HIGH League 3 - Lil Mast zmierzy się z Zusje w brutalnym pojedynku. Legendarne zasady walki

2022-05-07 11:00
Lil Mast i Zusje
Autor: HIGH League

Brutalny boks birmański po raz pierwszy w polskich freak-fightach! Na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE, w pojedynku na szalonych zasadach zmierzą się Aniela “Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Jakie będą zasady walki pomiędzy dwiema influencerkami? Sprawdź niżej.

Aniela Bogusz nie ma konkurencji w polskich freak-fightach. “Lil Masti” wygrała dwie pierwsze walki w bardzo efektownym stylu. Podczas pierwszej gali HIGH League również była bezkonkurencyjna. W sierpniu ubiegłego roku w ERGO ARENIE pokonała przed czasem pięściarską mistrzyni świata, Ewę “Kleo” Brodnicką. Starciu towarzyszyły “dymy”, których na długo nie zapomnimy. Słynna influencerka i youtuberka do Trójmiasta wróci w nowej formule walki. Zapoczątkuje nową erę w historii polskich freak-fightów i zmierzy się z Zusje Astafiewą w legendarnym boksie birmańskim, znanym również jako lethwei. Jakie są jego zasady? Wyjaśniamy.

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 3: Denis Załęcki zadebiutuje w MMA! Kiedy i z kim walczy?

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Lil Masti - Zuzje na HIGH League 3. Zasady walki

Zasady boksu birmańskiego gwarantują niezwykle brutalne pojedynki wywodzące się z Azji. Konfrontacja odbędzie się w małych, najtwardszych rękawicach. Na HIGH League 3 zobaczymy prawdziwą stójkową wojnę. W starciu dozwolone będą również uderzenia głową! Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. 

Sonda
Czy będziesz oglądać galę High League 3?

High League 3 - bilety

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze