High League 2: konferencja prasowa - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić?

i

Autor: High League High League 2: konferencja prasowa - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić?

High League 2: konferencja prasowa - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić?

2021-12-30 16:14

High League 2 nadciąga! Zanim zawodnicy wejdą do okrągłej klatki, zobaczymy ich w walce na słowa, podczas konferencji prasowych. Pierwsza z nich już na początku stycznia 2022. Gdzie i po ile kupić bilety? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

High League 2: konferencja prasowa - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić? W porównaniu do konferencji prasowych sprzed pierwszej gali HIGH League zajdą zmiany i modyfikacje. Przygotujcie się na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Za mikrofonem stanie Arkadiusz Pan Pawłowski, a zawodników obserwował będzie wyjątkowy szef ligi, Malik Montana. Podczas konferencji zostaną odsłonięte ostatnie karty i niewiadome. Na drugiej gali HIGH League odbędzie się osiem walk, w których wystąpią najsłynniejsze polskie gwiazdy.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

High League 2: konferencja prasowa - BILETY

Dokładnie miesiąc przed galą HIGH League 2 odbędzie się pierwsza konferencja prasowa. Do słownej konfrontacji zawodników dojdzie 5 stycznia o godz. 19:00 w Global Expo w Warszawie. W niesamowitym show udział wziąć mogą kibice. Bilety na konferencję oraz drugą galę HIGH League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji za darmo na kanale HIGH League na YouTube.

Ile kosztuje bilet na High League 2 konferencję prasową? Wejściówka kategorii A, to koszt 49 złotych. Natomiast wejściówka kategorii B, to koszt 69 zł. 

High League 2022 - ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2? [KARTA WALK]

Sonda
High League - kogo chciałbyś/chciałabyś zobaczyć?

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał Owca Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki - Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk.