High League 4 - kiedy walka Lexy i Natsu? Godzina i wynik pojedynku

2022-09-17 23:24
Natsu i Lexy
Autor: materiały prasowe High League

Walka Lexy Chaplin i Natsu zapowiadana jest jako pojedynek wieczoru High League 4. Dawne członkinie Teamu X staną oko w oko w oktagonie, by wyrównać rachunki. Szczególnie mocno zależy na tym Lexy, która poległa w poprzednim starciu z Natalią. O której godzinie influencerki wejdą do klatki? Jaki będzie wynik?

Walka Lexy i Natsu - kiedy jest i o której godzinie się zaczyna? Odpowiedzi na pytania związane z pojedynkiem topowych polskich influencerek poszukuje coraz więcej internautów. Nie jest tajemnicą, że gdziekolwiek nie pojawią się byłe członkinie Teamu X, tam robi się gorąco. Doskonale wiedzą o tym organizatorzy High League 4, którzy postanowili, że to właśnie walka Lexy i Natsu będzie pojedynkiem wieczoru. Na ponownym spotkaniu w oktagonie szczególnie mocno zależało Chaplin, która ostatnim razem przegrała. W rozmowie z nami Natalia Karczmarczyk zapewniała, że nie chce rewanżu z rywalką tak szybko, jednak, jak widać, zmieniła zdanie. Oliwy do ognia dolewa fakt, że obecny partner Natsu, Marcin Dubiel, jest byłym Lexy. Dziewczyny staną oko w oko już 17 września, w Arena Gliwice. Tej walki na HIGH League nie możecie przegapić. Sprawdźcie, na kiedy zaplanowano jej start, jak również jej wynik. 

O której zaczyna się High League 4? Start gali już znany

Natsu NIE CHCE walczyć z Lexy Chaplin. Zdradziła powód!

Walka Lexy i Natsu - godzina

Gala High League 4 zacznie się punktualnie o godzinie 20:00. Jako że pojedynek dziewczyn jest ostatnim w karcie walk, ich wyjścia do oktagonu należy spodziewać się na pewno po godzinie 23:00, w okolicach północy. 

Walka Lexy i Natsu - wynik

Mistrzynią wagi muszej została Lexy Chaplin.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze