FEN 34 - Mateusz Murański: kiedy i z kim walka? Kto jest rywalem Murańskiego?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Konferencja prasowa | Lil Masti, Trybson, Murański, Epic Cheat Meal | FEN 34: TOTALbet Fight Night FEN 34 - Mateusz Murański: kiedy i z kim walka? Kto jest rywalem Murańskiego?

FEN 34 - Mateusz Murański: kiedy i z kim walka? Kto jest rywalem Murańskiego?

2021-05-24 15:00

Mateusz Murański na FEN 34 to jedno z największych zaskoczeń. Popularny aktor, który pokazał waleczne serce, a także udowodnił odporność w przyjmowaniu ciosów na twarz, przyjął kolejne wyzwanie. Tego nie możecie przegapić.

Spis treści

  1. FEN 34 - Mateusz Murański: z kim walczy?
  2. Mateusz Murański: FEN 34 - kiedy walka?

FEN 34 - Mateusz Murański: kiedy i z kim walka? Wiele osób zastanawia się i zadaje proste pytanie, z kim walczy Mateusz Murański? Niewątpliwie jest to duże zaskoczenie dla kibiców, a dla samego zawodnika duża odpowiedzialność. Popularny aktor przyjął bowiem wyzwanie i pojawi się w okrągłej klatce dokładnie trzynaście dni po swoim ostatnim pojedynku. Mateusz Murański pokazał charakter wojownika mierząc się z Arkadiuszem Tańculą na Fame MMA 10. Udowodnił też, że ma mocną szczękę, która wytrzymuje serię ciężkich ciosów. Murański na FEN 34 wraca do oktagonu, by udowodnić umiejętności i chęć zmazania swojej ostatniej porażki.

Mateusz Murański przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night
Sonda
FEN 34: Mateusz Murański - czy wygra z Epic Cheat Meal?

FEN 34 - Mateusz Murański: z kim walczy?

Z kim walczy Mateusz Murański na FEN 34? Zdecydowanie, to najważniejsza kwestia, jeśli chodzi o pojedynek z udziałem popularnego aktora. Właściciele Fight Exclusive Night poinformowali, że Murański wchodzi do karty walk FEN w miejsce Jacka Frosta, który doznał kontuzji barku. Oznacza to, że rywalem Murańskiego jest Epic Cheat Meal. Nie spodobało się to trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu, który chce zablokować ten pojedynek. Wszystko ze względu na brak informacji odnośnie nowego rywala Epic Cheat Meala, który przygotowuje się pod okiem właśnie Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów. 

Epic Cheat Meat to tak naprawdę Artur Syc. Jest kaskaderem, trenerem aktobatyki i youtuberem, który ma ponad 300 tysięcy subskrypcji. Na jego kanale znajdziecie filmiki, na których zjada za jednym razem najdłuższą zapiekankę na świecie, porównuje ostre sosy, czy zjada 4 kilogramy bigosu lub 1 kilogram chipsów.

Mateusz Murański: FEN 34 - kiedy walka?

Kiedy walczy Mateusz Murański na FEN 34? Jego walka odbędzie się dokładnie trzynaście dni po pojedynku z Arkadiuszem Tańculą. Zawodnik pojawi się w klatce i zawalczy na FEN 34 już 28 maja 2021. 

FEN 34 PPV za darmo możecie otrzymać od Radia ESKA!