High League 6

i

Autor: High League

O której zaczyna się High League 6? Start transmisji na żywo jest już znany!

2023-03-18 16:26

High League 6 - godzina rozpoczęcia gali zastanawia coraz więcej osób, które nie chcą przegapić żadnego z zaplanowanych pojedynków. Karta walk High League przyciąga głośnymi nazwiskami. Fani mogą spodziewać się starcia między innymi Lexy Chaplin z Pauliną Hornik. Godzinę rozpoczęcia transmisji High League 6 i inne informacje znajdziecie już teraz w jednym miejscu.

Spis treści

  1. High League 6 - godzina
  2. High League 6 - karta walk

O której High League 6? Zainteresowanie tą frazą rośnie z każdym dniem. Nic dziwnego - kolejna odsłona kultowej gali zbliża się wielkimi krokami. Jeśli wy również poszukujecie odpowiedzi na pytanie, o której godzinie rozpoczną się walki na High League, to dobrze trafiliście. Szósta odsłona wydarzenia została zaplanowana już na najbliższą sobotę, 18 marca. Tym razem cała akcja rozegra się w katowickim Spodku. W oktagonie twarzą w twarz spotkają się między innymi: Denis "Bad Boy" i Paweł "Tybori" Tyburski, jak również influencerki Lexy Chaplin oraz Paulina Hornik. Aby nie przegapić żadnej z zaplanowanych walk na High League 6, warto już teraz znać dokładną godzinę rozpoczęcia wydarzenia.

Ile kosztuje PPV na High League 6? Cena transmisji online

High League 6 - konferencja z 13 marca

High League 6 - godzina

O której zaczyna się High League 6? Znamy odpowiedź! Gala High League odbędzie się już w najbliższą sobotę 18 marca 2023 roku. Początek transmisji przewidziano tradycyjnie na godzinę 20:00. Aby uzyskać dostęp do niej, należy wcześniej wykupić któryś z pakietów dostępnych na oficjalnej stronie Highlive.tv.

High League 6 - karta walk

Kto walczy na High League? Włodarze jak zwykle zadbali o to, by widzowie nie nudzili się, oglądając galę. W oktagonie zobaczymy:

  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski
  • Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak
  • Dawid „Crazy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
  • Konrad Karwat vs Denis Labryga
  • Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Dariusz “DaroLew” Kaźmierczuk
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
  • Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla
Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE