High League 4 - KONFERENCJA LIVE ONLINE. Kiedy, gdzie, o której i kto będzie?

2022-08-06 11:01
High League 4 - KONFERENCJA LIVE ONLINE. Kiedy, gdzie, o której i kto będzie?
Autor: High League High League 4 - KONFERENCJA LIVE ONLINE. Kiedy, gdzie, o której i kto będzie?

Konferencja High League 4 będzie walką na słowa, ale również cierpliwość i wytrzymałość, jeśli chodzi o psychikę. Można się spodziewać, iż zawodnicy, czyli główne gwiazdy federacji Malika Montany ujawnią nieznane do tej pory historie i wytłumaczą genezę konfliktu ze swoim oponentem. O której godzinie konferencja High League 4? Co się będzie działo? Kiedy oglądać? Jakie gwiazdy pojawią się na panelu dyskusyjnym? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. High League 4 - KONFERENCJA ONLINE
  2. High League 4 - KONFERENCJA: kto będzie?

High League 4konferencja live online przyciągnie dużą uwagę internautów. Kiedy jest konferencja High League 4? Gdzie się odbędzie? O której godzinie? Podrzucamy garść szczegółów, bo doskonale wiemy, że przed nami wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 17 września w Arenie Gliwice. Podczas konferencji zaprezentują się wszyscy uczestnicy imprezy. Ogłoszona zostanie również pełna karta walk High League. W niesamowitym show udział wziąć mogą kibice. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona! Bilety na konferencję oraz na galę HIGH League 4 są dostępne w sprzedaży. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTube.

Maja Staśko na HIGH League 4! Z kim i kiedy zawalczy aktywistka? [DATA, RYWAL]

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

High League 4 - KONFERENCJA ONLINE

Kiedy jest konferencja High League 4? Medialne spotkanie przed czwartą odsłoną wydarzenia odbędzie się 10 sierpnia 2022 o godz. 20:00. Organizatorzy zdecydowali, że zawodnicy stoczą walkę na słowa w Warszawie. 

High League 4 - KONFERENCJA: kto będzie?

Na High League 4 odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur Szpila Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis Bad Boy Załęcki. Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz Mini Majk Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem Ferrarim Roślikiem a Pawłem Scarface'em Bombą. Właśnie ci zawodnicy siądą do panelu dyskusyjnego. Pojawi się również Lexy Chaplin, która spróbuje tym razem pokonać Natsu.

High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze