Kiedy jest High League 6? Kto walczy na High League 6? [DATA, KARTA WALK]

i

Autor: High League / Facebook Kiedy jest High League 6? Kto walczy na High League 6? [DATA, KARTA WALK]

High League 6 - kolejność walk. Kto o której godzinie?

2023-03-18 16:26

Kolejność walk na High League 6 pozwoli wam tak rozplanować sobie wieczór, by nie przegapić żadnego z wyczekiwanych pojedynków. Zastanawiacie się, kto, kiedy i o której godzinie stanie do walki w oktagonie? Rozpiska pojedynków na High League 6 to coś dla was. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przebiegu wydarzenia znajdziecie już teraz w jednym miejscu.

High League 6 - KOLEJNOŚĆ WALK jest kluczowa dla wszystkich fanów wydarzenia, którzy nie chcą przegapić żadnego z wyczekiwanych od miesięcy pojedynków. Karta walk High League 6 wypełniona jest gorącymi nazwiskami, które gwarantują niesamowite emocje. W oktagonie zmierzą się między innymi Denis "Bad Boy" Załęcki i Paweł "Tybori" Tyburski oraz Marcin Najman i Paweł Jóźwiak. Dla wielu najbardziej elektryzująca ze wszystkich jest jednak walka Lexy Chaplin z Pauliną Hornik. Dziewczyny są mocno zdeterminowane i chcą pokazać, która tu rządzi! Patrząc na rozpiskę, trzeba być przygotowanym, że katowicki Spodek prawdziwie zapłonie! Gala High League 6 została zaplanowana na sobotę 18 marca, a jej start przewidziano tradycyjnie na godzinę 20:00. Kto stanie do walki jako pierwszy? Kolejność walk na High League 6 jest już znana. Znając ją teraz, odpowiednio przygotujecie się do kibicowania swoim faworytom i nie przegapicie żadnego z wyczekiwanych pojedynków.

O której zaczyna się High League 6? Start transmisji na żywo jest już znany!

High League 6 - konferencja z 13 marca

Kolejność walk na High League 6

Wpływ na kolejność walk High League 6 ma wiele czynników. Głównym z nich jest zdecydowanie popularność zawodników. Im większe nazwisko, tym dalsza pozycja w rozpisce pojedynków. Ma to oczywiście na celu utrzymanie uwagi widza. Nie oznacza to jednak, że walki otwierające wydarzenie są mniej znaczące czy mniej efektowne. Wręcz przeciwnie. Kolejność walk High League 6 wygląda następująco:

  • Mateusz Haribo Gąsiewski - Roger Salla
  • Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Michał Cichy
  • Kacper Ludwiczek Bociański - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
  • Konrad Karwat - Denis Labryga
  • Mateusz Don Diego Kubiszyn - Dawid Załęcki
  • Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
  • Denis Bad Boy Załęcki - Paweł Tybori Tyburski
  • Lexy Chaplin - Paulina Hornik
  • Jarosław Jarząbkowski - Marcin Dubiel
Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE