASADY. Kiedy jest i kto walczy na Hype MMA?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Hype MMA 2021 - głosowanie: jak głosować?

Jak głosować na zawodników Hype MMA 2021? Widzowie mogą wesprzeć swojego faworyta poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie internetowej hypemma.tv. Włodarze będą prowadzić głosowanie w formie obrad, a zawodnicy Fame wypełnią wewnętrzną ankietę. Ważne jest również to, jaki duży wpływ na osteczne wyniki mają głosujący: Waga głosów: 50% widzowie, 35% włodarze, 15% zawodnicy Fame. Ostatecznie 8 wybrańców zmierzy się w walkach finałowych, a dokładne zasady podrzucamy poniżej. Głosowanie trwa tydzień od 26.04.2021.

HYPE MMA 2021 GŁOSOWANIE - ZASADY

  • Hype MMA ma formułę sezonową. Na jeden sezon składa się 6 gal - pięć eliminacyjnych i jedna finałowa. Na każdym z wydarzeń eliminacyjnych jest 6 walk + super fight, czyli pozaturniejowa walka dwóch wielkich gwiazd Fame.
  • Po każdej gali organizatorzy mają 6 zwycięzców. Łącznie po 5 wydarzeniach jest 30 zwycięzców i 30 przegranych. Spośród zwycięzców, widzowie, włodarze i zawodnicy Fame wybierają 8 najciekawszych zawodników.
  • Waga głosów: 50% widzowie, 35% włodarze, 15% zawodnicy Fame.
  • Widzowie mogą głosować poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie internetowej hypemma.tv. Włodarze będą prowadzić głosowanie w formie obrad, a zawodnicy Fame wypełnią wewnętrzną ankietę.
  • 8 wybrańców zmierzy się w walkach finałowych. Na ostatniej gali sezonu odbędą się 4 półfinały, w 2 kategoriach wagowych, a następnie dwa finały. Dwóch zawodników zakończy sezon Hype z kontraktem na 5 walk w Fame MMA.
  • Spośród przegranych zostanie wybranych 2 lucky looserów, którzy skradli serca widzów , włodarzy i zawodników Fame. Zawalczą oni o kontrakt na jedną walkę w Fame MMA.
  • Dzika karta to natychmiastowy immunitet dla zawodnika, rozporządza nią przywódca Watahy - Sylwester Wardęga. Może ją przyznać w dowolnym etapie trwania sezonu, dowolnemu zawodnikowi - wygranemu bądź przegranemu. Kartę można przyznać raz na sezon.
Najnowsze