High League 3 BILETY: CENY i gdzie kupić? Ile kosztują bilety High League 4 czerwca?

2022-06-04 11:24
High League 3: BILETY - ceny i gdzie kupić? Ile kosztuje bilet na High League?
Autor: High League High League 3: BILETY - ceny i gdzie kupić? Ile kosztuje bilet na High League?

Bilety na High League 2022 kupicie w dobrych cenach. Biorąc pod uwagę rozrywkę, jaką gwarantują organizatorzy gali nie będziecie zawiedzeni płacąc od 79 do 699 złotych. Nieco droższe są wejściówki VIP, które dają możliwość oglądania walk z najlepszych miejsc w hali. Jak prezentuje się rozpiska cenowa wejściówek? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. High League 3: bilety - ceny
 2. High League 3: bilety - gdzie kupić?

High League 3 - bilety na galę kupią wszyscy, którzy chcą przeżyć ogromne emocje, z udziałem największych gwiazd internetu. Ile kosztują bilety na High League  2022? Gdzie kupić bilety na High League 2022? Czy bilety High League za darmo to możliwa opcja? Odpowiedzi na wiele pytań w tej kwestii poszukują internauci, dlatego pędzimy z pomocą! Tym bardziej, że trzecia odsłona wydarzenia zapowiada się doskonale. Karta walk High League 3 składa się z pojedynków debiutantów, ale również ze starć znanych osobistości, które już stawały w okrągłej klatce. W walce wieczoru Marcin Dubiel spróbuje pokonać Alberto. Fanów freak-fightów elektryzuje również wielki powrót Roberta Burneiki. Hardkorowy Koksu swoją karierę zawodnika sportów walki rozpoczął w 2012 roku. W debiucie rozprawił się przez TKO z Marcinem Najmanem. Rok później pokonał przed czasem Dawida Ozdobę. Ostatni raz wystąpił na gali na Stadionie Narodowym w 2017 roku. Uległ wtedy Pawłowi "Popkowi" Mikołajuwowi. Ten powrót, który będzie mieć miejsce w Ergo Arenie trzeba zobaczyć!

High League 3 - DATA, KARTA WALK, BILETY, ZAWODNICY, MIEJSCE. Kiedy jest High League 3?

Pogadane Marcin Dubiel

High League 3bilety - ceny

Ile kosztuje bilet na High League 3? Niewątpliwie bilety na High League 3 kupią osoby, które chcą być na miejscu i przeżywać duże emocje. Wejściówki będą cieszyć się również dużym powodzeniem wśród wszystkich, którzy śledzą każdą galą. Sprzedaż już ruszyła i wejściówki można kupować za pośrednictwem strony Eventim. Oto cenowa rozpiska:

 • High League 3 - bilety kategoria 1: 349 PLN
 • High League 3 - bilety kategoria 2: 299 PLN
 • High League 3 - bilety kategoria 3: 249 PLN
 • High League 3 - bilety kategoria 4: 199 PLN
 • High League 3 - bilety kategoria 5: 149 PLN
 • High League 3 - bilety kategoria 6 - niedostępne
 • High League 3 - bilety kategoria 7: 79 PLN
 • High League 3 - bilety Platinium: 1399 PLN
 • High League 3 - bilety Platinium: 1299 PLN
 • High League 3 - bilety Płyta: 699 PLN
 • High League 3 - bilety Płyta: 549 PLN
 • High League 3 - bilety Płyta: 399 PLN
 • High League 3 - bilety Płyta: 299 PLN

High League 3: bilety - gdzie kupić?

Bilety na High League 3 za darmo nie będą dostępne. Pozostaje wyłącznie wyciągnięcie pieniędzy z portfela i kupienie wejściówek za pośrednictwem strony Eventim. To jedyne miejsce, które prowadzi dystrybucję, więc uważajcie na wszystkie nielegalne strony oferujące sprzedaż za wyższą cenę.

Sonda
Kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze