Grzegorz Szuli Szulakowski - kim jest, wiek, wzrost, rekord, klub, Instagram

2022-07-04 17:06
Grzegorz Szuli Szulakowski
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Grzegorz Szuli Szulakowski, znany również pod pseudonimem Wariato, to polski zawodnik MMA wagi lekkiej, który ma już za sobą kilka zawodowych spotkań. Co jeszcze warto wiedzieć o Grzegorzu Szulakowskim? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Grzegorz Szuli Szulakowski jest profesjonalnym zawodnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Trenuje MMA i ma na swoim koncie aż 9 wygranych spotkań. Szuli dołączył do listy nazwisk PRIME SHOW MMA, gdzie podejmie walkę z Normanem "Stormin" Parke. Zmagania obu panów będzie można śledzić już 9 lipca 2022 roku, podczas MAIN EVENT PRIME 2: KOSMOS. Szulakowski ma na swoim koncie mistrza TFL w wadze lekkiej. W 2022 r. otworzył własną organizację, która zadebiutowała 11 marca w Kępnie i była dostępna w systemie pay-per-view. Później odbyła się druga gala SCF, gdzie wystąpił Adrian Błeszyński. Zapowiedział, że podczas trzeciej gali zawalczy osobiście w głównym evencie. Sportowiec zyskuje coraz większą popularność, wiec internauci szukają najważniejszych informacji o polskim zawodniku. Postanowiliśmy zebrać wszystkie w jednym miejscu. Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prime MMA 2 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie Prime MMA?

KASIA WĘSIERSKA TRENOWAŁA Z... PSEM! | ESKA XD - Fit vlog #52

Grzegorz Szuli Szulakowski - kim jest

Grzegorz Szulakowski to polski zawodnik MMa wagi lekkiej, który walczył dla PLMMA oraz KSW. Jest byłym mistrzem TFL. Zawodowo zadebiutował 15 maja 2010 r. na gali VIP MMA Night 2. Jeżeli chodzi o Konfrontację Sztuk Walki, to pierwszą walkę stoczył podczas 31. edycji 23 maja 2015 r. W sobotę 9 lipca zadebiutuje dla federacji typu frak fight - PRIME SHOW MMA, gdzie zmierzy się z byłym tymczasowym mistrzem KSW w wadze lekkiej, Normanem Parke.

Grzegorz Szuli Szulakowski - wiek, wzrost, waga

Polski zawodnik ma 37 lat. Szulakowski urodził się 30 grudnia 1985 roku w Namysłowie. To właśnie tam należał do klubu Solo Team Namysłów. Sportowiec mierzy 180cm wzrostu i waży 77 kg.

Grzegorz Szuli Szulakowski - rekord

Szuli wziął udział w 13 zawodowych walkach. Ze spotkania wyszedł zwycięsko 9 razy, a 4 razy przegrał pojedynek. Najkrótszy czas walki trwał 2:45 min, kiedy mierzył się z Marcinem Ochtabiańskim w PLMMA 20 (13 września 2013).

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?

Grzegorz Szuli Szulakowski - klub

Zawodnik należał do klubów Solo Team Namysłów oraz Arrachion Berkut Olsztyn. Z początkiem 2022 r. poinformował, że otworzył nową organizację MMA "Solo Combat Federation".

Grzegorz Szuli Szulakowski - Instagram

Szulakowski udziela się aktywnie w mediach społecznościowych. Zdjęcia z przygotowań do walk, treningów oraz fotografie z życia zawodnika możecie śledzić na profilu @szuli_mma.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze