Finał Euro 2020: internauta przewidział wynik meczu Włochy - Anglia... 8 lat temu?

2021-07-12 11:58
Włochy wygrały Euro 2020
Autor: Han Yan/Xinhua News/East News

Finał Euro 2020 wywoływał wiele emocji wśród kibiców piłki nożnej z całego świata. Na stadionie Wembley w Londynie zmierzyły się reprezentacje Anglii oraz Włoch. Emocjonujący mecz nie zamknął się w czasie podstawowym i o tytule Mistrza Europy zadecydowały rzuty karne, w których wygrali Włosi. Okazuje się, że jeden internauta przewidział to aż 8 lat temu!

Finał Euro 2020 już za nami. Poznaliśmy nowych Mistrzów Europy w piłce nożnej. Tytuł trafił do Włoch, które tytuł zdobyły po raz drugi w historii. Finał nie był dla nich łatwy. Ich rywalem była Anglia, której drużyna grała u siebie, ponieważ ostatni mecz turnieju odbył się na stadionie Wembley w Londynie. Nadzieje na tytuł na wyspach brytyjskich były ogromne, jednak ostatecznie puchar zgarnęła ekipa z Półwyspu Apenińskiego. Stało się to dopiero po serii rzutów karnych. W czasie podstawowym nie udało się poznać zwycięzcy. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dopiero w rzutach karnych Włosi wygrali wynikiem 3:2. Jak się okazuje, jedna osoba przewidziała, że tak będzie już 8 lat temu! Mowa o internaucie, który w 2013 roku dodał na Twitterze wpis, który teraz stał się viralem. Co napisał?

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia

Finał Euro 2020 - internauta przewidział wynik

- Anglia przegrała finał Euro 2020 przeciwko Włochom w serii rzutów karnych. Nic się nie zmieniło - taki tweet dodał użytkownik Twittera @lawseyitfc. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tweet został opublikowany... 22 lutego 2013 roku! Internauci szybko znaleźli ten wpis i stał się viralem. Dużo osób zaczęło się zastanawiać, czy @lawseyitfc jest jasnowidzem. Na Twitterze panuje jednak moda na dodawanie przypadkowych tweetów, które mają przewidywać przyszłość. Ten użytkownik miał wyjątkowe szczęście i udało mu się trafić idealnie.

Włochy zwycięzcą Euro 2020

Włochy wygrały Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2020. To wyjątkowy turniej, ponieważ po raz pierwszy odbył się w 11 państwach na Starym Kontynencie. Co więcej, musiał zostać przełożony o rok z powodu pandemii koronawirusa. To drugi tytuł dla Włoch. Wcześniej triumfowali na Euro 1968, którego byli gospodarzem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze