FEN 34 TOTALbet Fight Night - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kto walczy na FEN 28 maja 2021?

i

Autor: Piotr Jedzura/REPORTER / EAST NEWS FEN 34 TOTALbet Fight Night - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kto walczy na FEN 28 maja 2021?

FEN 34 TOTALbet Fight Night - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kto walczy na FEN 28 maja 2021?

2021-05-28 12:29

Karta walk FEN 34 to w sumie dziesięć ciekawych pojedynków. Czekają nas dwie walki kobiet, pojedynek o pas federacji w kategorii koguciej, a także rewanżowe starcie Pawła Trybały z Łukaszem Borowskim. Jak prezentuje się lista walk FEN 34 TOTALbet Fight Night? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

FEN 34 TOTALbet Fight Night - karta walk wydarzenia to gwarancja emocji na najwyższym poziomie. Kto walczy na FEN 28 maja 2021? Jak wygląda karta walk FEN 34? Niewątpliwie uwaga kibiców najbardziej skupiona będzie na ostatnim pojedynku wieczoru. Paweł Trybała na zasadach MMA zmierzy się z Łukaszem Borowskim. Zawodnicy pierwszy raz zmierzyli się podczas 31. edycji wydarzenia. Wówczas lepszy okazał się Trybson pokonując Borosia przez TKO w drugiej rundzie. Wiadomo już, że na FEN 34 wraca Lil Masti. zawodniczką organizacji Malika Montany, która wypożyczyła ją do FEN, aby zawalczyła pomagając chorej dziewczynce. Ze sportem związana jest od dłuższego czasu, przez 6 lat trenowała zapasy, osiągnęła w tej dyscyplinie wicemistrzostwo Pucharu Polski. Kto walczy na FEN 34? Karta walk jest zaskoczeniem? Przekonajcie się sprawdzając poniżej. 

Andrzej Kostyra po FAME MMA 10: Dla mnie wygrał Don Kasjo
Sonda
FEN 34 - czy Trybson pokona Łukasza Borowskiego?

FEN 34 - KARTA WALK

Kto walczy na FEN 34? Karta walk to pojedynek Pawła Trybały z Łukaszem Borowskim, charytatywne starcie Lil Masti, ale również walka o pas pomiędzy Jonasem Magardem a Fransem Mlambo. Stawką tego pojedynku będzie mistrzowski tytuł Fight Exclusive Night w kategorii koguciej. 

  • Paweł Trybson Trybała vs Łukasz Boroś Borowski, 93,0 kg, MMA
  • Jonas Magard vs Frans Mlambo - walka o pas, 61,2 kg MMA
  • Lil Masti vs Ada "Flychanelle" Śledź, 61,2 kg MMA
  • Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk, 77,1 kg, MMA
  • Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus, 70,3 kg, MMA
  • Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora, 61,2 kg, MMA
  • Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz, 93,0 kg, MMA
  • Epic Cheat Meal vs Mateusz Murański, 110,00 kg, MMA
  • Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski, 94,0 kg, MMA
  • Paulina Paola vs Wiktoria 'tu_viciia' Gnieciak, 61,0 kg MMA

Wydarzenie odbędzie się 28 maja i transmitowane będzie tylko w systemie PPV.

FEN 34 - KARTA WALK: walka o pas

Magard mistrzem FEN w kategorii koguciej jest od listopada 2020 roku, kiedy na punkty wyraźnie pokonał Sebastiana Romanowskiego. Duńczyk ma niespełna 29 lat i pochodzi z Danii. Shark wygrał w marcu 2020 roku swoją walkę na gali Cage Warriors z niepokonanym na tamten moment Liamem Gittinsem. Wcześniej jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył z Diego Barbosą na gali BAMMA 34. Japoński krawat taką techniką Magard poddał w 2. rundzie Michaila Chrisopoulusa na ACB 75. 7 z 12 pojedynków Duńczyk skończył przed czasem.

Mlambo ma 30 lat i pochodzi z Republiki Południowej Afryki. Ostatnio występował w organizacji Bellator, dla której stoczył 4 pojedynki i 3 z nich wygrał. We wrześniu 2020 roku wygrał decyzją sędziów z Cory Taitem, wcześniej również na pełnym dystansie rozprawił się z Dominique Woodingiem. Trenujący na co dzień w Irlandii "Black Mamba" 4 walki w swojej karierze wygrał przez KO i wszystkie w premierowych odsłonach.

FEN 34 TOTALbet Fight Night - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kto walczy na FEN 28 maja 2021?

i

Autor: FEN FEN 34 TOTALbet Fight Night - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kto walczy na FEN 28 maja 2021?