High League 3: konferencja ONLINE. Gdzie i kiedy oglądać na żywo? [TRANSMISJA]

i

Autor: High League High League 3: konferencja ONLINE. Gdzie i kiedy oglądać na żywo? [TRANSMISJA]

High League 3: konferencja ONLINE. Gdzie i kiedy oglądać na żywo? [TRANSMISJA]

2022-05-24 15:53

Druga konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już w poniedziałek, 30 maja, w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w ATM Studio. Gdzie oglądać High League 3 konferencję prasową? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

High League 3: konferencja online powinna przyciągnąć dużą uwagę! Alan Kwieciński i Dawid Załęcki po raz pierwszy staną twarzą w twarz, a nikomu nie trzeba mówić, że to będzie elektryzujące spotkanie. Przypomnijmy, że na gali wystąpi też syn Dawida, Denis "Bad Boy" Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn. Między tym duetem wrzało już podczas pierwszej konferencji. W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel. W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert "Robur WK" Orzechowski i Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela "Lil Masti" Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową!

Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

High League 3 - konferencja na żywo

Wysoka liga po raz pierwszy zorganizuje swoje wydarzenie w telewizyjnym studiu ATM przy ul. Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie. Ograniczona pula biletów na wydarzenie jest już dostępna! Będzie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć w Warszawie gwiazdy HIGH League. Po raz pierwszy szerszej publiczności pokażą się Alan “Alanik” Kwieciński i Dawid “Crazy” Załęcki, którzy stoczą emocjonujący pojedynek na dynamicznych zasadach K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach). To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Bilety w cenie od 99 zł są jeszcze dostępne w serwisie Eventim.pl.

High League 3 - konferencja online

Gdzie oglądać High League 3 konferencję online? Dostępna będzie na oficjalnym kanale High League w serwisie YouTube. W czasie jej trwania zobaczymy potyczki słowne pomiędzy głównymi bohaterami wydarzenia. Ujawnia ich karta walk High League: 

  • Alberto Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert "Robur WK" Orzechowski vs Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika
  • Boks birmański: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Zusje Astafiewa
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
  • Ewa "Kleo" Brodnicka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Mateusz "Tarzan" Leśniak vs Paweł "Scarface" Bomba
  • Przemysław "Kolar" Kolarczyk vs Alan "Alan Człowieku" Godziński
Sonda
Kto wygra walkę Brodnicka - Wybrańczyk na High League 3?