Fame MMA Reborn - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 9.12.2023?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA Reborn - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 9.12.2023?

MOCNE ZESTAWIENIA

Fame MMA Reborn 2023 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 9.12.2023?

2023-12-09 11:05

Karta walk Fame MMA Reborn 2023 - kto walczy na koniec roku? Ostatnia gala obfituje w elektryzujące zestawienia, których nie możecie przegapić. Do okrągłej klatki wejdą zarówno sportowcy, jak i gwiazdy generujące ogromne zasięgi. Oficjalnie walki na Fame MMA Reborn zostały ogłoszone na blisko miesiąc przed galą. Walką wieczoru jest starcie Wardęgi z Fabijańskim, a co-main eventem starcie Patryka Bandurskiego z Piotrem Szeligą. Do klatki powraca też Norman Parke. Karta walk Fame MMA 9 grudnia 2023 do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame MMA Reborn 2023 - KARTA WALK, WALKI

Fame MMA Reborn - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Wszystko już jest jasne i wiadomo, kto walczy na Fame MMA 9.12.2023. Początkowo kolejna gala sygnowana logo najpopularniejszej federacji freakfightowej w Europie miała się odbyć w listopadzie. Organizatorzy dali sobie jednak więcej czasu na przygotowanie elektryzujących zestawień i faktycznie warto czekać z dużą niecierpliwością. Będziecie świadkami starć pomiędzy debiutantami, ale również gwiazdami, które doskonale znacie. Nie zabraknie sportowców i tu na chwilę warto się zatrzymać. Karta walk Fame MMA Reborn 2023 zawiera starcie pomiędzy Michałem Pasternakiem a Dominikiem Zadorą. Pomiędzy panami mocno iskrzyło już w kwietniu a panowie kłócili się głównie w mediach społecznościowych. Po miesiącach negocjacji kontraktów obaj się dogadali i zobaczymy ich w mocnym pojedynku 9 grudnia!

Fame MMA Reborn. KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ? Kto walczy na Fame MMA w grudniu? [KARTA WALK]

Kiedy jest Fame MMA 20? Gdzie będzie i kto walczy na Fame MMA 20?

Borek zna już rywala Adamka w FAME! Opadną wam szczęki

Fame MMA Reborn 2023 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame MMA Reborn 2023 została ogłoszona na blisko miesiąc przed wydarzeniem. Dokładniej, podczas spotkania typu cage na profilach federacji w mediach społecznościowych pojawiły się wszystkie zestawienia. W sumie zobaczymy 11 pojedynków, w tym walka wieczoru pomiędzy Sylwestrem Wardęgą a Sebastianem Fabijańskim. Emocjonująco zapowiada się też pojedynek Marcina Wrzoska z Tomaszem Gromadzkim, ale również Patryka Bandurskiego z Piotrem Szeligą i Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem. Ostatnia gala w tym roku odbędzie się 9 grudnia w Łodzi.

Fame MMA Reborn 9 grudnia 2023 - karta walk

 • Sylwester Wardęga & Wojtek Goła - Sebastian Fabijański & Tomasz Olejnik: walka wieczoru / boks
 • Patryk Bandurski - Piotr Szeliga
 • Norman Parke - Maciej Sulęcki
 • Amadeusz Roślik - Kornel Regel
 • Dariusz Kaźmierczuk - Norbert Gierczak
 • Dominik Zadora - Michał Pasternak
 • Elizabeth Anorue - Natalia Korgol
 • Jakub Maślanka - Grzegorz Gancewski
 • Natan Marcoń - Adrian Polański
 • Iga Kozińska - Weronika Malinowska
 • Bartfai Adam Security Adam - Jakub Guzik Szymański
 • Marcin Wrzosek - Tomasz Gromadzki

Fame MMA 20 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 10.02.2024?