High League 28.08.2021: Lukas TV da walkę! Z kim walczy Łukasz Wdowiak?

2021-07-23 17:49
High League 28.08.2021: Lukas TV da walkę! Z kim walczy Łukasz Wdowiak?
Autor: High League High League 28.08.2021: Lukas TV da walkę! Z kim walczy Łukasz Wdowiak?

Łukasz Wdowiak, bardziej znany jako Lukas TV, zadebiutuje w okrągłej klatce. Popularny youtuber, który prankuje ludzi na ulicach pojawi się na gali High League 28 sierpnia 2021. Z kim walczy Lukas TV? Kto jest jego rywalem? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły.

Spis treści

  1. Lukas TV - kim jest Łukasz Wdowiak?
  2. Lukas TV - walka na High League 2021
  3. High League 2021 - DATA, MIEJSCE, BILETY

High League 28.08.2021: Lukas TV - z kim walczy? Nowy zawodnik organizacji Malika Montany to najpopularniejszy prankster w Polsce. Pochodzi on z okolic Lublina. Nagrywa filmy z ukrytej kamery, w których zdarza mu się wyjść na miasto w szlafroku, podrywać dziewczyny jak Johnny Bravo czy wcielać w postaci dresiarza i rolnika, którym jest na co dzień. 

Lukas TV - kim jest Łukasz Wdowiak?

Lukas TV filmy umieszcza na YouTubie, gdzie obserwuje go prawie milion subskrybentów. W najpopularniejszym materiale udawał, że zapomniał spodni. Zyskało to ponad osiem milionów wyświetleń. Wszystkie wideo jego autorstwa zebrały prawie 200 milionów odsłon! Poza tym nagrywał on filmiki z najsłynniejszymi twórcami w Polsce. Oprócz żartów na kanale Łukasza Wdowiaka znajdują się także eksperymenty społeczne, w których sprawdza, czy ktoś jest w stanie sprzedać swojego psa lub czy dziecko zaufa nieznajomemu. Lukas udawał też pijanego kierowcę, przy czym zwrócił uwagę na problemy, które mogą dotyczyć każdego z nas.

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Szef FAME MMA szykuje BOMBĘ z DON KASJO l Andrzej Kostyra

Lukas TV - walka na High League 2021

Poza tym Wdowiak pokazuje, jak pokonać nieśmiałość. Prowadzi kursy i napisał książkę Co ludzie o Tobie pomyślą, w której krok po kroku uczył jak przestać przejmować się opinią innych i stać się bardziej pewnym siebie. Ostatnio zajął się także produkcją muzyki disco polo pod pseudonimem MC Świerzb. Lukas TV nie miał wcześniej do czynienia z żadnym sportem. Uprawiał jedynie rolę. Krzepę, którą wypracował na wsi, chce przełożyć w debiucie w MMA. Czeka go ogromne wyzwanie! To, z kim zmierzy się Lukas TV ogłoszone zostanie podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą High League, która odbędzie się w środę, 28 lipca, o godz. 20:00 w warszawskim Centrum E10.

High League 2021 - DATA, MIEJSCE, BILETY

W walce wieczoru gali High League, 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie, zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji. Bilety na galę High League w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/ HighLeague). Podczas wielkiego show nie może zabraknąć kibiców - 28 sierpnia widzimy się w Ergo Arenie!

(materiał prasowy)

Najnowsze