FEN 34 - KARTA WALK, WALKI. Kto walczy na gali 28.05.2021?

2021-04-29 14:49 Adam Bysiek
FEN 34
Autor: FEN 34 / screen z YouTube: FEN MMA FEN 34

KARTA WALK, WALKI - to najbardziej poszukiwane informacje przez miłośników sztuk wali. Kto zawalczy na gali FEN 34 już 28 maja 2021 roku, czyli trzydziestej czwartej gali Fight Exclusive Night? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o tym kiedy i gdzie odbędzie się to sportowe wydarzenie. Wiemy również gdzie będzie można obejrzeć zmagania sportowców. Jesteśmy ciekawi czy i Wy nie możecie się doczekać gali FEN 34!

Gala FEN 34 odbędzie się już za miesiąc. Fight Exclusive Night 34 zawsze przyciąga uwagę setek tysięcy fanek i fanów sportów wali, jak będzie tym razem? Jesteśmy pewni, że tym razem emocji również nie zabraknie, dlatego też sprawdzamy kartę walk i kto zawalczy 28.05.2021 roku. 

Gala FEN 34 - karta walk 

Wiemy już, że bohaterem walki wieczoru będzie Francuz Taylor Lapilus (16-3, 3 KO, 6 SUB), który podejmie Łukasza Charzewskiego (10-1, 2 KO, 2 SUB). Ten stawia wiele na szali, ponieważ stawką w pojedynku będzie jego mistrzowski pas FEN w kategorii koguciej. To jednak dopiero początek, ponieważ wcześniej na ringu zobaczymy prawdziwy i zaciekły rewanż Pawłem Trybałą (7-3, 7 KO) i Łukaszem Borowskim (4-9, 2 KO, 1 SUB). Fani zapewne pamiętają, jak w pierwszym pojedynku obu panów Łukasz Borkowski doznał kontuzji ucha, a jego rywal Trybson wygrał pojedynek poprzez nokaut techniczny. 

Dodatkowo widzowie zobaczą starcie pomiędzy Arturem Sargsyanem, a Kamilem Piórkowskim - uczestnikami popularnego programu telewizyjnego Hotel Paradise. Podobno obaj panowie mają sobie sporo do wyjaśnienia i stąd zgodzili się zrobić to właśnie podczas gali FEN 34. Na ringu powalczą ze sobą także kobiety! Przed widzami niesamowity pojedynek - Ekaterina Shakalova (5-1, 1 KO, 2 SUB) kontra Jamila Sandora (5-0, 2 KO, 1 NC)! Ekaterina Shakalova miała okazję już kilkukrotnie potwierdzić swoje umiejętności podczas wcześniejszych gal FEN, ale jak będzie tym razem? Przekonamy się już 25 maja 201 roku podczas gali FEN 34. 

Gala FEN 34 - walki, gdzie oglądać

Gala FEN 34 - gdzie oglądać walki, które za każdym razem są tematem wielogodzinnych dywagacji wśród fanek i fanów uczestników stających do boju na ringu. W sieci pojawił się zwiastun tego co czeka nas już za niespełna miesiąc. Wideo zapowiada sporą dawkę sportowych emocji i wrażeń. Transmisja z FEN 34 będzie dostępna w systemie PPV. Informacje o godzinie transmisji oraz szczegółach dotyczących płatności za dostęp do streamu znajdziecie na stronie głównej FEN 34 na kilka dni przed rozpoczęciem się wydarzenia 

Najnowsze