High League 3 - do której godziny trwa? Kiedy koniec High League 4.06.2022?

2022-06-04 18:48
High League 3 - do której godziny trwa? Kiedy koniec High League 4.06.2022?
Autor: High League High League 3 - do której godziny trwa? Kiedy koniec High League 4.06.2022?

Do której godziny trwa High League 3? Kiedy początek, a kiedy koniec High League 4 czerwca 2022? To jedna z najbardziej emocjonujących gal, z jedną z najbardziej ciekawszych kart w historii gal freak-fightowych. Do okrągłej klatki wejdzie Marcin Dubiel, Robert Burneika, Ewa Brodnicka, Aniela Bogusz czy chociażby Alan Kwieciński. O której kończy się High League 3? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. High League 3 - do której godziny trwa?

High League 3 do której godziny trwa? Zastanawiacie się, kiedy koniec High League 3? Wiele osób poszukuje odpowiedzi w temacie zakończenia High League 4 czerwca 2022 z różnych powodów. Kibice chcą obejrzeć wszystkie walki na High League 3, ale jednocześnie chcą odpocząć po całym tygodniu kładąc się wcześniej spać. Do której godziny jest High League 3? Pytanie jest też zasadne wtedy, gdy idziecie do znajomych oglądać transmisję gali i koniecznie chcecie wiedzieć, o której będzie można wracać już do domu. W czasie trzeciej odsłony wydarzenia zobaczymy w sumie 18 zawodników, co daje 9 elektryzujących walk. W pojedynku wieczoru Marcin Dubiel postara się pokonać debiutującego, ale dużo wyższego od siebie Alberto Simao. Robert Burneika natomiast, który wraca do oktagonu po pięcioletniej przerwie, zmierzy się z Robertem Orzechowskim. Emocjonująco zapowiadają się również pojedynki kobiet.

Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

High League 3 - do której godziny trwa?

High League 4 czerwca 2022 na żywo przyciągnie przed ekrany telewizorów, smartfonów, laptopów czy tabletów tysiące osób. Gala oficjalnie rozpocznie się o godzinie 20:00. Zobaczymy na początku dwa pojedynki, a później przejdziemy do karty głównej. Z przerwami zobaczymy dziewięć walk i godzina zakończenia wydarzenia jest zależna od tego, jak będą one przebiegać.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 4.06.2022?

Informacji o tym, do której godziny jest High League 3 nie chcą też podać organizatorzy, bo to ciężko przewidzieć. Obejrzeliśmy już mnóstwo gla freak-fightowych i stwierdzamy, że High League 4 czerwca 2022 powinno zakończyć się około godziny 23:45. Możliwe jednak koniec High League 3 nastąpi tuż po północy. Na pewno nie później.

Sonda
High League 3 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze