Fame Reborn 2023 - KARTA WALK z dodatkowymi starciami? Szok w walce wieczoru!

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame Reborn 2023 - KARTA WALK z dodatkowymi starciami? Szok w walce wieczoru!

MOCNE ZESTAWIENIA

Fame Reborn 2023 - KARTA WALK z dodatkowymi starciami? Szok w walce wieczoru!

2023-11-28 10:08

Karta walk Fame Reborn mocno ma się zmienić. To efekt nowych konfliktów, chęci szybkiego ich rozwiązania, a także wzbudzenia większych emocji wśród internautów. Kibice mają dostać kilka ciekawych zestawień, a także urozmaicenie do walki wieczoru. O co chodzi? Kto walczy na Fame Reborn 9.12.2023? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Fame Reborn 2023 - zmiany, nowe walki

Zmiany na Fame Reborn 2023 powinny spodobać się kibicom, którzy mieli bardziej wygórowane wymagania, jeśli chodzi o zestawienia na ostatniej gali w roku. Do tej pory karta walk Fame Reborn 2023 emocjonowała ze względu na starcie Patryka Bandurskiego z Piotrem Szeligą, Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem, czy powracającego do federacji Normana Parke. Konferencje prasowe wyraźnie pokazały, że pomiędzy innymi zawodnikami mocno iskrzy i pragną oni spotkać się ze sobą w okrągłej klatce jak najszybciej. Organizatorzy dlatego też na kilkanaście dni przed wydarzeniem postanowili namieszać dodając nowe zestawienia, a wszystko stanie się jasne podczas konferencji prasowej. Są jednak mocne przecieki dotyczące chociażby wzbogacenia pojedynku wieczoru.

Fame Reborn 2023 PPV: CENA. Ile kosztuje i gdzie oglądać Fame MMA 9.12.2023 na żywo?

Greg jakiego nie znacie. Szczerze przed FAME: Reborn

Fame Reborn 2023 - zmiany, nowe walki

Zmiany na Fame Reborn 2023 od kilku tygodni wzbudzały duże emocje. Ewentualna zmiana karty i zestawień to jedynie plotki, których nie należało brać na poważnie. Wszystko stało się jasne po słowach Sylwestra Wardęgi, który ujawnił, że być może sześciu nowych zawodników pojawi się w karcie, co daje trzy dodatkowe pojedynki na gali w Łodzi 9 grudnia:

Być może sześciu nowych zawodników się pojawi. Według mnie będą to zmiany, które dobrze wpłyną na emocje związane z galą, bo przynajmniej będzie nowa walka z realnym spore, jeśli nikt się nie wystraszy.

Kiedy jest Fame MMA 20? Gdzie będzie i kto walczy na Fame MMA 20?

Karta walk Fame Reborn 9.12.2023 wywoływała też ogromne emocje ze względu na pojedynek wieczoru. Ostatni w kolejności, jako główne show wieczoru Sylwester Wardęga ma stoczyć bój z Sebastianem Fabijańskim, jednak wiele wskazuje, że bezpośrednio do tego pojedynku nie dojdzie. Panowie wyjdą do klatki, ale nie sami. Mają im towarzyszyć inni zawodnicy, co oznacza, że mamy mieć do czynienia ze starciem dwóch na dwóch. Jak ujawnił Takefun na jednym ze swoich streamów, do Wardęgi ma dołączyć Wojtek Gola, a do Fabijańskiego Tomek Olejnik. 

Sonda
Czy walka Wardęga & Gola vs Fabijański & Olejnik, to dobry pomysł?