FEN 24: Wujek Samo Zło - Arab 2019. O której godzinie walka?

2019-03-16 18:16
FEN 24: Wujek Samo Zło - Arab 2019. O której godzinie walka?
Autor: FEN, materiały prasowe

Fight Exclusive Night 24 to gala z udziałem zawodowych fighterów, ale również zawodników, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę mieszanych sztuk walk. Tak jest w przypadku Wujka Samo Zło oraz Araba, którzy skrzyżują rękawice podczas marcowej gali w Warszawie. O której godzinie oglądać starcie?

FEN 24: godzina starcia Wujek Samo Zło - Arab, to jedna z najważniejszych informacji, jeśli chodzi o tę galę. Podrzucamy ją w tym miejscu na ESKA.pl. Raperzy kojarzeni są z udziału bitwach freestylowych, ale Arab i Wujek Samo Zło poszli krok dalej – stoczą bitwę na pięści! Do walki bokserskiej dwóch muzyków dojdzie w sobotę, 16 marca na gali FEN 24 w Warszawie.

Zobacz: FEN 24 - KARTA WALK. Kto walczy na Fight Exclusive Night 16.03.2019?

FEN 24: Wujek Samo Zło - Arab 2019

Maciej 'Wujek Samo Zło' Gnatowski jest jednym z prekursorów polskiego hip-hopu. Najbardziej znany jest z działalności w Baku Baku Skład i utworów w duecie z CNE. Walka na warszawskiej gali będzie jego debiutem w sportach walki. Arab, czyli Gabriel Al-Sulwi, jest 19 lat młodszy od WSZ. Na rynku muzycznym zaistniał po udziale w programie "Żywy Rap".

Arab ma większe doświadczenie - wygrał już 1 walkę w zawodowych ringach. W 2017 roku na gali FEN 19 pokonał Bartłomieja Brzezińskiego. Al-Sulwi trenuje brazylijskie jiu-jitsu, ale techniki parterowe nie przydadzą mu się w walce z Wujkiem Samo Zło. Freak fight odbędzie się bowiem zgodnie z zasadami boksu.

W trakcie przygotowań między raperami iskrzyło, padło wiele mocnych słów, dlatego można spodziewać się, że w klatce wyjaśnią sobie spory po męsku! O której godzinie walka Wujek Samo Zło - Arab? Wiadomo, że zawodnicy wejdą do oktagonu po godzinie 20:00 i zawalczą w karcie głównej. 

Walką wieczoru gali FEN 24 jest starcie w formule K1 mistrza FEN wagi ciężkiej Arkadiusza Wrzoska (11-5) z Patrickiem Schmidem (38-13). Na Torwarze dojdzie także do pojedynku o pas w kategorii półśredniej w formule MMA, w którym Andrzej Grzebyk (14-3) zmierzy się z Kamilem Gniadkiem (13-5-1).

Najnowsze